Rezanje DVD ispod 4x?

bo_Rs

Obećava
Poruka
93
Prilikom rezanja bilo filma ili nekog drugog sadrzaja
jedina brzina rezanja koju mogu da odaberem je 4x
mediji su deklarisani 1-4x, Alfa vision i Princo
program je Nero 6.3.1.25
Rezac je Pioneer 108

kako da to promenim?

hvala
 
ja imam lg i režem prinko na 2 verbatim na 2 media sis na 4 prime na 4. mislim da to zavisi od media koji koristiš. Znam da pionir 107 sve reže na koju hoćeš brzinu. Daj mi jedan dan vremena i odgovoriću ti.
 
bo_Rs:
Prilikom rezanja bilo filma ili nekog drugog sadrzaja
jedina brzina rezanja koju mogu da odaberem je 4x
mediji su deklarisani 1-4x, Alfa vision i Princo
program je Nero 6.3.1.25
Rezac je Pioneer 108

kako da to promenim?

hvala


To ti je do tih diskova, ako ti na njima pise 4x - znaci da im je to maksimalna brzina kojom mozes te diskove da rezes...savetujem ti da koristis Verbatim diskove jer su najbolji i nemaju to ogranicenje brzine.

Pozdrav
 
mmmm25:
postoji način da se dvd rezač flešuje, pačuje ali ga niko ne preporučuje.ako hoćeš to da uradiš poslaću ti sajt, ali predlog je da ne pokušavaš jer su mnogi
upropastili rezače
To uopste nije neki proces, stavise, traje nekoliko sekundi, a dobijas mnogo toga.
E sad tvoj problem ako hoces da skidas hakovan firmware sa kojim zaista mozes da unistis rezac, ali opet mozes skinuti zvanicnu verziju i ponovo vratiti kako je bilo.
 
Ja isto imam Pioneer 108 i rezem na 8x a po neke i na 12x u zavisnosti koji disk je u pitanju. Xwave diskovi koji su sertifikovani za rezanje na 8x moj nero prijavljuje i reze na 12x. Pri toj brzini disk nareze za malo manje od 6 min. Sertifikovani diskovi od 8x su na nasem trzistu prisutni vec duze od 8 meseci i cena im je vise nego pristupacna (xwave je 30din/kom bez kutije) tako da ne vidim poentu rezanja ispod 8x a o 4x i da ne spominjem.
 

Back
Top