Sex sa bracom

Nemam bas formirano misljenje po tom pitanju, ali me interesuje svrha ili motiv necega takvog? Ako je u vezi sa prvim bratom bilo nekih emocija sa njegove strane, onda ce on biti povredjen takvim cinom. Ako je bilo emocija sa njene strane koje su izneverene, motiv je verovatno neka osveta (po meni glupa osveta, jer u celoj prici gubi samo devojka)....U principu, sve zavisi od situacije, trebalo bi znati malo vise detalja....
 
Tja, vidjala sam se s momkom ciji je rodjeni brat ozenio djevojku s kojom se ovaj zabavljao 6 godina... Cak su i zivjeli zajedno...
Elem, odnosi izmedju njih dvojice nisu vise bas bratski... Iako ovom prvom odavno nije stalo do te zene, ipak ne moze bas da svari to sto su uradili njegov brat i ona...
No, sve je to zivot valjda... :roll:
 
Moram da priznam da mi se jednom desilo da mi se svidi brat od strica, mog bivseg momka...
Upravo zbog rodbinske veze izmedju njih dvojice, sve je i ostalo na medjusobnim simpatijama...
Mislim da bi svako drugo rjesenje bilo pogresno, iako se radi o sjajnom momku, u svakom pogledu boljem od svog brata, s kojim sam se zabavljala...
Opet, svako ima svoja mjerila i svoje granice...
 
to nije losa ideja samo ako zelis da se medjusobno zamrze, a usput ni ti neces nista bolje proci.

Medjutim ako je cela ideja oko sexa sa bracom samo zabave radi bez bilo kakvih emocija, onda je to druga prica...

muskarci ponekad sanjaju o sexu sa bliznakinjama (koje naravno moraju biti i sestre) pa ne vidim gde je razlika
 
Meni je to stvarno fuj!Juce sam cula da je jedna devojka smuvala decka svojoj najboljoj drugarici sa kojom se godinama druzila .Ovi su je bre "vukli" na svaki docek nove godine pa su jos i jadnici igrali na smenu da ova vestica ne bi bila sama a ona mrtva ladna mazne tipa svojoj prijateljici i to sada oni planiraju da se vencaju,*ebote a veza bila duga 9 godina ...fuj ,i ovo me je sokiralo a ne prica o rodjenoj braci i istoj devojci !
 
Lord of Chaos:
Nemam bas formirano misljenje po tom pitanju, ali me interesuje svrha ili motiv necega takvog? Ako je u vezi sa prvim bratom bilo nekih emocija sa njegove strane, onda ce on biti povredjen takvim cinom. Ako je bilo emocija sa njene strane koje su izneverene, motiv je verovatno neka osveta (po meni glupa osveta, jer u celoj prici gubi samo devojka)....U principu, sve zavisi od situacije, trebalo bi znati malo vise detalja....

postoji jos puno opcija, ali ova je najverovatnija.
dva brata nasla curku, pojebali, odjebali, pa se ona sada pita sta je snaslo.
 
Zovu se Predrag i Nenad,bas ko u narodnoj pesmi.Zovemo ih Pecko i Necko.Ni majka ih ne prepoznaje.Ne jednom,stalno to rade,zenska nema veze s kom je spavala?!A oni,oni bezobrazni nece da kazu.Cute...E sad,oboje su ozenjeni,da li i zene menjaju,ne znam.....

Znaci ima toga,postoji.....
 
sanja:
a sta je sa ostalim muskim clanovima njihove familije?

Vidis Sanjice,ko da mi citas misli.Upravo nesto razmisljam(mogu ja to,samo me tesko naterati :lol: :lol: :lol: )...Elem,njihov otac,znaci otac tih blizanaca,imao je dve zene.VENCANE!Kako je uspeo obe da venca,ne znam.Znam samo da su se izvanredno slagali.....
Eto ti,jos da kazem,to moram,da je to veoma poznata familija.....
 
nikad ali nikad ne mešam familiju i drugove u svoj sexualni život...
rules
No.1: never "take/have/date" someone's relative!!!
No.2: never "take/have/date" friend's man!!!

yeb' ga principi 8)
 

Back
Top