DUDE

divlja-u-srcu

Poznat
Banovan
Poruka
8.396
Procitam ja negde, da brus treba da se nosi i dok spavamo? :shock:
Mislim, ja ga i ovako ne trpim bas mnogo i gledam da ga se rastociljam kad god! Jel' istina ovo ili lazu proizvodjaci istih? Jel' ima neke koristi da se stalno nosi? :?

I kako uopste negovati grudi devojacke? :lol:
Ne samo devojacke, vec pre , za vreme i posle trudnoce?
 
mojoj drugarici je ginekolog rekao da treba izbegavati bruseve sa zicama :shock:
tako da verujem da to nosece tokom noci apsolutno otpada
 
rekla bih da je to individualno, neko ima takvu konstituciju da je bolje da nosi brus dok spava /neki pamucni bez zica i sl/ a neko ne.
ja licno nemam potrebu za tim, mislim da bas i nije pametno spavati sa njim ako to bas nije neophodno.
 
:shock: Brus dok spavam?Neeee, bre...cirkulacija
Da bi vam grudi ostale lepe...mora tu krv redovito da struji bez bilo kakvih prepreka :P
Ja sam imala tripove sa brusom dok spavam kad sam bila mladja i kad su narasle, ali sad ih pustam da disu kad imam priliku...narocito nocu!
 
radim u parfimeriji i prodajem cesto gelove i razne "cudotvorne" kreme ali mislim da je to bacanje para.
kad zavrsis tusiranje isprskaj grudi hladnom vodom,nosi odgovarajuce brushaltere,posebno kad ides na sport moras dobro da ih stegnes da se koza ne istegli od skakanja,i provedi dnevno nekoliko sati bez brushaltera da se misic koji drzi grudi ne bi opustio jer i on mora malo da se bilduje i to tako sto ce on da nosi grudi a ne grudnjak.i eto cele nauke.ima malo i genetike tu naravno ali ...
da prebacim sa teme o silikonima.
a spavanje sa brushalterom :?
 
hanibal77:
radim u parfimeriji i prodajem cesto gelove i razne "cudotvorne" kreme ali mislim da je to bacanje para.
kad zavrsis tusiranje isprskaj grudi hladnom vodom,nosi odgovarajuce brushaltere,posebno kad ides na sport moras dobro da ih stegnes da se koza ne istegli od skakanja,i provedi dnevno nekoliko sati bez brushaltera da se misic koji drzi grudi ne bi opustio jer i on mora malo da se bilduje i to tako sto ce on da nosi grudi a ne grudnjak.i eto cele nauke.ima malo i genetike tu naravno ali ...
da prebacim sa teme o silikonima.
a spavanje sa brushalterom :?


ovo je esencijalan put do lepih&zdravih grudi, primenjujem od kad treba i ne zalim se na izgled istih.
 
nije zdravo nositi brus,pogotovo noci..
da bih ostale prave i cvrste treba misic da ojaca,a to samo moze kad se ne nosi brus...
ja licno to izbegavam i dobar rezultat!!
moja sestra ganosi i dok spava a rezultat :(
 
hanibal77:
radim u parfimeriji i prodajem cesto gelove i razne "cudotvorne" kreme ali mislim da je to bacanje para.
kad zavrsis tusiranje isprskaj grudi hladnom vodom,nosi odgovarajuce brushaltere,posebno kad ides na sport moras dobro da ih stegnes da se koza ne istegli od skakanja,i provedi dnevno nekoliko sati bez brushaltera da se misic koji drzi grudi ne bi opustio jer i on mora malo da se bilduje i to tako sto ce on da nosi grudi a ne grudnjak.i eto cele nauke.ima malo i genetike tu naravno ali ...
da prebacim sa teme o silikonima.
a spavanje sa brushalterom :?

Ja sve ovo od A do Z! :)
I tusiranje, i bildovanje :lol: , samo stvarno, ako gledam vremenski, vise sam bez brusa nego sa njim.
I ja mislim da od krema nema posebnih vajdi, tako da ih mazem losionom od maslinovog. Doduse, ja se palim na blata za telo, al' to ne moze da skodi. :)
 
Jedna moja koleginica na poslu ne nosi brus... prosle nedelje slucajno sam joj video dudu.. :P a onda sam je pogledao jos 2-3 puta namerno... :D nadam se da nista nije primetila.. :roll:
 
A sto se brusa tice, ranije sam ga i ja cesto i gotovo od kad ustanem dok ne legnem ga nosila... a sad sam se malo oslobodila, i od njega hehe, i sve ga manje nosim... ranije sam se stidela da idem in public bez brusa, sada ne (uvek) :D

Umerenost u svemu :roll: kao :lol:
 
Nadya:
A sto se brusa tice, ranije sam ga i ja cesto i gotovo od kad ustanem dok ne legnem ga nosila... a sad sam se malo oslobodila, i od njega hehe, i sve ga manje nosim... ranije sam se stidela da idem in public bez brusa, sada ne (uvek) :D

Umerenost u svemu :roll: kao :lol:

Sta je bilo, smanjile se? :P
 
zavisi od veličine
ako su jaaako velike, onda nosiš pamučni, meki obavezno bez žica i noću (da imaš velike znala bi da se lepe po stomaku, i ujutro budeš sva mokra :lol: Na stranu što se ugužva sisa dok spavaš :wink: )
Ostalima se uglavnom savetuje obavezan bruz za vreme vežbica, trčanja i sl, a i naglašavaju da ako se ne nosi mogu da omlitave, istegnu se (nisam dobro zapamtila, ali ovo je suština, održava im se oblik uz dobar brus)
Važno je da ti brus prija, i da je kvalitetne izrade, nema posebnih pravila o ostalom (šta fali fišbajnu :shock: )
drugo je što je in ići bez :D
 
Betty:
zavisi od veličine
ako su jaaako velike, onda nosiš pamučni, meki obavezno bez žica i noću (da imaš velike znala bi da se lepe po stomaku, i ujutro budeš sva mokra :lol: Na stranu što se ugužva sisa dok spavaš :wink: )


E ti si luda ko struja! :lol:
Nemam jaaaaaako velike, al' su velike! :)
Za sada stoje kako treba, naravno da nosim brus za vreme sporta, to se podrazumeva. Ali majice sa jacim elastinom ih sasvim ok drze. :P
 
hanibal77:
radim u parfimeriji i prodajem cesto gelove i razne "cudotvorne" kreme ali mislim da je to bacanje para.
kad zavrsis tusiranje isprskaj grudi hladnom vodom,nosi odgovarajuce brushaltere,posebno kad ides na sport moras dobro da ih stegnes da se koza ne istegli od skakanja,i provedi dnevno nekoliko sati bez brushaltera da se misic koji drzi grudi ne bi opustio jer i on mora malo da se bilduje i to tako sto ce on da nosi grudi a ne grudnjak.i eto cele nauke.ima malo i genetike tu naravno ali ...
da prebacim sa teme o silikonima.
a spavanje sa brushalterom :?

Не мало, има мноооого генетике!!! У ствари, све наведено је ОК, али тешко да можеш битно утицати на оно што ти је Бог дао ( мајка природа или наслеђе )!
 

Back
Top