Da imas para sta bi kupio?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E moj prika, da imam toliko para naravno da nista ne bih kupio - suvda bih isao iskljucivo taksijem 8)
greh je takve masine voziti po razrovanim putevima Srbije, gde ni na jednom ne mozes bezbedno voziti brze od 100km/h, a ako treba da se samo sepurim, za iste pare platicu limuzinu i sofera.... Veruj mi, vozio sam masine od 30 do 450 KS, i konacni zakljucak je kao sto rekoh...
 
Pa zasto bas uslovljavas.Da imam toliko novca da sebi mogu priustiti super sportski auto.Hm to bi nila Zagato Alfa iz 90god.Automobil koji je kostao 140000dm kada se pojavio.A sada kao polovnjak kosta oko 150000eur.To je auto koji nije konfekcijski proizvod i cija vrednost raste.Inace porse u nemackoj vozi svaka susa koja zeli da se pokaze.Cak i policija ima porse u gami.I jos nesto Mclaren je auto koji se proizvodi u mnogo manjem broju a samim tim i dosta je skupli od porsea.Pa ih netreba rangirati isto.

Inace imam priliku da vozim mnoge automobile i znam dosta o njima.Jer sam mehanicar.a i sam posedujem nekoliko sportskih automobila.Naravno malo starijih i ne toliko skupih.Biser Naravno je Corvette iz 84 god.Ali jos nije potpuna reparatura.Pozdrav
 
Za moja kola neteba puno para koshta samo 35000$ australiskih. Inche rech je o Toyto-ti Supra, DOHC 24 valve redin 6 EFI 2 way Twin Turbo 3.5L 800hp HKS SSQV Blowoff Valve Kit HKS Super Drager Exhaust dobro mozda ce malo vishe da me izadje!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top