vatanje u bioskopu

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
da li danas, u eri divx i dvd, neko zaista ide u bioskop da bi gledao film? ili idemo da bi pipali devojku s kojom smo otisli na projekciju. kakva su vasa iskustva?

kako vi devojke reagujete ako do ove spontane bioskopske reakcije dodje? sta ciniti?
 
Ma, opalila bih mu jedan verbalno-emotivni šamar...
tol'ki mrak, nigde žive duše, a on tu...kao...nešto pipka i prenemaže se..

i, čim pre bi mi se dovukao na forum...da se edukuje malo o čarima public i sexa na neobičnim mestima...eee, pa ako bioskop nije postao najneobičnije mesto (ko još osim nas odlazi tamo!?)...onda stvaaarno..
 
Iako sam bukvalno zarazena bolescu zvanom divx i dvd ipak postoje filmovi koje vredi odgledati na velikom ekranu uz dobro ozvucenje, zbog efekata. Mislim, gledati Gospodar prstenova na dvdu ili divxu ili u bioskopu...ja obavezno glasam za bioskop.
p.s.: inace su ovde bioskopi prepuni pa i pored cinjenice da svaka kuca ima racunar i internet kako su ugotovili u anketi.
 
Obozavam bioskop! :)
I `vako gledam u platno: :shock:
Iskljucivo idem zbog gledanja filma.

Elem, nervira me uzasno suskanje, zvakanje i srkanje, raznih stvarcica koje se unose u bioskopske sale. :? Zaista, ima puno onih, koji se i tamo osecaju kao kod kuce.
A tek, kada zazvoni mobilni... :x Uzas jedan!
 
Za telefone i suskanje - jednom je i meni tako neko suskao i pricao telefonom u redu iza. Ustao sam i izbo ga nozem - iako sam imao pistolj, posto nisam hteo da buka smeta drugima da gledaju film. E a on stoka ni da umre u tisini, poceo da cvici i osecam da su zato, revoltirani, ljudi pobegli iz bioskopa. Da i prekinuta projekcija, pa sam i ja otisao - nije bilo filma. svima nam upropastio vece. posle sam morao da vodim devojcicu na vanilice...
 
To sa mobilnim i meni se desilo jednom u Beogradu. Red iza nas 'ladno coveku zazvoni mobilni na moj opsti shok, a onda se dodatno shokiram kad covek totalno opusteno krene da prica i prica, kao da je kuci. :shock:
 

Nervira me kada neko mljacka, u redu iza mene u bioskopu :?
Najbolji za vatanje je DKC, zadnji red. Tamo sam gledao "Easy Rider", ne sećam sada tačno sa kim, ali je bilo baš dobro. Ionako sam kasnije, film gledao 3 puta. Prvi utisak je ostao upečatljiv. Najgora je sala za novinarske projekcije u SC, Plava dvorana i Kinoteka.
U poslednje vreme idem sam u bioskop, zaboravio sam kako izgledaju ta "mala stavljanja do znanja" pred velikim platnom.
Ni kod kuće se ne vatamo dok gledamo film :roll:
 
HeBePoBaTaH_:

Nervira me kada neko mljacka, u redu iza mene u bioskopu :?
Najbolji za vatanje je DKC, zadnji red. Tamo sam gledao "Easy Rider", ne sećam sada tačno sa kim, ali je bilo baš dobro. Ionako sam kasnije, film gledao 3 puta. Prvi utisak je ostao upečatljiv. Najgora je sala za novinarske projekcije u SC, Plava dvorana i Kinoteka.
U poslednje vreme idem sam u bioskop, zaboravio sam kako izgledaju ta "mala stavljanja do znanja" pred velikim platnom.
Ni kod kuće se ne vatamo dok gledamo film :roll:

E tu vec preterujete :)
 

Back
Top