Paolo Maurensig

HeBePoBaTaH_:

Možda bi kratak sinopsis filma pomogao da se setimo?
On je oficir?
Cekaj da vidim...
Nisam jos pogledala film ima opis nas nemackom
Mitten im Urwald des Amazonas traumt Fitzaraldo von grosser Oper mit Caruso...
Ukratko: U sumi Amazona ima pomoc Indijanaca da predje neku planinu iz jedne reke u drugu. I shvatila sam daima neki fantastican san koga ce da finansira...
Tek ucim nemacki...
 
Gledao sam Fickaralda, ali pre oko 20 godina :). Od svega se secam lika u dosta neobicnom ( prugastom ?)odelu, sa nekim sesiricem, nekog parobroda? pristanista? a iz nekog razloga mi je film licio na komediju. Cini mi se da je lik na kraju delovao kao gubitnik.
Sorry, pokusavam da izvucem secanja iz malog mozga ali ne ide, ali mi je bas neobicno kako sam i ovo zapamtio, cudo je mozak, ko zna cega sve tu ima, tad sam imao oko 10 godina.
 
Garwor:
Gledao sam Fickaralda, ali pre oko 20 godina :). Od svega se secam lika u dosta neobicnom ( prugastom ?)odelu, sa nekim sesiricem, nekog parobroda? pristanista? a iz nekog razloga mi je film licio na komediju. Cini mi se da je lik na kraju delovao kao gubitnik.
Sorry, pokusavam da izvucem secanja iz malog mozga ali ne ide, ali mi je bas neobicno kako sam i ovo zapamtio, cudo je mozak, ko zna cega sve tu ima, tad sam imao oko 10 godina.

E bas si me obradovao...:)

Vec sam mislila da tema ide u "zaboravljene"...

Ja sam pozajmila iz Gete instituta taj film na VHS-u, knjigu na srpskom i knjigu na nemackom...

VHS nema titlove...

Nadam se da cu nesto razumeti...

Nego, na zalost, zbog brojnih obaveza jos nisam stigla da ga pogledam :cry:
 

Back
Top