Letovanje u Crnoj Gori

mislim da pasoš još uvek ne treba, ali proveri

ali sigurno ti treba prijava boravka jer bez nje ne možeš izaći a u slučaju kontrole kazne su veće nego cena celog letovanja

Tu mi nešto nije jasno?
Kako oni znaju da si bio na ljetovanju?
Na izlasku rečeš da si u CG bio samo danas.
Danas dovezo neke prijatelje i odma se vratio u Srbiju.
Prijaviti se moraš u roku 24 sata a ti si bio manje.
I šta onda?
Nećeš valjda reći da si bio u Budvi 14 dana i ilegalno spavao kod prijateljice ?
E onda sledi kazna!
 
Poslednja izmena:
Tu mi nešto nije jasno?
Kako oni znaju da si bio na ljetovanju?
Na izlasku rečeš da si u CG bio samo danas.
Danas dovezo neke prijatelje i odma se vratio u Srbiju.
Prijaviti se moraš u roku 24 sata a ti si bio manje.
I šta onda?
Nećeš valjda reći da si bio u Budvi 14 dana i ilegalno spavao kod prijateljice ?
E onda sledi kazna!

pa... vrlo lako se moze proveriti kada je neko usao u drzavu...
 
Zivim na primorju...za mene CG obala je predivna, doslovno i nakon nekoliko putovanja i ljetovanja po poznatim destinacijama shvatila sam da sve sto zelim od prirodnih ljepota, imam vec pred sobom .......procitala sam komentare turista koji posjecuju nasu obalu ili onih koji idu nap. u Grcku sa *razlogom*..Nekako se ne mogu oteti dojmu da su mozda bas oni turisti koji na stajalistu pokraj puta ,i(znad predivne stjenovite plazice, uvale u koju odlazim (posebno dok spavaju turisti) i uzivam u predivnom moru ) , doruckuju stojeci pored auta sa cjelom svojom porodicom ,djecom itd..i onda sve te kese, papire , jogurte svale na obalu , dio u more i odu ... da ne pricam o mjestima na kojim vrse nuzdu itd...Da li Cg treba vise opremljenih stajalista , kontejnera , kanti za smece ili nasi turisti trebaju osnove kulture ili kazne koje se i te kako primenjuju u ostalim primorskim zemljama ne znam ...Ali znam da ako sam naucena da ne bacam smece ispred svoje kuce necu to uraditi ni ispred tude.
 
Zivim na primorju...za mene CG obala je predivna, doslovno i nakon nekoliko putovanja i ljetovanja po poznatim destinacijama shvatila sam da sve sto zelim od prirodnih ljepota, imam vec pred sobom .......procitala sam komentare turista koji posjecuju nasu obalu ili onih koji idu nap. u Grcku sa *razlogom*..Nekako se ne mogu oteti dojmu da su mozda bas oni turisti koji na stajalistu pokraj puta ,i(znad predivne stjenovite plazice, uvale u koju odlazim (posebno dok spavaju turisti) i uzivam u predivnom moru ) , doruckuju stojeci pored auta sa cjelom svojom porodicom ,djecom itd..i onda sve te kese, papire , jogurte svale na obalu , dio u more i odu ... da ne pricam o mjestima na kojim vrse nuzdu itd...Da li Cg treba vise opremljenih stajalista , kontejnera , kanti za smece ili nasi turisti trebaju osnove kulture ili kazne koje se i te kako primenjuju u ostalim primorskim zemljama ne znam ...Ali znam da ako sam naucena da ne bacam smece ispred svoje kuce necu to uraditi ni ispred tude.

khm... najmanji problem u cg su turisti...
ne znas da li bi trebalo ubaciti kante?
evo primera van sezone kada se ne moze uperiti prstom u 'turistu' ;)
slazem se da nije lepo bacati smece van kante, ali... sta se desava kada kanti nema...
imam vikendicu u cg - placam odvoz smeca - najblizi kontejner - 500m - mogu slobodno da mi naplate i odvoz smeca u niksicu posto mi isti djavo...
manje kukajte na turiste, a vise na ocajne uslove i organizaciju komunalnih sluzbi...

http://www.barinfo.me/text.php?kategorija=1&id=7958
 

Back
Top