Letovanje u Crnoj Gori

Planiram letovanje u Baru, naselje Polje. Nisam nikad tamo bio pa ne znam koliko je udaljeno od recimo Susanjske plaze. Da li je neko imao smestaj u Polju. Hvala.
Bar i Susanj poznajem, svake godine sam tamo.

Ja Bar ne volim zbog luke ... oseća se smrad ... to pamtim iz detinjstva. A Šušanj, tu sam bila isto kao dete, plaže su kamenite i plićaci kameniti ... ja sam za plažu kao u Petrovcu, npr., sitni kamenčići :D

Mnogo ti je daleko od plaze odma da znas, ako vec oces blizu plaze gledaj onda susanj, imal ko da ide u Čanj?

Bila preprošle godine jedan dan u Čanju :D
Bili su ludi talasi, ali tako smo pogodili dan :D
Sitan pesak, imaš hotel koji je nekad bio neki "niski hotel" kao odmaralište, jer je Čanj dobar za plućne bolesti. Duže nisam bila, ali koliko sam videla po onoj kiši, nema tu mesta za provod, ima jedna diskoteka, nisam je videla, i to je. Nema šetalista, jedna staza pored plaže, ne svidja mi se ..

- - - - - - - - - -

Crna Gora ima vrlo lepu prirodu, gde god čovek da se ode, neće pogrešiti.

Jesi bila u Dobrim Vodama?
 
Da smestaj je jako jeftin tamo, a mirno je mesto, za porodicne ljude, a imam i neku vrstu preporuke, te bi mi naplatili manje ...

...pa onda idi, ako ti treba samo more i plaza verovatno ces biti zadovoljna...inace pojma nemam ni gde su Dobre vode, tolike godine sam tamo zivela,
i svake godine provedem tamo bar 5-6 meseci i sada, a nemam pojma ni u kom delu primorja su Dobre vode...
..inace ne znam kome moze da se svidi letovanje u Baru, lucki grad, sve samo nije za odmor...da nije zeleznicke stanice ne bi u njega nikad otisla...
 
...pa onda idi, ako ti treba samo more i plaza verovatno ces biti zadovoljna...inace pojma nemam ni gde su Dobre vode, tolike godine sam tamo zivela,
i svake godine provedem tamo bar 5-6 meseci i sada, a nemam pojma ni u kom delu primorja su Dobre vode...
..inace ne znam kome moze da se svidi letovanje u Baru, lucki grad, sve samo nije za odmor...da nije zeleznicke stanice ne bi u njega nikad otisla...

Dobre Vode su izmedju Utjehe, Sutomora... tu negde, nisam bila ...
Bila u sutomoru, vasariste, mislim da nikad vise necu tamo,...
 

Back
Top