SMESNA STRANA WEB-a

Svasta sam video, ali ovo nosi snjur :( Nadam se ono ko je napravio te sajtove nije niko nista platio. Ako jeste, jos je veca budala od onog ko je dizajnirao...
Cccc, kako ljudi nece ni malo da uce. Samo se dohvate tabela, menjaju boje i misle da je to web stranica...
A na onom prvom smejurija:
"VIS STE POSETILAC BROJ: "counter :) :)
Svasta
 
Svaka cast Obersturmfuehrer za ovaj "arhivski snimak" Dajte da pozovemo tog lika,pa on je veliki specimen.Ima velika mu** Ovako nesto da objavis a jos posle kazes ljudima..."Mozeta pogledati nas sajt,trenutno je u izgradnji ali..." hahahaha Pa trebalo bi da se napravi neka reportaza o njemu.
 
Obersturmfuehrer:
evo ga!
nasao sam na nekom disku
dakle ovako je aberza izgledala pre 'redizajna' :)))
http://idealds.bizhat.com/ABERZA-08.htm
Je*te, gde OVO nadje :shock:
Pa ne mogu da verujem da je neko to uopste pustio na net! :( To je cisti bezobrazluk od amaterizma! Kukuuuu, pa nije ni cudo sto sad klinci na sve strane nude 10 Web strana za 50 evra!... Ode mas' u propas sa nasim web-design trzistem...
 
codemaker:
Obersturmfuehrer:
evo ga!
nasao sam na nekom disku
dakle ovako je aberza izgledala pre 'redizajna' :)))
http://idealds.bizhat.com/ABERZA-08.htm
Je*te, gde OVO nadje :shock:
Pa ne mogu da verujem da je neko to uopste pustio na net! :( To je cisti bezobrazluk od amaterizma! Kukuuuu, pa nije ni cudo sto sad klinci na sve strane nude 10 Web strana za 50 evra!... Ode mas' u propas sa nasim web-design trzistem...

Jedino što mi nije jasno je kada je to situacija bila obećavajuća kada je sada otišla u "propas'"? :( Sem toga, kada se aplikacije prave za 100 do 200 evra, što ne bi moglo 10 web strana za 50? To mu dođe otprilike isto. :( :( :(
 
Nemam pojma, ali sam se bukvalno ZBLANUO videvsi sta neko misli da je web site/strana :shock:
Prosto neverovatna kolicina gluposti na tako malom prostoru...
Pa ja mislim da bi i pacijenti Laze Lazarevica uspeli bolje da sloze stranu. a mozda autor i JESTE neciji pacijent?
 

Back
Top