Letovanje u Crnoj Gori

more-sutomore

Početnik
Poruka
34
Sutomore-Apartments-Villa-Nena-0.0.jpg
Naziv smještaja – Vila Nena Sutomore Studio Apartmani Novoizgradjena Vila sa 4 prostrana Studija za 3 do 6 osoba + pomoćna soba sa kupatilom. Nalazi se u mirnom dijelu Sutomora idealnom za kvalitetan odmor. Mir, tišina i božanstven pogled na Sutomorski zaliv naše su najveće prednosti. Svaki studio posjeduje kupatilo, mini kuhinju sa frižiderom i kompletnim priborom, televizor sa satelitskim kanalima, neograničen wirelles internet, klimu, terasu, sigurno parking mjesto u dvorištu ili garaži. U dvorištu možete koristiti: ljuljašku za djecu, pletenu ljuljašku, sto za stoni tenis, ljetnju kuhinju, zajednicku terasu sa rostiljem, uživati u zelenilu, itd.
Kvalitetan i nov namjestaj sa pratecom opremom. 790m pješke do plaže i restorana, 3.minuta automobilom.
Osim navedenog smještaja, svaki naš gost može koristiti ogroman plac (4000m2) na kojemu se nalazi kamena kuća stara preko 400.godina, uživati u zelenilu, slikati, praviti roštilj, igrati fudbal i odbojku, itd. Takođe u blizini smještaja postoje stare Hiking staze za pješačenje.
Auto preporučeno, životinje dozvoljene, krevet za bebe se ne naplaćuje, djeca do 10. godina ne plaćaju smještaj.


Newly built Villa with 4 spacious Studio Apartments from 3 to up to 6 persons + one extra room. Located in a peacefull area of Sutomore - Montenegro, it is ideal for an unforgettable vacation. Peace, tranquility and a magnificent view of the bay Sutomore are our biggest advantages.
Each studio has its own bathroom, kitchenette with refrigerator and complete accessories, cable TV, unlimited wireless Internet, air conditioning, terrace, secure parking space in the yard or garage. In the courtyard you can use: swing for children, knitted swing, table tennis table, summer kitchen, a common terrace withbarbecue, enjoy the greenery, and so on. New furniture with accessories. 790m walk to the beach and restaurants, 3min with car. The facility has everything needed for a great holiday.
In addition to the above accommodations, each guest can use a huge plot of land (4000m2) in which there is a stone house which is more than 400.years old, enjoy the greenery, take photos, paint, make barbecue, play soccer and volleyball, etc. Also nearby are the old hiking trails built by the Turks.
Car recommended, home pets allowed, Baby cot is free of charge, children to up to 10.years do not pay accommodation

pogledajte nas link na youtube

Sutomore-Apartments-Villa-Nena-0.5.jpg
 
:per::think: Ovako nov sam i ovo mi je prva tema! Interesuje me sta je potrebno za Crnu Goru od dokumenata za letovanje ove godine.Putujem kolima svojim iz Srbije sa porodicom (cetvoroclanom,2 dece od 8 i 2 god.).Putujem u Becice u istoimeni hotel pa bih jos i pitao ako je neko vec bio tamo neki utisak o njemu i da li sam pogresio?:worth:
 
:per::think: Ovako nov sam i ovo mi je prva tema! Interesuje me sta je potrebno za Crnu Goru od dokumenata za letovanje ove godine.Putujem kolima svojim iz Srbije sa porodicom (cetvoroclanom,2 dece od 8 i 2 god.).Putujem u Becice u istoimeni hotel pa bih jos i pitao ako je neko vec bio tamo neki utisak o njemu i da li sam pogresio?:worth:

..nista sem dobrog raspolozenja, i licnih dokumenata (LK).....Becici su super za klince, jer je peskovita plaza....uzivacete sigurno....
 
Pre 7-8 godina na bečićkoj plaži, u špicu, krcato da naočare nemaš gde spustiti, odjednom se začuje vika, nastade gungula i metež. Pogledam, svi panično skupljaju svoje stvari i beže. Po inerciji, i mi zgrabimo torbe i peškire, kad ono... reka fekalija iz pravca hotela preko plaže (tamo gde smo do pre minut držali stvari) se uliva u more. Šok! Sutradan prolazim i gledam, neki drugi ljudi leže na toj plaži. Nadam se da su popravili kanalizaciju... (ili je uveli) :)
 
Potrebna je lična karta za lica starija od 16 godina, a za djecu izvod iz knjige rodjenih uz pratnji jednog od roditelja ili ovlascenje potpisano od strane roditelja za lice koje vodi. Utisak u svakom hotelu je onakav za kakav se vi sami potrudite sve zavisi sta ocekuje osoba koja dolazi u tom hotelu, onaj ko je prirodan taj se uklopi, i tome stvarno lijepo, nama je bilo lijepo.
 
I ja planiram da ovo leto provedem na Crnogorsko primorje, isao bih svojim kolima pa ako neko hoce mogli bi zajedno da putujemo, tj svako svojim kolima ali drugacije je zbog puta kad nas je vise, inace ne znam dobro put do CG pa bi mi dobro dosla svaka pomoc Hvala.
 
I ja planiram da ovo leto provedem na Crnogorsko primorje, isao bih svojim kolima pa ako neko hoce mogli bi zajedno da putujemo, tj svako svojim kolima ali drugacije je zbog puta kad nas je vise, inace ne znam dobro put do CG pa bi mi dobro dosla svaka pomoc Hvala.

Samo pici pravo i nema da brigas! ;)
Kad vidis more, ti desno ili lijevo u zavisnosti od toga u koji ces grad, a to ti sve pise... :)
 
ajde da se ne lazemo. Ima prelepih mesta u CG ali Sutomore vasar ,zuta voda i dalje znas.

pa mozda je covek u vasarskom fazonu...
mozda voli plazu nacickanu lezaljkama jedna pored druge da se jedva moze proci, ludilo prljavu morsku vodu u sezoni, narocito "plazu" kroz tunel gde se direktno kanalizacija izliva u more, dom zdravlja kome je radno vreme kratko i nemoguce nahvatati pa kad se zaradi gratis turisticke ponude u vidu stomacnog virusa mora da se juri u bar i tako...
zasto bi neko voleo da se odmara na moru kada moze da ne cuje sopstvene misli od ratovanja susednih kafica u pustanju grand-turbo-kicerice...

i ono sto je bilo kul na divljim plazama, zauzeli su neki divlji kvazikafici koji su svoje privatne lezaljke postavili na delu gde kamenje ne bode ledja...
 

Back
Top