Vanilice

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
Posvecujem ovu temu vanilicama. Ovde se moze pricati samo o vanilicama... ok, i o drugim slatkisima. Inspirisan svojom novom slikom u profilu na kojoj je moj identitet konacno otkriven, mislim da su vanilice suncano vreme koje prizeljkujemo svako kisno jutro...
 
dobro, izreklamirao si nove fotke...
zasto imam osecaj da sam vec procitala sve tvoje postove?i one buduce...
prosto:vidim temu i zamislim kako ona moze da se poveze sa vanilicama.i to je tomijev post.
al opet bolje to nego kao neki smorovi sa manje simpaticnim fetishima
 
ne, ali kad se bas svi naviknete na vanilice - ja cu da promenim pricu.

Nego, da li mislite da je svemir postao od vanilica?! navodno svemir je ustvari ravan, beskonacna ravan.. kao ono testo od vanilica... mada oblik vanilica potvrdjuje da verovatno ima i paralelni svemir?! i nesto slatko izmedju?! a secer u prahu mu dodje kao zvezde... sta mislite?!
 
snaja88:
Meni su vanillice nekako tvrde :? .Niko kod mene ne ume lepo da ih napravi :x .Mozda treba mast...

Vanilice, kada su mekane one se pri malom ugrizu odlome u tacno onolikoj kolicini koliko je osoba htela. E sad, da li treba mast ili ne?! ko ce to znati... ja ne... ja sam strucnjak za ukus..
 
obozavam vanilice.sa dzemom od kajsija :P
ali me mrzi da ih pravim.
zato animiram baku...koja ima zlatne ruke za to.
cmok za bakicu.
 
xpajamacax:
obozavam vanilice.sa dzemom od kajsija :P
ali me mrzi da ih pravim.
zato animiram baku...koja ima zlatne ruke za to.
cmok za bakicu.

cinjenica je da, ne obracamo dovoljno paznje na mudrosti koje cuvaju nase bake i deke, mame i tate. mislimo da sve znamo. a mogli bi da znamo i vise...

zato bih voleo da danas, pozovemo, ko moze, bake i deke i da im posvetimo nesto vremena. njima ce to znaciti...
 
Ja nemam vise nijednog deku, nijednu baku.. :(
Zena mi je zviznula embargo na slatko.. :(
Jel' moze neko da mi dobaci i udeli neku vanilicu? :(
Pola?
cetvrtinu?
mrvicu vanilice :(
 
codemaker:
Ja nemam vise nijednog deku, nijednu baku.. :(
Zena mi je zviznula embargo na slatko.. :(
Jel' moze neko da mi dobaci i udeli neku vanilicu? :(
Pola?
cetvrtinu?
mrvicu vanilice :(

Batice, nemoj da si tuzan - izvoli VANGLU VANILICA. uzivaj. mada tesko da ti darivane vanilice mogu umanjiti that bitter taste of sweets embargo...

cheer up!
 
Tommy_V:
Posvecujem ovu temu vanilicama. Ovde se moze pricati samo o vanilicama... ok, i o drugim slatkisima. Inspirisan svojom novom slikom u profilu na kojoj je moj identitet konacno otkriven, mislim da su vanilice suncano vreme koje prizeljkujemo svako kisno jutro...

Dok si se davio vanilicama, mogao si malo da svenkujes po prostoriji, da vidimo sta tu ima za "pojesti" :wink:
 
Teorija "Vanilica"
by etotako

Vanilica predstavlja onaj deo dana kada zastanemo, skinemo teret svakodnevice i uživamo. To je onaj momenat zbog kog sve drugo ima smisla. Pogledamo oko sebe, vidimo nešto lepo i slatko, uzmemo to u ruke, dobro je osmotrimo, pripremimo se za tu novu senzaciju u ustima koja se potom razmili po čitavom telu i rastera svu gorčinu i sivilo koja se eventualno skupila.

Preporučuje se u malim dozama, a uvek nositi kao prvu pomoć jednu do dve u unutrašnjem džepu.

btw, slike su super, tačno se vidi kako od čoveka van fokusa dobijamo onog koji je jasan sebi i svetu oko njega 8)
 
Tommy_V:
codemaker:
Ja nemam vise nijednog deku, nijednu baku.. :(
Zena mi je zviznula embargo na slatko.. :(
Jel' moze neko da mi dobaci i udeli neku vanilicu? :(
Pola?
cetvrtinu?
mrvicu vanilice :(

Batice, nemoj da si tuzan - izvoli VANGLU VANILICA. uzivaj. mada tesko da ti darivane vanilice mogu umanjiti that bitter taste of sweets embargo...

cheer up!
Hvala ti druze, samo nemoj da se rascuje, ako me vide moje devojke u kuci, nadrljasmo i ti i ja :) Evo trpam sto vise mogu u usta, zvacem diskretno i osvrcem se. Volim vanilice, ostaj mi zdravo...
 
etotako:
Teorija "Vanilica"
by etotako

Vanilica predstavlja onaj deo dana kada zastanemo, skinemo teret svakodnevice i uživamo. To je onaj momenat zbog kog sve drugo ima smisla. Pogledamo oko sebe, vidimo nešto lepo i slatko, uzmemo to u ruke, dobro je osmotrimo, pripremimo se za tu novu senzaciju u ustima koja se potom razmili po čitavom telu i rastera svu gorčinu i sivilo koja se eventualno skupila.

Preporučuje se u malim dozama, a uvek nositi kao prvu pomoć jednu do dve u unutrašnjem džepu.

btw, slike su super, tačno se vidi kako od čoveka van fokusa dobijamo onog koji je jasan sebi i svetu oko njega 8)

Da li mislis da bi trebalo nesto reci o standardizaciji velicina i oblika vanilica?!
 
Tommy_V:
Da li mislis da bi trebalo nesto reci o standardizaciji velicina i oblika vanilica?!

Moje mišljenje, ne tako skromno, ali ipak u jednini... je da bi vanilice trebale biti veličine jednog zalogaja. Ne baš tako velikog zalogaja... jer bi se izbeglo rasipanje i potencijalni trag na odeći konzumenta. One treba da ostanu tajna koja se deli možda samo poljupcem vanila arome.
Oblik bi trebao biti nežan, blago zaobljen... mislim da bi se tako forma uskladila sa suštinom... što je moj estetski ideal.

A šta ti misliš Tommy_V da nas dvoje napravimo vanglu vanilica i anonimno šaljemo forumašima?
 
TOOO ...
2.gif
 
etotako:
Moje mišljenje, ne tako skromno, ali ipak u jednini... je da bi vanilice trebale biti veličine jednog zalogaja. Ne baš tako velikog zalogaja... jer bi se izbeglo rasipanje i potencijalni trag na odeći konzumenta. One treba da ostanu tajna koja se deli možda samo poljupcem vanila arome.
Oblik bi trebao biti nežan, blago zaobljen... mislim da bi se tako forma uskladila sa suštinom... što je moj estetski ideal.

A šta ti misliš Tommy_V da nas dvoje napravimo vanglu vanilica i anonimno šaljemo forumašima?

I couldn't agree more! Sto se tice oblika, ukusa i tako taj rad...

Samo jednu vanglu na sve forumase?! Nego, da im stavimo vanilice onako u belo platno i sa posvetom nesto kao "Best wishes" im saljemo niliceva...?! dopada mi se ideja... vanilice kao nesto sto povezuje...
 

Back
Top