Sta me ceka u Stolivu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Sta me ceka u Stolivu

WMW
    Guest

Podrazumevano Sta me ceka u Stolivu

Voleo bi da mi neko kaze sta me ceka u Stolivu , ima li plaze itd

Iskusan newerna_beba (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Cekaju te meduze,KRSHOVITE plaze,fina priroda,Kotor preko puta... nista posebno... ali par prelijepih plaza su u blizini tako da...

Guest

Podrazumevano Re: Sta me ceka u Stolivu

Citat Original postavio WMW
    Malo živopisno mesto prostire se nekoliko km duž oba-le,u predivnom ambijentu Bokokotorskog zaliva, boga-to mediteranskom florom.Ima više manjih plaža i veću kod hotela "Vrmac",gde je locirano i višpe kafića i restorana.Zbog istovremenog uticaja mediteranske i planinske klime, posle opsežnih istraživanja Francu-zi su još daleke 1938.godine ovaj deo Boke proglasi-li idealnim za boravak osoba sa respiratornim proble-mima(plućni bolesnici,asmatičari...)itd. Stoliv je idealan za jedan miran,opušteniji odmor, šetnje i iz-lete pošto je okružen mnoštvom kulturno-istorijskih spomenika. Pouzdano nema meduza.

ostosic
    Guest

Citat Original postavio WMW
    Malo živopisno mesto prostire se nekoliko km duž oba-le,u predivnom ambijentu Bokokotorskog zaliva, boga-to mediteranskom florom.Ima više manjih plaža i veću kod hotela "Vrmac",gde je locirano i višpe kafića i restorana.Zbog istovremenog uticaja mediteranske i planinske klime, posle opsežnih istraživanja Francu-zi su još daleke 1938.godine ovaj deo Boke proglasi-li idealnim za boravak osoba sa respiratornim proble-mima(plućni bolesnici,asmatičari...)itd. Stoliv je idealan za jedan miran,opušteniji odmor, šetnje i iz-lete pošto je okružen mnoštvom kulturno-istorijskih spomenika. Pouzdano nema meduza.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Malo, mirno mesto, idealno za odmor.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Boka

Na www.njivice.co.yu , ako vas zanima, imate jos nekih podataka o Boki Kotorskoj (podvodnom svetu, ekologiji, flori itd.)

Obećava
    Učlanjen
    07.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

na www.turizamcg.com mozes da pitas sta god zelis u vezi crnogorskog primorja i dobices odgovor, uz to imas na sajtu vec dosta informacija, ponudu smestaja, fotke istih sto je super jer znas gde ides, i telefone da rezervises.
    Poz.

lmk
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Klio
    na www.turizamcg.com mozes da pitas sta god zelis u vezi crnogorskog primorja i dobices odgovor, uz to imas na sajtu vec dosta informacija, ponudu smestaja, fotke istih sto je super jer znas gde ides, i telefone da rezervises.
    Poz.
    ililepo samo prodjes pored stoliva pa produzis dalje
    zastanes ako je dobro ko sto pisu

Guest

Mjesto se prostire duz obale 4 km od Leptana(Trajekta) do Prcanja,ima par hotela,otvorenih sankova,restorana...Sve u svemu fino mjesto.Ako vam je potreban smjestaj javite se na (mihovicm@cg.yu)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

voda je precista!!! rekli su mi da je to zbog neke posebne struje koja redovno "menja" vodu... i stvarno je bilo tako (barem dok sam ja tamo bio...)

Slične teme

1. Ako ameriku ovo čeka šta onda Srbe čeka?
    Autor aca9020 u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 29.11.2008., 10:22
  2. Sta nas ceka ?;)
    Autor R.Žiskar u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.10.2007., 11:54
  3. ovo nas sve ceka
    Autor vispak u forumu Politika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 04.08.2005., 12:05

Pravila za slanje poruka