evropa

Za mene Evropa nije EU nego Evropa geografski (bez Turske!) u kojoj su Sloveni najbrojniji.

U EU bas ne verujem, vise mi lici na skriveno stvaranje IV reicha, amerikanizaciju, multikulturizam (sto znaci sve vise obojenih i muslimana), dominaciju multi-kompanija, nestajanje malih naroda i drzava, sve vise klasno drustvo i sve manje bitni obicni ljudi.
 
Evropom vladaju suprotnosti - izmedju crkve i drzave, republika i monarhija, Romana i Germana, Katolika i Protestanata, teologije i filozofije, Rusije i Amerike, nauke i vere, tehnologije i religije...
Evropa mora odrzavati ravnotezu izmedju ovih suprotnosti inace postaje destruktivna
 
evorpa-najlepsi kontinent,zbog svoje raznovrsnosti i svog duha,kulture,arhitekture,muzike,slikarstva,mediterana,jezika...
evropljanin se radja,i svaki evorpljanin treba da bude ponosan zbog svog porekla.
tesko je to opisati,to se oseca...
inace,pod evropom ne mislim eu,vec na celu geografsku evropu.
ups,pa ja imam problema sa evrocentrizmom :oops: :(
 
Европа је једна најобичнија трулеж, ништа већа ништа мања него у време оних што су својевремно к'о мутави навалили да ослободе Христов гроб као да је Он па неки цар гробова а не Живи Бог.
Е па тако вам је и данас, мало су изменили јавни наступ али и даље нису одмакли од продаје муда за бубреге.
 

Back
Top