Savet za Samsung E330
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Savet za Samsung E330

Zainteresovan član cau-cau (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Savet za Samsung E330

Ko ima ovaj telefon, neka iznese zamerke i pohvale o njemu iz svakodnevne upotrebe. Posto rasmisljam da ga uzmem pa me interesuje da li vredi, posebno me zanima kvalitet zvuka , ekrena i koliko baterija drzi.

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: Savet za Samsung E330

Citat Original postavio cau-cau
    Ko ima ovaj telefon, neka iznese zamerke i pohvale o njemu iz svakodnevne upotrebe. Posto rasmisljam da ga uzmem pa me interesuje da li vredi, posebno me zanima kvalitet zvuka , ekrena i koliko baterija drzi.
    Lepsi dizajn skoro nisam videla, obozavam ga pravi super fotke.Ono o gasenju prednjeg displeja sam ti objasnila na pp, mislim da je to zato sto je u boji i sto bi onda puno trosio bateriju. Nadam se da si provalio da mozes da fotkas sa oba displeja? Telefon je bombona i jako kvalitetan... Da, interesuje me samo jedna stvar, podesen je za mms, ali kad posaljem fotku na svoj e-mail ona ne stize iako mi skidaju novac i dobijam potvrdu o slanju.Sta rade ti ljudi na 064 :shock: Da li se i vama to desava? Sa nokije sam bez problema slala mms sa mob. na e-mail.U cemu je caka? :?

Zainteresovan član cau-cau (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Juce sam zvao da mi aktiviraju MMS , tako da ocekujem tek u toku dana bude aktiviran. Ako nesto provalim javicu ti.

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Juce sam zvao da mi aktiviraju MMS , tako da ocekujem tek u toku dana bude aktiviran. Ako nesto provalim javicu ti.
    Javljaj!

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Savet za Samsung E330

[quote="Goscica"]
    interesuje me samo jedna stvar, podesen je za mms, ali kad posaljem fotku na svoj e-mail ona ne stize iako mi skidaju novac i dobijam potvrdu o slanju.Sta rade ti ljudi na 064 :shock: Da li se i vama to desava? Sa nokije sam bez problema slala mms sa mob. na e-mail.U cemu je caka? :?
    E ako do sad nisi ukapirala da ovde niko nista ne radi ....... :wink: , pokusaj ti sve lepo jos jednom , i pogledaj podesavanja mozda ima nesto........

Slične teme

1. samsung E330
    Autor sinisa17g u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.04.2005., 00:41
  2. SAMSUNG E330
    Autor Goscica u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2005., 11:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor