Fleshpleyer 7

mix1

Početnik
Poruka
47
Imam na sajtu animaciju za koju je potrebno imati FleshPlayer 7! Interesujeme koliko ljudi od prilike ima FleshPlayer.7 vec instaliran na svom računaru!

U dno strane stavio sam i instalFleshPlayer 7 ali veliki broj ljudi to neće moći sam da uradi...!
 
kao prvo nije flesh vec flash
a vecina ljudi nema 7-icu
6-ica vec bolje stoji a ja mislim da tebi ni ne treba 7-ica
export-uj ti to u 6

au sam ti objasnio svaka mi cast
 
Gde da skinem tu 6-icu!
Ustvari hteo bi da kada neko nema Flash tu 6-icu da klikne na link i ona se instalira!
I jos nesto ja imam flashplayer7installer ali kada kliknem na link u dialogu za instalaciju on se ustvari samo instalira za Operu a na i za IExplorer i tako opet ne radi!
Nadam se da ste me razumeli!
Molim Vas detaljno objasnjenje ja sam jos uvek početnik i radim samo nesto za sebe!
 
ja sam govorio o tome da tebi uopste i ne treba 7
dovoljan ti je i 5 ali 6 ima kompresiju zbog cega je bolji
sobzirom da si pocetnik ti neces iskoristiti ono sto ima 7 a 6 nema tako da slobodno mozes da svoj movie export-ujes u 6

a to radis tako sto ides na publish i stavis flash player 6 tamo gde se bira u koji da export-ujes
 
Kada ubacis flash objekat u html stranicu,on automatski pravi link da posetilac ako nema tu verziju flash playere direktno sa makromedia-inog sajt skine najnoviju verziju flash pleyera.Onaj ko ima player7 moze i da otvara i sve ranije verzije.
 

Back
Top