Ljubav preko interneta

ooo... Cheaf... (:
Pa prichaj malo vishe o tome, dugo sam van svih forumskih prichica. :p



shto se teme tiche...

ja verujem u ljubav, ali ona vishe ne veruje u mene...
kuchka :pPp
sve je mogucje, necju da unishtavam nadu svojom patetikom i pesimizmom :p
 
Alexandra9:
ooo... Cheaf... (:
Pa prichaj malo vishe o tome, dugo sam van svih forumskih prichica. :p



shto se teme tiche...

ja verujem u ljubav, ali ona vishe ne veruje u mene...
kuchka :pPp
sve je mogucje, necju da unishtavam nadu svojom patetikom i pesimizmom :p
Ti ne mozes unistiti ono sto su neki oprobali i iskusili na svojoj kozi,ja eto verujem u tu ljubav preko zice jer traje vec iha,ha...ipak nije to za svakog,moras da budes malo spec da bi verovao u nesto tako...
 
Master_Chief:
Alexandra9:
ooo... Cheaf... (:
Pa prichaj malo vishe o tome, dugo sam van svih forumskih prichica. :p



shto se teme tiche...

ja verujem u ljubav, ali ona vishe ne veruje u mene...
kuchka :pPp
sve je mogucje, necju da unishtavam nadu svojom patetikom i pesimizmom :p
Ti ne mozes unistiti ono sto su neki oprobali i iskusili na svojoj kozi,ja eto verujem u tu ljubav preko zice jer traje vec iha,ha...ipak nije to za svakog,moras da budes malo spec da bi verovao u nesto tako...
Umalo da zaboravim, welcome back Alex! :D
 
Mislim mozemo imati simpatije prema nekome ali kakva ljubav kada ga ni nevidis ( sta treba da zamisljam da je J.LO I da penim za kompom ) nego ako se upoznaju preko neta i nadju se uzivo i svide se jedno drugom i rodi se ljubav e u to vec mogu da poverujem ...
 
dino.:
Mislim mozemo imati simpatije prema nekome ali kakva ljubav kada ga ni nevidis ( sta treba da zamisljam da je J.LO I da penim za kompom ) nego ako se upoznaju preko neta i nadju se uzivo i svide se jedno drugom i rodi se ljubav e u to vec mogu da poverujem ...


Glupost.Ljubav se ne radja samo iz fizicke privlacnosti.I poenta nije da ti " penis "................smatram da ponekad odnos sa ljudima na netu moze biti iskreniji i dublji od onih koji imaju za osnovu fizicku privlacnost
 
wild_child:
dino.:
Mislim mozemo imati simpatije prema nekome ali kakva ljubav kada ga ni nevidis ( sta treba da zamisljam da je J.LO I da penim za kompom ) nego ako se upoznaju preko neta i nadju se uzivo i svide se jedno drugom i rodi se ljubav e u to vec mogu da poverujem ...


Glupost.Ljubav se ne radja samo iz fizicke privlacnosti.I poenta nije da ti " penis "................smatram da ponekad odnos sa ljudima na netu moze biti iskreniji i dublji od onih koji imaju za osnovu fizicku privlacnost
E znao sam da ce neko da me citira :) to uvek posle mog posta neko to uradi nego nema veze nisi me razumela mislio sam ono dao sam primer nisam ni mislio na fizicku privlacnost nego mrzelo me da pisem hteo sam da kazem treba da se upoznaju i vide kakvu jedno drugo dusu imaju. Pa da mogu biti iskreniji i dublji odnosi jer ti mozes nekome da napises sta oces a da nesnosis posledice i mozes da ga lazes do srzi a da on na tvoje lazi pada exexe ja mislim da su u 4 oka odnosi najiskerniji ane preko neke kutije joju zovemo komp tj. kuciste i monitor ..
 
Не верујем у такве ствари... Ипак у љубави пресудну улогу има хемија, а једињења ћете тешко послати каблом (ма колико ово крутно и безосећајно звучало)
 
Da da kako moj zemljak iz ns-a kaze presudna je hemija kao ono VuK ( sipate vodu u kiselinu i desi se boooommm !!!!!!!! ) tako isto i sa ljudima ,,, a da ono sa kablom je okrutno zvucalo ... kabal ahahah .. :D
 

Back
Top