Da li gledate tv - Most

dino.

Zainteresovan član
Poruka
243
da da li gledate i kako vam se svidjaju crtaci ( mislim na one u 1 am)i da one glupave poruke kao tuki mi je 20 cm ribe koje su zainteresovane mogu da se jave ( moj smestaj ) i to sta mislite o tome ....
 
Neee seri pa ima i dobrox nego mozes ustvari daj mi mail pa da mi narazes na divix ako mozeee PS:jel si iz ns-a a ima i losih nemoj bree one babetine da pustas plz i neprekidaj puno ok sta ce biti veceras :D bolje da imam na divixu nego da se cimam svaku noc u 1 am jel tako tako je .. nemojte misliti da sam neki maniak nego imam potrebe kao svi drugi ... :D
 
dino.:
Neee seri pa ima i dobrox nego mozes ustvari daj mi mail pa da mi narazes na divix ako mozeee PS:jel si iz ns-a a ima i losih nemoj bree one babetine da pustas plz i neprekidaj puno ok sta ce biti veceras :D bolje da imam na divixu nego da se cimam svaku noc u 1 am jel tako tako je .. nemojte misliti da sam neki maniak nego imam potrebe kao svi drugi ... :D

Ne mogu da se presnimavaju,a filmove ne biraju radnici vec klub koji nam ih daje... A sto se tice reklama,od njih se zivi :-)
 

Back
Top