JAT - kako SPO pljačka državu

srebro

Primećen član
Banovan
Poruka
681
Najnovija zbivanja u nacionalnom avioprevozniku nedvosmisleno su učinila stvari kristalno jasnima. SPO direktori uništavaju kompaniju da bi neko drugi preuzeo linije i opremu a za sve to oni dobijaju debele pare u svoje džepove. Činjenica da imaju para da plaćaju Tunižanima 50 puta veće dnevnice nego domaćim mehaničarima a takodje i da ih ima toliko da pokriju samo par linija (dok se za ostale i dalje iznajmljuju strani avioni) otkljanja svaku sumnju...A najtužnije je što je to cena koju prokleta Koštuničina vlada plaća za podršku SPO-a u parlamentu. Pokojni Djindjić se nažalost prevario kada je rekao da je SPO mrtav..ustali su iz mrtvih i ponovo pljačkaju i kradu kapom i šakom a nema nikog da ih zaustavi..
 
urospo:
Andreavk:
...ma retko gledam vesti a njih sam bas htela da vidim - zao mi ih je :(


I meni...ja gledam vesti i sve to oko JAT-a, ali mi jos uvek nije potpuno jasno sta se to tamo dogadja....zalosno je sto se to dogadja sa jednom od nasih najvecih kompanija...

Pa ti procitaj par postova odgore pa ces ponesto nauciti, ali ni ti nisi poznat po "objektivnosti", a vidim i ti znas da se "dopunjujes" sa mihajlom :wink:

(eto kako to izgleda po tvom recniku,i licnom prozivanju) :)
 
Headhunter:
urospo:
Andreavk:
...ma retko gledam vesti a njih sam bas htela da vidim - zao mi ih je :(


I meni...ja gledam vesti i sve to oko JAT-a, ali mi jos uvek nije potpuno jasno sta se to tamo dogadja....zalosno je sto se to dogadja sa jednom od nasih najvecih kompanija...



Pa ti procitaj par postova odgore pa ces ponesto nauciti, ali ni ti nisi poznat po "objektivnosti", a vidim i ti znas da se "dopunjujes" sa mihajlom :wink:

(eto kako to izgleda po tvom recniku,i licnom prozivanju) :)


О ВЕЛИКИ УЧИТЕЉУ, КО УЧИ ОД ТЕБЕ КУКУ ЊЕМУ.
 
Headhunter:
urospo:
Andreavk:
...ma retko gledam vesti a njih sam bas htela da vidim - zao mi ih je :(


I meni...ja gledam vesti i sve to oko JAT-a, ali mi jos uvek nije potpuno jasno sta se to tamo dogadja....zalosno je sto se to dogadja sa jednom od nasih najvecih kompanija...

Pa ti procitaj par postova odgore pa ces ponesto nauciti, ali ni ti nisi poznat po "objektivnosti", a vidim i ti znas da se "dopunjujes" sa mihajlom :wink:

(eto kako to izgleda po tvom recniku,i licnom prozivanju) :)

Pa normalno da sam procitao te postove gore, ali samo ako iz njih ne provalim sta se sve i zbog cega desava to u JAT-u.


A bas je to bilo dopunjavanje...to sam odmah i hteo da napisem i da niko nije reagovao opet bi se ispravio....a bar ne odgovaram na pitanje koje je direktno upuceno nekom drugom ko sto je onaj lik radio...
 

Back
Top