sta vasa devojka treba da uradi da vas APSOLUTNO ODUSEVI?

Dobro, recimo da ume prijatno da me iznenadi. Da mi se pojavi na vratima samo u mantilu bez icega ispod. Da mi uvek kaze sta misli. Da dobijem iskren odgovor na pitanje "sta ti je" bez standardnog "nista", pa sad ja treba da lupam glavu. Da odgleda samnom utakmicu i navija strastveno i besomucno. Moze i glasno, nemam nista protiv. Da me ne vuce sa njom u shoping vec da me iznenadi sa vec kupljenim eroticnim donjim vesom ispod nove bluze i mini suknje. Da joj nije bitno mesto i vreme vodjenja ljubavi vec da bude po principu "bilo kad i bilo gde". Da bude pomalo divlja. Tri stvari od nabrojanih sam vec doziveo i odusevio se.
Lepotu i inteligenciju nisam naveo jer se to naravno podrazumeva da uopste udjes sa nekim u vezu.
 
Ni lepota , ni inteligencija, bar ne na onaj način na koji to žene i frajeri shvataju.....

Oduševila me je jedna italijanka, elokventna, 22 godine, jedna od četiri ćerke advokata iz Rima .
Odsustvo sujete i razmaženog uzrokovanja svadja i prohteva...Iako je bilo tri PRVA dogovorena sastanka / izlaska u deset dana, i skoro u zadnjih sat morala da budu otkazana sva tri, nije bilo ni kontre, ni sujete, čak i razumevanja koje uopšte nisam očekivao.

Kasnije kad smo se mnogo bolje upoznali i zbližili , pitao sam je kako to nije reagovala zbog tri otkazana sastanka. Nije da nije ljubomorna , ali na način koji ne mogu da objasnim ovde, osećate ljubomoru ne kad ste u ženskom društvu već kad neka devojka (u Beogradu se odvija radnja) krene da flertuje samnom. Ukratko , odgovor zašto nije reagovala niti imala i najmanju kontru zbog otkazanih sastanaka je zato što dvoje treba da se poštuju , a u to poštovanje spada i poštovanje poslovnih obaveza i hobija....

Koliko devojaka odobrava vaše hobije, zatim računare , ili razume vaše obaveze ako vam ne donose novac......
 
Da li ce me partnerka apsolutno oduseviti (ali omatoreo sam za te igrarije) ili sta vec, nije u vezi sa njenim povladjivanjem meni. Mozda bog tako meri ko mu je veci vernik. Sto se mene tice, nema potrebe za tim. Cak mislim da je to zenski nacin rezonovanja koji pociva na biovlasti. Kada muskarac krene ovo da imitira, deluje jako nespretno.

Uopste, moje odusevljenje prema nekoj pociva na objektivnim kriterijumima, i ako ona recimo misli da sam kreten, to ne utice na moj sud o njoj.

Ako joj nesto tekne spontano to cenim. Sve sto trazim je da mi ne kontrira po defaultu, a sto je cest mehanizam u zena. Mada, ako vec imate takav tip zene, ozbiljno se zabrinite ako prestane da vam kontrira.
 
E, ja virnem ovde da vidim sta moze oduseviti jednog prosecnog forumasa... kad ono - nista! Sve nesto uopsteno, apstraktno.
Dok su devojke pisale sta je to ono zbog cega odlepe, mushkarci im se smejali, ismevali, pravili sale, vredjali, a kada oni treba da napisu - opsta agrafija! :lol:
Elem, ovo sam nasla na netu, pa da vam malo pomognem.

Sta treba mushkarac da uradi da odushevi devojku:
1. Da joj kupuje poklone
2. da je mazi i pazi
3. da ne zaboravi vazne datume
4. da je redovno izvodi na vecere
5. da bude romantican
6. da bude strastan
7. da je uvek razume
8. da joj se divi
9. da je obozava
10. da je zasmejava
11. da postuje njene roditelje
12. da voli njene prijatelje
13. da promeni hobi zbog nje
14. da promeni navike zbog nje
15. da ustaje pre nje i donosi joj kafu u krevet
16. da gleda s njom ljubavne filmove
17. da napravi 1000 malih gluposti za nju
18. da zaboravi da postoje druge zene
19. da je nosi na rukama do cetvrtog sprata
20. da obozava njena pecena jaja i da joj kaze da je najbolja kuvarica.


Sta treba zena da uradi da odusevi muskarca:
1. da se pojavi gola
2. da donese pivo!

E da, jos jednom da vam kazem, nisam ovo ja napisala ali sudeci po 'obimu' vasih postova, mora da ima nesto u tome! :lol:
 
divlja-u-srcu:
mishica:
20. da obozava njena pecena jaja i da joj kaze da je najbolja kuvarica.

A sta ako ne zna da kuva? :?

I bre divlja, pa koje zensko ne ume da ispece jaja? :?
I nemoj tu da dezavuises temu i da ocrnjujes devojke, pusti njih da to urade, vidis da cak i ne znaju sta ih moze oduseviti.
A ta koja ne ume da ispece jaja - neka ponese sa sobom dve gajbe piva! :P
 
mishica:
E, ja virnem ovde da vidim sta moze oduseviti jednog prosecnog forumasa... kad ono - nista! Sve nesto uopsteno, apstraktno.
Dok su devojke pisale sta je to ono zbog cega odlepe, mushkarci im se smejali, ismevali, pravili sale, vredjali, a kada oni treba da napisu - opsta agrafija! :lol:
Elem, ovo sam nasla na netu, pa da vam malo pomognem.

pa i to sto kazes, prihvatam kritiku oko apstrakcija i generalizacija...

mishica:
Sta treba zena da uradi da odusevi muskarca:
1. da se pojavi gola
2. da donese pivo!

E da, jos jednom da vam kazem, nisam ovo ja napisala ali sudeci po 'obimu' vasih postova, mora da ima nesto u tome! :lol:

ma dovoljno je samo ovo pod jedan.
 
mishica:
E, ja virnem ovde da vidim sta moze oduseviti jednog prosecnog forumasa... kad ono - nista! Sve nesto uopsteno, apstraktno.
Dok su devojke pisale sta je to ono zbog cega odlepe, mushkarci im se smejali, ismevali, pravili sale, vredjali, a kada oni treba da napisu - opsta agrafija! :lol:
Elem, ovo sam nasla na netu, pa da vam malo pomognem.
Elem, dobro si nas izgrdila na račun uopštavanja i apstraktnosti. Potrudiću se, da navedem po tačkama, mada je to ono što uvek izbegavam. Ostaje konstatacija: Osvojila me je i ne mora da "radi" ništa. To se već desilo..Sta treba mushkarac da uradi da odushevi devojku:
1. Da joj kupuje poklone 1. Da vozi brže od mene
2. da je mazi i pazi 2.Da se ne stidi da se smeje glasno na "važnim skupovima"3. da ne zaboravi vazne datume 3.Da me mazi ispod stola na ručku kod njenih roditelja 4. da je redovno izvodi na vecere 4. Da ima želju da vodi ljubav sa mnom na svim mogućim i nemogućim mestima5. da bude romantican 5. Da se šminka i oblači 12cm štikle kada ide u prodavnicu udaljenu 200m
6. da bude strastan 7.Da svrati na minut kod mene na posao i donese mi 300g bajadera7. da je uvek razume 7.Da se sakrije iza vrata i prepadne me, javi se telefonom i promeni glas, zavitlava se sa cicama kada me traže. Uopšte - da ume da se igra8. da joj se divi 8.Da nenajavljeno dodje na basket i navija glasno za mene9. da je obozava 9. Da cmizdri uz romantične filmove10. da je zasmejava 10. Da joj se ljudi obraduju jer unosi vedrinu. Mora da bude vedra!11. da postuje njene roditelje 11. Da mi nikada ne povladjuje12. da voli njene prijatelje 12. Da me dribla intelektualno.13. da promeni hobi zbog nje 14. Da mi kupi mt. za NG, patike u prolece i da mi bira kosulje i parfeme.
14. da promeni navike zbog nje 14. Da voli prirodu i životinje15. da ustaje pre nje i donosi joj kafu u krevet 16. Da zna da sjajno pravi kolače16. da gleda s njom ljubavne filmove 17. Da je talentovana za umetnost17. da napravi 1000 malih gluposti za nju
18. da zaboravi da postoje druge zene 18. Da je u svom poslu uspešna19. da je nosi na rukama do cetvrtog sprata 19. Da ne pričamo samo kada vodimo ljubav i kada spavamo20. da obozava njena pecena jaja i da joj kaze da je najbolja kuvarica. 20. DA MI PIŠE ROMANE PO LEDJIMA! 21.Da se zove Ana (podrazumeva se)
:lol:
 

Back
Top