Vase misljenje o lavovima, tacnije lavicama???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sibirska:
Dama x:
Drago mi je da tako mislis. Jesi li i ti lavica?

Jok, ja sam krava! :lol: U podznaku sam lav, i svi misle (zbog izgleda) da sam lavica zato što imam jaku kosu i volim da se kinđurim :roll:
Au bre ispada da smo mi neke novogodisnje jelke...ne treba nama kindjurenje alooooooooooo mi svetlimo i u mraku :D Boze sta cu ja sve procitati...salim se malo pa nakit lavica zna da nosi a pored nje ce proci onaj koji ume da je okiti ne samo nakitom nego postovanjem i ljubavlju...el sam ovo dobro rekla :wink:
 
Moj tata je lav, zaista sjajan čovek :D
pošten, vredan, uspešan, ambiciozan, obrazovan (završio poslediplomske na dva fakulteta, napisao gomilu knjiga)
čovek koji nosi oblak autoriteta oko sebe
kao ćerka lava jedino teško podnosim zahteve da budem savršena :roll:
ume jezivo da me kritikuje, ali i da me pohvali kada nešto dobro uradim

voli i on da se doteruje :)
izgleda to nije isključivo osobina ženskih lavova

ženske lavove ne poznajem, ne znam kako se to desilo, ali zaista slabo nalećem na njih
 
ariela:
sibirska:
Dama x:
Drago mi je da tako mislis. Jesi li i ti lavica?

Jok, ja sam krava! :lol: U podznaku sam lav, i svi misle (zbog izgleda) da sam lavica zato što imam jaku kosu i volim da se kinđurim :roll:
Au bre ispada da smo mi neke novogodisnje jelke...ne treba nama kindjurenje alooooooooooo mi svetlimo i u mraku :D Boze sta cu ja sve procitati...salim se malo pa nakit lavica zna da nosi a pored nje ce proci onaj koji ume da je okiti ne samo nakitom nego postovanjem i ljubavlju...el sam ovo dobro rekla :wink:

Ma odlicno!Kad se lavica nakitiii....Ma nista bolje za gledati. :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top