Problem sa nokia 6600

nikola987

Primećen član
Poruka
862
Malo pre kad sam pokusao da udjem u program fexplorer telefon se jednostavno ugasio.
Kad sam pokusao da ga upalim pojavi se nadpis nokia i samo stoji pocetni logo.
Sada ne mogu da upalim telefon.
Ovaj program sam koristio i ranije bez ikakvih problema. Da li ima neko ideju sta bi moglo biti,
i sta preuzeti a da ne izgubim podatke na telefonu. A ako vec mora da se foramtira da li mogu moju
karticu od 32Mb da stavim u nokiu 3660 i spasem sve sto mi terba???
 
nikola987:
Malo pre kad sam pokusao da udjem u program fexplorer telefon se jednostavno ugasio.
Kad sam pokusao da ga upalim pojavi se nadpis nokia i samo stoji pocetni logo.
Sada ne mogu da upalim telefon.
Ovaj program sam koristio i ranije bez ikakvih problema. Da li ima neko ideju sta bi moglo biti,
i sta preuzeti a da ne izgubim podatke na telefonu. A ako vec mora da se foramtira da li mogu moju
karticu od 32Mb da stavim u nokiu 3660 i spasem sve sto mi terba???
Karticu mozes da stavis na 3660 i spases podatke a to sto se desilo verovatno je riknuo softver ko zna kako,nosi ga u servis...
 
Nije rikno softwer, al je "zapeko MMC" izvadi MMC i fon ce se ukljuciti bez problema,a podatke sa MMC probaj da sacuvas uz pomoc cardridera na nekom compu.Ma da su velike sanse da se nece otvoriti,onda moras da uradis format kartice na compu(gubis sve sa nje)pa je stavis u fon i ponovo format...Dalje sve radi kao i ranije.Ima tu jos nekih fora a ako zapnes javi batshopbg@yahoo.com
 

Back
Top