Davincijev kod

crow:
o ovoj knjizi se pricha vec duze... jel ima neko na srpskom u elektronskom formatu?
Ja sam procitala "da vincijev kod" ,knjiga je fenomenalna,obavezno je procitaj,neces zazaliti :!: nevjerovatno koliko je u njoj novih informacija sazeto,naizgled nevjerovatnih,i nemogucih za vjerovati,ali isto tako potkrijepljenih dokazima :!: :!: :!: knjiga baca potpuno novo svijetlo na dogadjaje za koje smo bili sigurni da je o njima sve receno,... :o
 
magdalena14:
crow:
o ovoj knjizi se pricha vec duze... jel ima neko na srpskom u elektronskom formatu?
Ja sam procitala "da vincijev kod" ,knjiga je fenomenalna,obavezno je procitaj,neces zazaliti :!: nevjerovatno koliko je u njoj novih informacija sazeto,naizgled nevjerovatnih,i nemogucih za vjerovati,ali isto tako potkrijepljenih dokazima :!: :!: :!: knjiga baca potpuno novo svijetlo na dogadjaje za koje smo bili sigurni da je o njima sve receno,... :o

ma super al... gde da nadjem na netu?
 
Inspector:
JEL TO NEKA NAUCNA FANTASTIKA ? IONAKO SAM PLANIRAO NEKE STVARI DA PROCITAM ! JEL MOZES UKRATKO DA OPISES SADRZAJ KNJIGE ! I NARAVNO LIKOVI !
u pitanju je triler.knjiga je digla veliku prasinu,pogotovo u katolickim krugovima!u najmanju ruku je kontroverzna.glavni likovi su robert langdon,profesor istorije umjetnosti...na harvardu,i sofi nevo,kriptograf iz pariza.pred njima je veliki zadatak,otkrivanje i ocuvanje jedne od najvecih svjetskih tajni svih vremena;treba da otkriju tajnu o svetom gralu.tj.tacnu lokaciju na kojojse on nalazi,i da se postaraju da ona i ostane tajnom,makar za sad.za protivnika imaju ni manje ni vise,do vatikan i vrlo mocnu sektu opus dei,koji se vjekovima trude da legenda o svetom gralu i ostane legendom.sve svoje putokaze r. i s. nalaze upravo o leonardovim djelima,...knjiga otvara nove horizonte,baca novo svjetlo na crkvu,na njen nacin djelovanja,na sam zivot isusa hrista,i na mnoge druge stvari i dogadjaje iz proslosti,za koje smo mislili da je sve receno :!:
 

Back
Top