firma na netu

kako mislis da ne postoji? pa Internet je jos odavno u u okviru zakona i telekomunikacijama...ne postoji zakon sto se tice e-commerca, pa se treba dobro raspitaati sta bi trebalo da radis po tom pitanju jer verovatno postoje neke uredbe koje to regulisu...
 
malaMarina:
Da li neko ima iskustva sa postavljanjem firme samo na internetu? Osim servera i baze, zanima me i knjigovodstveni deo. Kako uopste da je osnujem? I kako da obezbedim placanje korisnika karticom?

Sto se tice Placanja Sa karticama ! E to znam nesto zato sto sam pre neki dan povezao jedan sajt sa PayPalom I omogucio sam Uplatu sa Kredtinim Karticama!

Bas smo isprobali Uplate i sve radi kako treba Tako da je palcanje najmanji problem ( naravno ako znas da sve psotavis kako treba)

Najbitnije je da ti imas racun kod Paypala i osve ostalo je ne nekom Od Programera da Sredi Kod koji ce omoguciti Uplatu Preko Interneta !!
POZz
 
Volela bih nesto da pitam, mozda malo skrecem temu.
Da li postoji mogucnost koriscenja PayPal-a ako zivite u Srbiji? Srbija nije zemlja sa liste u kojoj moze da se koristi PayPal, ali da li postoji neki nacin... Please, voo mi je veoma vazno!
Unapred hvala i izvinite na digresiji! :)
 
Ok, opet ja. Znam da nasa zemlja (sta god se pod tim pdorazumevalo) nije na listi. Ono o cemu ej govorim su posrednici- neka nasa firma u Kanadi, mislim. Htela sam da se raspitam koliko su sigurni, zna li neko nesto o tome, ima li nade da nekako otvorimo PayPal accounte iako smo iz Srbije?
 
mislim da sa paypal neces nista uraditi ali zato znam sa kom hoces.

www.balkancash.com je provajder za naplatu i preko njihovog sevisa mozes da naplacujes proizvode putem sms ali i kartica i to za skoro celu evropu.Naravno ovo je nasa firma pa lupaju klempe za provizije ali nije ni lose resenje.

bilo bi pametno i da pogledas na www.e-gold.com da li mozes sa njima da saradjujes.Cinimi se da bi mogla i preko njih da poslujes.Velika je steta sto je paypal pobedio egold na globalnom planu elektronske trgovine.
 

Back
Top