Iskustvo s kozmetickim tretmanima

stobra

Početnik
Poruka
11
Poz. svima,

Dugo nisam bila na Forumu, tako da sad nisam sigurna da li postavljam temu na pravo mesto :think:...ali ovo je najpribliznije sto nadjoh...
ovih dana kopam po netu trazeci informacije o mezoterapiji. Nema (ili ja nisam pronasla) puno licnih iskustava, a za ocekivati je da hvale oni koji se time bave.
Isla sam na mikrodermoabraziju i vocne kiseline, s ciljem da ujednacim ten, ali nisam zadovoljna rezultatima, cak mi se cini da mi se sada borice vide vise nego pre (a nije to bilo tako davno):dash:
Ne bih da zvucim kao neko ko je opterecen izgledom (a znam da zvucim:roll:)...Volela bih da neko napise ako je probao (tj. probala) ovo i kakvi su utisci....
pozzz.:bye:

p.s. da mi je neko rekao da cu vec u kasnim tridesetim da se raspitujem za ovo, ne bih mu verovala
 
Jedino nezadovoljstvo koje sam imala do sada je sa tretmanima kupljenim preko raznih sajtova za popuste. 2 puta su me posteno ..... Prvo sam isla na kavitaciju, koja je realno trajala 5 min. Tako da definitivno sve sto je jeftino i lepo zvuci - ne mora da znaci da je tako. :( pre kupovine vaucera i odlaska, prvo ih kontaktirajte pa se raspitajte :telefon: nije poenta u 1000 din, ali necu da me neko pravi :eek:
 
Mislim da je su kozmeticki tretmani neophodni, narocito kad dođeš u neke godine. Kako se to lice čisti brašnom i vodom?

nisu neophodni.
generalno zdrav zivot moze coveka da cini 20 godina mladjim, kako duhom tako i telom pa i izgledom.
nista gluplje nego se zatrpati puderom i maskarama.
pesaciti po sumi, brdima i gorama, pored mora, koristiti sve blagodeti prirode, prepustiti se sitnim uzitcima saune, masaze i uticajima prirodnih ulja, melema i krema. nista lepse.
radost zivljenja i ljubav , a obe moramo sami da iznedrimo iz sebe, jesu jedan od kljuceva dugog zivota i sto duze mladosti

- - - - - - - - - -

bzv. je bacati novac na povrsinske tretmane svoje "ljusture", to ce ionako da nestane...preko noci a na vasem licu ako uistinu nema podlogu istinskog zivljenja, brzo ce da se pojave nove nevolje u vidu bora, fleka, sivila....
 

Back
Top