Muskarac u znaku jarca

pa ja nisam odolela... bilo je ponekad nadrealno, naše svađe su ljudima služile za razbijanje dosade... mislim neke neverovatne situacije
da sam pas moglo bi da traje i sada, al kad nisam :roll:
moje drugarice su čak pravile mini drame o raznim situacijama u kojima bi nas dvoje mogli da se nađemo i kakva bi tragično/komično situacija nastala
 
:x :x :x
Kako se bre sa njima izlazi na kraj?
Sta covek treba da uradi? Neverovatno, ali ovo nije prvi slucaj "jarac" u mom zivotu, kao da imam nos za njih... I jooooj... pretvoricu ovo u temu koja ne pripada ovde :lol:
Imate li savet, kako s njima?
 
Naoružaj se strpljenjem,eto kako!
Sitničavi su,zlopamtila,ne biraju ni vreme ni način kako da kažu ono što im smeta.
U suštine ne vole laži,kašnjenje,prkos.
Dobri su dok su dobri,a posle.................
Ja sam jarac,ali ženski;imam dva-tri prijatelja jarca i baš su takvi,kao i sama.
 
prvo je važno da ne budeš posesivna jer oni jako, jako vole svoju slobodu

u kriznim situacijama primenjivala sam dve strategije
1. malo je ljut
slušam njegovo predavanje na tu temu... ponekad to zna da potraje i sat vremena... zapamtim ključna mesta... i onda na kraju ponovim to kao da sam shvatila šta hoće da kaže i još se uživim u ulogu kao da mi je jako žao što ja nisam takva i što sam napravila tako veliku grešku :lol:
2. jako je ljut
ćutim dve nedelje... to je otprilike bilo vreme potrebno njemu da izduva ...10-14 dana
u tom periodu ne vredi da ga zovem, nije mi dozvoljavao ni da mu ostavim poruku na tel sekretarici

izjave kao što su "da se nikada više nisi pojavila :!: " ne shvatiti ozbiljno :lol:

Jednog dana više nisam mogla da ga slušam i otišla sam. Ali je on i danas jedan od glavnih oslonaca u mom životu, nisu oni tako hrđavi ako imaš hrabrosti i strpljenja... na kraju, toliko sam od njega naučila da mi nije žao ni zbog čega.
 
Moj stariji brat je jarac. ja sam strelac.
Nikako se ne slazemo kad smo zajedno, ali kad smo u nevolji ili razdvojeni, ne znam sta bih bez njega.
Jarcevi su osobe na koje se mozete osloniti i uvek na njih mozete racunati.
:lol: Pozdrav svim jarcevima!!!!!
 
Evo ovako,nadam se du cu ti pomoci.
Moj najbolji drug je jarac.

-Jako dobar prijatelj-pouzdan i odgovoran
-Uzdrzan
-Deluje bezosecajno,ali je to samo varka
-Radoznao
-Osetljiv
-Voli da bude najbolji u svemu
-Zlopamtilo
-Ide iz krajnosti u krajnost
-Promenjivog raspolozenja
-Uporan da osvoji(kad je zaljubljen)i takticar
Itd,itd...

Nadam se da sam ti pomogla :)

Pozdrav

Oliji
 
O.K. Izvini zbog generazlizacije, ali... pitanje je pod temom astrologija. Ja ne verujem da si isti kao i moj jarac ali verujem da imate dosta slicnosti :lol:
Sta me zanima?
Zvucace ti skroz smesno, ali meni nista nije jasno kad je ovaj znak u pitanju. Sve sto jeste - nije, sto nije - jeste i imate argumenata za to... u sledecem trenutku se vec smeje uz komentar da je to sto jeste uvek bilo tako, dok ono sto nije, definitivno nije. Onda taj moj jarac nestane na koju nedelju ili koji mesec i ostavi mi dovoljno vremena da o tome razmislim, pa kad mu u pola noci posaljem porukicu sa konacnim zakljuckom ostane potpuno zbunjen sto jos uvek o tome razmisljam.
To ti je taj primer, ne znam bolji ali sigurno je da ih ima koliko hoces.
Jedno od pitanja bilo bi i: da li oni uopste imaju vere u pravu ljubav koja je sebicno za njih cuvana?
Da li ima kraja njihovoj racionalizaciji, tvrdoglavim ispadima, vecitim napustanjima?
Sta jarac u principu ocekuje kada se ponasa, kako se ponasa?
Eto, za pocetak toliko
:wink:
 
andjelche:
O.K. Izvini zbog generazlizacije, ali... pitanje je pod temom astrologija. Ja ne verujem da si isti kao i moj jarac ali verujem da imate dosta slicnosti :lol:
Sta me zanima?
Zvucace ti skroz smesno, ali meni nista nije jasno kad je ovaj znak u pitanju. Sve sto jeste - nije, sto nije - jeste i imate argumenata za to... u sledecem trenutku se vec smeje uz komentar da je to sto jeste uvek bilo tako, dok ono sto nije, definitivno nije. Onda taj moj jarac nestane na koju nedelju ili koji mesec i ostavi mi dovoljno vremena da o tome razmislim, pa kad mu u pola noci posaljem porukicu sa konacnim zakljuckom ostane potpuno zbunjen sto jos uvek o tome razmisljam.
To ti je taj primer, ne znam bolji ali sigurno je da ih ima koliko hoces.
Jedno od pitanja bilo bi i: da li oni uopste imaju vere u pravu ljubav koja je sebicno za njih cuvana?
Da li ima kraja njihovoj racionalizaciji, tvrdoglavim ispadima, vecitim napustanjima?
Sta jarac u principu ocekuje kada se ponasa, kako se ponasa?
Eto, za pocetak toliko
:wink:

Sad cu da ti kazem:
Racionalizaciji i ispadima nema kraja , neznam za napustanja, cesto se i ja osetim napusten. Ako je nesto izgleda smeshno onda je i stvarno shmesshno! Nedaj da te to zavara. U principu JA OCEKUJEM a neznam za druge neogranicenost u bilo kom pogledu uz upotrebu vec izgradjenih i isprobanih stavova misljenja ideja , konstantno prosirenje vec postojeceg u smislu nadogradjivanja ili bar verovanja u to ako se taj napredak odvija i samo u glavi. Koriscenj e tudjih sistema dok ne pronadjem svoj vlastiti, vecito vracanje na istu teshku tematiku , tvrdoglavost u smislu neodustajanja... i vechiti chaj od nane. Svakog novog dana cim otvorim oci jedna mala krtica iz usta mi skoci. Vera u uspeh astronomskih visina, uz vracanje tradicionalnih vrednosti na svoje mesto. Planovi u planovima kao jedna jezivo dobra teza teshko ostvarljiva.Ali ne neostvariva.
 
Posebno se trudim a to znaci da ovo sto pishem potpuno iskoristi ako si vec pitala jer cemu onda moje naprezanje.Razumi na nekim drugim nivoima a ne samo jednom jer to je put do srece i znanja ako ti je do toga stalo. I sam put je suhtina -primeti da se put kze TRIP na engleskom- I sam put je suhtina, a ne dolazak do cilja -VRHA- .Problem je sto ce ti misli skrenuti sa teme i zapostavices zapoceto nastojanje da ostvaris i ostanes koncentrisan na zapoceto.
 
Sa tacke moga gledista, i to trenutnog gledista to je sistem svoren u gradu a gledanjem u zvezde.To ti upravo govori da nije bitno gde si je ces uvek videti zvezde ako nije oblacno, ali da su potrebni odredjeni uslovi da bi se zvezde uopste gledale, dakle morao je da nastane grad tj sedelacka kultura.
 
Sedelacka kultura razvila se iz realne potrebe za vishe hrane jer su uslovi bili dobri pa se radjalo vishe ljudi.Javila se u gradu potreba za nadogradnjom komunikacije i zivota uopste a horoskop je jedan od pojavno oblika te nadogredjene komunikacije. Ovo je samo jedna bajka o nastanku horoskopa.Ali shvati sto ti je pricam
 
Samo znam da mi je prijalo da napisem ovo sto sam napisao, tako da nemoze da skodi sto kaze Lane Gutovic. A ti mozes protumaciti strukturu moje licnosti. A ako znas da sam jarac u horoskopu onda ako budes razumela moje stavove pomocice ti da eventualno razumes i druge osobe istog znaka
 
Znaj da je jedan od mojih motiva jedna recenica jednog mudrog coveka: Bole prikrivena harmonija nego ocigledna. Prikriveno, a opet dostizno za saznanje aktivira misaone procese i mastu i onda kada ulozis napor da dosegnes i dosegnes zeljeno osecas ogromno zadovoljstvo...zar ne?
 

Back
Top