Šarlo Akrobata. Mops bez mane. :)

*moonlight*

Domaćin
Poruka
4.102
Ovo je naš Šarlo.Dečko i ja ga volimo kao boginjicu..
Ima malo više od dva meseca.
Drag je, poslušan, i manje više nuždu uvek vrši napolju.


Spava i drema isključivo u svojoj korpici, koju doduše sada i gricka, jer mu rastu zubići, pa ga i svrbe.
Igra se kada nam je do igre sa njim, ali nije od onih koji pošto-poto zahtevaju pažnju, gnjave.
Dečko ga izvodi u šetnjice, tokom kojih se divno zabavljaju, i Šarlo trčkara kao detence.

Miran je kada ga kupamo, predivan je, i ne plaši se fena.
Dobrica je.

Uliva neopisivu radost, i ljubavan je skroz.
Zaista je slika nedovoljna da iskaže koliko je šarmantan i dragostan.

Ovde su njegove prve fotografije, a biće ih svakako još.

Dakle, Šarlove slike u njegovom i našem zajedničkom gnezdu.
Zaljubili smo se u njega sasvim, i potpuno.:heart:

Ovde je Šarlo lepi pozer, i miran je i neustrašiv.
1-3.jpg


Ovde je najumaženije detence.
7.jpg


Ovde se sliak iz profila, kao lepotan lepi.
6.jpg


5.jpg


Šarlo koji je pospana beba.
4.jpg


3.jpg


2.jpg


9.jpg
 
Poslednja izmena:
To je Papagajilicu.
Đorđe (dečko) ga je našao, doneo kući, zbrinuo, i mada je kreštalica nekada prava, cimeri su već tri godine otprilike.
Nema ime, zovemo ga Ptica. Ili Papagajilicu.
Mnogo voli plavuše, kada Đorđeva sestra dođe, mislim da čitava zgrada čuje pticino kreštanje.
Inače nije loš. :)

Đorđe veoma voli životinje, pse najviše na svetu. I insekte malo kada usmrti, radije ih izbaci.
Čovek je životinji čovek. :)

mimi, ove slike donje ostale su, ne umem da ih uklonim, a višak su. :)
 
:lol: Ja cak i one otrovne pauke (zivim prakticno na obodu sume) samo izbacim, tako da potpuno razumem Djordja. Dobri ljudi vole zivotinje. :) A slike moras sama da pobrises preko Uredi priloge. Kad udjes u Odgovori sa naprednim opcijama, pri dnu strane imas tu opciju i mozes sve priloge da vidis i editujes.
 
Sarlo je presladak! Moj mops ima 2 mjeseca i zove se Frenki. Ne znam kako da stavim sliku:)
Cime hranis Sarla? Da li znas od koje hrane im se najmanje osjeca iz usta?:)
Ja Frenkija hranim Hillsom,za sad je ok,al sam mislila da predjem na Royal,jer ga svi hvale za mopsa.
Da li mu cistis usi ili da to prepustim veterinaru? I cime mu cistis nabore?
Pozdrav za Sarla:)
 
Mi Sarla hranimo Pedigreom.
Znam da neki bas negativno komentarisu tu hranu, ali mislim da je navaznije to pratiti prema psu.
Slusati ljubimca, a ne price.
Lepo raste, lepo i slatko jede, i neretko dobija one poslastice. Rucak recimo u zeleu, ima da s ekupi u kesicama, Junior.
I tako.
Zadovoljni smo.

Nabori se neguju fizioloskim rastvorom. Nakapaju se na recimo stapic za usi, i pazljivo se ocist.
Redovno ga, nakon svake setnje cistimo vlaznim maramicama.
Cistunac je. :D
 

Back
Top