pomoc !!!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: pomoc !!!

kolik
    Guest

Podrazumevano pomoc !!!

film zauzima 720 mb, da li je moguce i kako narezati film na 2 diska u NERO 5.5.10 ,hvala unapred za pomoc !!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Mislim da bi taj film mogao da stane na jedan normalan CD. Jer meni je stao film od 727MB na CD. Ali moraš postaviti finalize CD da bi mogao da staviš više od predviđene veličine. :wink:

kolik
    Guest

Podrazumevano pomoc, u vezi Milosa...

Vidi milose sve to stoji,ali kako objasnjavas,da recimo imam film od 1.3 gb,na hardu,inace sam taj film prekopirao sam drugog harda od druga,i sad mi nije jasno,kako da ga snimim na 2 cd-a,inace je film u 2 dela i 2 titla,a ta 2 dela su preko 700 mg,ali ne vise od 720 mb,i nije mi jasno kako sad da to narezem na dva diska,hvala ti sto si se javio unapred,ziv bio !!!! pozdrav iz sremske mitrovice,ako ti treba nesto u vezi nacionalne stedionice,tu sam !!!! pozdrav jos jednom !!!!!

stormbringer
    Guest

Podrazumevano

pa cekaj sta je problem ako je podeljen na dva dela i ako je titl podeljen??? narezes prvo jedan, pa drugi. problem je ako je u jednom delu od 1.3 gb, tada ti treba program za cepanje na dva fajla, al ovako..ne razumem sto je frka

kolik
    Guest

Podrazumevano pomoc-resena

ovako ja sam stavljao u drajv RW disk koji ne moze naravno da se finalizuje i zato nisam mogAO da narezem 720 mb sa prvog i isto tolko sa drugog,kad stavim obican CD onda ide,hvala na pomoci,sad mi je jasno,pozdrav jos jednom !!!!

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10
  3. pomoc pomoc yahoo mail i krstarica pricaonica
    Autor copex u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2004., 23:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku