Последњи пут

Ја сам спреман да се кладим да би... :)
Но, можда би морала и да се извиниш и кажеш како ниси хтела... :)

Ти музичари...
То су ти нежне душе...
Осетљиви на девојачку нежност...
 
jel kad si izlazio iz safarija? :lol:

otkud znas ? :per:

Da nisi ti bila medju njima m ? :rumenko: haha

To se desilo kada sam ispratio devojku do kuce, i u povratku prodjem kroz park da presecem ..i one fap za tuki zgrabe me noktima i kazu : Sad si nash macane :zper: Ne mash kuda pobeci grrr! i bace me na travu zatim skinu me u sekundi i tucaju do bezvesti i samo stenju :aha: :lol:

Secam se jedna mi sela na lice a ova druga BJ zatim jahala me divlje i vikala yiihhhhhaaaaaaaaaaa konjicu ! :rotf: hehe ma uzas :manikir:
 
ja vam to nebi oprostio nikada da ste me oborili :)
da si bio on, morao bi :lol:
Ја сам спреман да се кладим да би... :)
Но, можда би морала и да се извиниш и кажеш како ниси хтела... :)

Ти музичари...
То су ти нежне душе...
Осетљиви на девојачку нежност...
tad je bio slabiji od mene, pripretila sam mu da mi oprosti :mrgreen:
otkud znas ? :per:

Da nisi ti bila medju njima m ? :rumenko: haha

To se desilo kada sam ispratio devojku do kuce, i u povratku prodjem kroz park da presecem ..i one fap za tuki zgrabe me noktima i kazu : Sad si nash macane :zper: Ne mash kuda pobezi grrr! i bace me na travu zatim skinu me u sekundi i tucaju do bezvesti i samo stenju :aha: :lol:

Secam se jedna mi sela na lice a ova druga BJ zatim jahala me divlje i vikala yiihhhhhaaaaaaaaaaa konjicu ! :rotf: hehe ma uzas :manikir:

srećom nisi prolazio pored medicinske.. :lol:
 
da si bio on, morao bi :lol:

tad je bio slabiji od mene, pripretila sam mu da mi oprosti :mrgreen:


srećom nisi prolazio pored medicinske.. :lol:

Ja sam jednom davno prolazio pored medicinske i sad je tvoje spominjanje tog fenomena podstaklo lavinu uvrnutih uspomena,.Jedno jesenje popodne,zlatno lišće i dve zgodne devojke koje se mlate u dvorištu ,ali tako vešto da sam zastao za trenutak u nemom divljenju gledajući kako obe zauzimiju savršeni gard i pokreću pesnice upravo onako kako treba i plasiraju gde treba,dok ostale reže i dovikuju -udri je mam... i ostalo ,a onda shvativši u kakvoj pogibljenoj opasnosti se nalazim brzo sam skrenuo pogled i otištao koliko me noge lagane nose.
 

Back
Top