RAT KOJI SE MOGAO IZBEĆI
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: RAT KOJI SE MOGAO IZBEĆI

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano RAT KOJI SE MOGAO IZBEĆI

Pod ovim naslovom ide dokumentarni program CNN ili BBC na ART televiziji....

Ono što je karakteristično i razlika u odnosu na neke druge emisije tog tipa je lične izjave svih poznatih političkih i vojnih lidera NATO i drugih stranih činilaca o ratu u Bosni....

Ne volim rasprave ko je kriv, naročito ne u bosni gde znam da su jadno prošli i muslimanska i srpska raja....
    Ali , kad pogledam kako je maksimalno planirano radjeno da se pripremi teren za Kosovo i USA ulazak... uostalom , pogledajte bar treći deo 4.4.2005 u 20.30 na artu...

Trebalo bi ovakvu seriju reprizirati, ne zbog traženja krivca , nego da današnja javnost shvati koliko su isprazne reči naših političara....
    A videćete to već uskoro....

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: RAT KOJI SE MOGAO IZBEĆI

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Pod ovim naslovom ide dokumentarni program CNN ili BBC na ART televiziji....

Ono što je karakteristično i razlika u odnosu na neke druge emisije tog tipa je lične izjave svih poznatih političkih i vojnih lidera NATO i drugih stranih činilaca o ratu u Bosni....

Ne volim rasprave ko je kriv, naročito ne u bosni gde znam da su jadno prošli i muslimanska i srpska raja....
    Ali , kad pogledam kako je maksimalno planirano radjeno da se pripremi teren za Kosovo i USA ulazak... uostalom , pogledajte bar treći deo 4.4.2005 u 20.30 na artu...

Trebalo bi ovakvu seriju reprizirati, ne zbog traženja krivca , nego da današnja javnost shvati koliko su isprazne reči naših političara....
    A videćete to već uskoro....
    "Tuni_patak"Hi,Sve sam to video,nema ko na ovom svetu,da kaze rat u Jugoslavensi,nije mogo da se zaustavi,a narocito u Bosnu i Kosovo.
    Kao sto svi znamo da u (svako Zito kukulj ima),ali da nije Zapadna industrija zeljna "prodaje" svog oruzje,nebi bilo rata nit u bivsu Jugoslaviju nit,kao sto vidimo u drugim zemalja.
    Hasko sudjenje biveseg predsenika Srbije,ne ide u korist:nit Srbima nit onima koji "misle" da su su se oslobodili Srbije,vec u korist (onima)koji su taj (narod) "zavadili" sa namerom da okupiraju Bakanso polu-ostrvo.
    Steta je nasih (mladi) ali sila se boga ne boji,pa cemo uskoro imati 2 prilike svi...ili niko!!!.

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Ha, pronasla sam delimicno odgovor na moje pitanje.
    Cula sam se tatom pre neka 2 meseca i on mi spomene ovaj dokumentarac. Dobio je par CD-ova sa ovim filmom i poslao ih meni u USA. I ja lepo upalim tv, ubacim cd i sednem da ga pazljivo odgledam kad, djavola, nece da mi ucita cd. Dobijem poruku na na ekranu da je gledanje ovog cd-a zabranjeno u ovoj regiji (Florida). DVD mi je konektovan na tv preko kablovske. A ja sam lenstina pa nikako da ga povezem direktno na tv.
    Bila sam zabezeknuta: znam da je SAD sarena laza, ali ovo je vec fora teorija zavere- molder- tu-du-du-du-du-du....

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

Ma nije nego ti DVD ima zaštitu

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio intra
    Ma nije nego ti DVD ima zaštitu
    Ovo stvarno zvuci kao paranoja.
    Kako onda nema zastitu za silne kopije koje donosim iz Srbije, filmovi, muzika,...?

Slične teme

1. Jugoslavija: Rat koji se mogao izbeci
    Autor djuramc u forumu Politika
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 06.11.2013., 22:54
  2. Rat koji se mogao izbjeci
    Autor KRAJINA FOREVER u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.05.2006., 07:32
  3. Rat koji se mogao spreciti
    Autor migud u forumu Politika
    Odgovora: 2