SCG-Spanija

JoeOK

Zainteresovan član
Poruka
180
Zasluzili smo tri boda,zar ne?Cini mi se da je najveci problem nase reprezentacije sto nema ko da postigne gol.Sve ostalo je,sudeci po vecerasnjoj utakmici,skoro savrseno.Od Jevrica,preko Gavrancica,Duljaja,Koromana ,pa do Djordjevica...
 
Teska utakmica ,mada mislim da su i jedni i drugi itekako zadovoljni 1 bodom ,jer dosta vremena SCG je igrala samo sa jednim napadacem ,sto govori da nisu bas zeleli rizikovati 1 bod.
 
Jedan vikend je bilo lepo bilo tu i utakmica i dojava i tiketa a predstojeci oce li pravi tiket za vikend druze moze li pocetni a neverovatni:
-Minhen1860-Koln-----1
-Lirs-Oostende-------1
-Beira Mar-Panifiel--1
-Soso-Caen-----------x-2 :?:
 
Ma uzeli bi mi 3 boda da je na vreme vrsio izmene...pa da je ubacio Vukcevica, a ne Ilica, na primer!!! Sta mu je to trebalo, uopste mi nije jasno, onaj se nije ni video...ko li njega forsira toliko!?
 
Igra nase reprezentacije je bila po mom misljenju blagi ocaj.Uopste mi nije jasno kako to da u toku cele utakmice imamo samo 5 ili 6 sansi (mislim da ih je blo i manje).Kezmanov promasaj je kostao ekipu tri boda.Lose,lose da losije ne moze biti!
 

Back
Top