Milica Delević (DS) protiv Jorgovanke Tabaković (SNS)

acabg

Elita
Poruka
20.624
Pošto je Tomislav Nikolić poručio da će stati na crtu Borisu Tadiću u trci za predsednika, naprednjaci i demokrate, u slučaju objedinjenih izbora, spremaju ženski okršaj za premijersku poziciju.

Kako „Alo!“ saznaje, Srpska napredna stranka razmatra da na parlamentarnim izborima u prvi plan izbaci svoju potpredsednicu Jorgovanku Tabaković, a odgovor Demokratske stranke na taj potez mogao bi biti isticanje aktuelne direktorke vladine Kancelarije za evropske integracije Milice Delević kao kandidata za mandatara nove vlade.
U iščekivanju odluke da li će se građanima Srbije, uz parlamentarne, pokrajinske i lokalne, servirati i predsednički izbori, u taborima dva najveća rivala grčevito se sprema pobednička taktika.
- Naprednjaci moraju da idu s jakim kandidatom na Tadića i ići će sa Nikolićem ako se uopšte bude išlo na prevremene predsedničke izbore. Vučić ide na Đilasa u Beogradu i procenjuju da bi sa ženskim kandidatom za premijera prošli bolje nego s nekim osrednjim. Pošto već ističu ekonomiju u prvi plan, Jorgovanka Tabaković se nameće kao solidno rešenje u ovakvoj nuždi kada manjkaju jaki kandidati. Međutim, DS bi u tom slučaju verovatno išao s Milicom Delević, čije se ime povezuje i sa EU i sa ekonomijom, a sve sa namerom da se naprednjacima oduzme „vlasništvo“ nad idejom da žena može biti premijer u Srbiji - otkriva naš dobro obavešten izvor blizak vrhu Tadićeve partije.

http://www.alo.rs/politika/47111/Cica_i_Mica_za_premijera


Znaci pocelo je :zper:
 
Pa ovo Jorgovanka se u sve razume izgleda... :D

Da je ova Jorgovanka u pitanju,ja bi prvi za nju glasao...ali za ovu prefarbanu Šešeljevku...bljak!

2014-Igor-Pavicevic.jpg
 
Ali je zuti tabloid "Alo" izvukao, ali makar imadose toliko casti da na kraju (inace i ne glasi ovako naslov kao ovde, i to je falsifikat) znak PITANJA, nek se prodaje zuta stampa, zivela zuta stampa:lol:

P.S. Djido je "bacio", ne branim Djidu daleko bilo, ali, KO NE BI:confused:

Ako je Djido bacio u kantu, zamisli gde ce je baciti biraci? Bem ti demokrate kad nemaju ni jednu zenu da istaknu za premijera normalnu, a navodno stranka tolerancije bla, bla.
 
Ne daj Boze nikome.
Ne daj...
Nesto mislim, koliko li NAJSKUPLJE sminke treba da i ovo napravi, kako li izgleda bez nje,ne smem ni da zamislim..Nije sve u lepoti, zena sam trebala bih da imam saosecanja ali nemam. Dobro se ona uvalila kad su je izvadili iz te kante, njena plata je na nivou mojih 12, daj Boze da nije i vise...

Jos ovo, pa da se iskljucim, ako zena tzv. ministra prosvete nosi torbu od 2000 dolara, zna li taj kvazi-ministar kolika je plata prosvetnih radnika?
Zna, no ga nije briga, ali, i njega je Bog kaznio, trebalo je da vidis njenu sliku, sto bi rekao nas narod-dumres:mrgreen:

:bye:
 
Ne daj...
Nesto mislim, koliko li NAJSKUPLJE sminke treba da i ovo napravi, kako li izgleda bez nje,ne smem ni da zamislim..Nije sve u lepoti, zena sam trebala bih da imam saosecanja ali nemam. Dobro se ona uvalila kad su je izvadili iz te kante, njena plata je na nivou mojih 12, daj Boze da nije i vise...

Jos ovo, pa da se iskljucim, ako zena tzv. ministra prosvete nosi torbu od 2000 dolara, zna li taj kvazi-ministar kolika je plata prosvetnih radnika?
Zna, no ga nije briga, ali, i njega je Bog kaznio, trebalo je da vidis njenu sliku, sto bi rekao nas narod-dumres:mrgreen:

:bye:

Video sam, umro, i ponovo se rodio. Steta sto nisam sacuvao sliku. Kacam nezaspolozen, da me nasmeje.:lol:
 

Back
Top