Anketa: Da li vas je forum "Lj&S" pomalo smori

Jedan od kljucnih odgovora je u onome sto je rekla Virgo.Ima i topic,ne znam koja strana(pomozi Inco,druxe)kako ono,valjda:Zasto mnogi gledaju a ne komentarisu?
Ima jos nesto,mnogo bitnije,ovaj forum Lj i S je dosta prociscen,otvoren je forum Svastara,tako da ovde zaista ima manje tema u zadnje vreme,ali i kad se postavi,postavi se malo ozbiljnija tema.Recimo,mene raduje sto sve vise ljudi traze savete i pomoc u vidu razmisljanja drugih ljudi.E to i jeste cilj Ljj i S...Ne samo SEX,ajmo ga malo po ljubavi,romantici...ili mislite da vise niko za to ne mari?
 
Moja namera svakako nije bila maliciozna. Clan sam ovog foruma vec neko vreme i smatram da imam pravo da ga komentarisem jer znam kakav je bio ranije...
I davala sma svoje komentare dok sam mislila da ima smisla...
Prosto cini mi se da su sve skorasnje teme nezanimljive jer su mozda sve vec istrosene. Ekipa se prilicno promenila... sto mozda ide u prilog mojoj tvrdnji...masa zanimljivih likova je nestala..koliko cujem preselila se na neke druge forume...
Mozda je pravi problem u svastari ....koja je na veliko insistiranje nekih clanova otvorena a sada se ni tamo ni ovde ne pise nista pametno...
Magareca usluga...
Pozdrav
 
Kelis:
Moja namera svakako nije bila maliciozna. Clan sam ovog foruma vec neko vreme i smatram da imam pravo da ga komentarisem jer znam kakav je bio ranije...
I davala sma svoje komentare dok sam mislila da ima smisla...
Prosto cini mi se da su sve skorasnje teme nezanimljive jer su mozda sve vec istrosene. Ekipa se prilicno promenila... sto mozda ide u prilog mojoj tvrdnji...masa zanimljivih likova je nestala..koliko cujem preselila se na neke druge forume...
Mozda je pravi problem u svastari ....koja je na veliko insistiranje nekih clanova otvorena a sada se ni tamo ni ovde ne pise nista pametno...
Magareca usluga...
Pozdrav

Nesto si mnogo smoren. Ne valja to ni za zdravlje. Ako mislis da su teme i ovde i na svastari bljak, zasuci rukave momcino pa sroci nesto valjano. Ne cekaj da to neko drugi uradi :!: :D
 
Anonymous:
Lord of Chaos:
Po ko zna koji put ista konstatacija. I ako se ne varam, ponovo od iste osobe (ponavljam - AKO SE NE VARAM)....Necu da se ponavljam, ali sami smo tvorci ovakvog foruma, so take it or leave it....Pozdrav....

Pa...Lorde...varas se... konstatacija svakako nije od iste osobe...
Nekada je ovo mesto bilo mnooogo zanimljivije...samo mi kazi da se ne slazes sa mnom?

To sam bila ja....
Pozdrav i tebi takodje
 
Da li postoji shansa da se forum podeli po sistemu kao u Pricaonici, tj. po nekim starosnim dobima. Mislim, tako bi recimo tinejdzeri i svi koji se tako osecaju dobili shansu da u nedogled caskaju sa po dve-tri reci u svakom postu (da ne dajem primere, ali im je to valjda simpaticnije ovde nego u Pricaonici koja je upravo idealna za takav vid komunikacije). To naravno ne bi iskljucivalo mogucnost njihovog ukljucenja i u sve ostale topice, ali bi ih verovatno manje zanimali, pa se teme iz drugih topica ne bi tako lako pretvarale u blazirane postove.

Da me neko pogresno ne razume, nemam ja nista protiv i neobaveznog caskanja tipa 'kako ste', 'sta se radi?', 'i ja tako mislim' itd., itd., ali ipak... Uz veliki rizik da budem ispljuvana od strane mnogih, nemam zelju da ikoga uvredim, meni se ucini da je predlog konstruktivan.

Poz.
 
Nepoznat sam siroj forumskoj javnosti jer postujem samo kad imam nesto da kazem (ili zbog toga sto sam pametniji kad cutim).
Iako nisam od onih koji se takmice u sportu "prikupljanje sto veceg broja postova" i nikada ne saljem poruke tipa "slazem se s tobom" kao reakciju na Kaprisin post mogu reci samo: "U potpunosti se slazem s tobom".

Ko kaze da forum treba da bude zivahniji?! Ziva je pricaonica. Ovdje ima preko 20 000 postova, a siguran sam da konstruktivnih postova nema vise od 1000. Bolje je da na svako pitanje procitam 3-4 pametna i korisna odgovora, nego da citam postove raznih primitivaca (eto rekao sam konacno ono sto mislim o nekim nezrelim posjetiocima ovog foruma zbog cijih postova nisam posjecivao forum nekoliko posljednjih mjeseci). Svakako odgovornost lezi i na urednicima koji sa ciljem "da se igra razvije" dopustaju prljave postove. I ko onda ozbiljan da pise kada zna da ce njegov post biti izgubljen u bujici bljutavih postova u kojim je (bez obzira na naslov teme) kljucna rijec - bejzbol palica.

Iako jaz medju posjetiocima ovog foruma nije generacijski, vec civilizacijski, prihvatam da se soba ozbiljnog sexa zove i "30+".
Ljubav i sex su veoma ozbiljne sfere zivota, pa smatram da ovaj forum treba biti nas pokusaj da se unaprijedi ljubavni i sexualni zivot; da ljudi podjele svoje probleme, nedoumice, mastanja, iskustva, znanja o naprednim sexualnim tehnikama...
Neko je, na tako davno, postovao kako neki ljudi ovaj forum shvataju previse oziljno i da niko razuman ne trazi sexualne savjete na internetu.
A gdje da ih trazi? Da li da djevojka pita mamu kako da ovlada tehnikom dubokog grla? Da li sin da pita tatu da li da se upusti u trojku sa svojom djevojkom i drugom...?

Ja sam taj koji ovaj forum shvata (pre)ozbiljno, i prije nego ga ponovno napustim, zelim podrzati pokusaje njegovog uozbiljavanja.
 
PrincRima:
Gazdarica:
Dakle Prince evo jedan od topica koji se bavi LjiS-om pa izvoli...
Pozzz
Hvala, hvala...vidis kako lepo moze da se radi svoj posao,a ne da ultimativni izbor bude gusenje slobodne misli.
Ja cu ipak otvoriti novu temu u kojoj cu se potpuno drzati pravila lepog ponasanja, nezameranja i foruma uopste.
Niko tebi ne brani da slobodno mislis, nego ti brani da ponavljas ono sto je vec prezvakano ovdje...
No, naravno, ti takvo zakljucavanje dozivljavas kao uvredu, jer, boze moj, tvoji postovi su toliko intelektualno nadmocni i inspirativni da ti se zbog toga svi malo mudriji forumasi muskog pola ulizuju, a oni gluplji te otvoreno mrze, dok zene naravno kolektivno svrsavaju...
Tja...
 
steta nadala sam se da cu cuti jos komentara od zgubidana, ako se ne varam, ili bar slicnih njegovom komentaru...o cemu se radi kod mene, pa ovako s obzirom da redovno spavam 6h i da sve ostalo vreme provodim na faxu i da eventualno izadem subotom i to jednom u 2 meseca, na forumu sam dakle kad imam pauzu jer nam je riknuo stampac, kao sad, ili kad su teme neodoljive... da li je forum polako prerastao u zutu stampu ili recimo radio b92, pa odgovor znate i sami, kako da se poboljsa, zavisi samo od nas, mozda, ali samo mozda bi administratori trebalo da postanu malo vise probirljiviji pa da nekako obrazuju buduce mlade sta je ok a sta je bjak tema ili da tako izdvoje slag od ostatka torte...well odoh polako, izgleda da stampac radi, p.s. ovako lud fax je samo arhitektura, zato ako mozete da bezite, samo napred :wink:
 
Zgubidan:
Nepoznat sam siroj forumskoj javnosti jer postujem samo kad imam nesto da kazem (ili zbog toga sto sam pametniji kad cutim).
Iako nisam od onih koji se takmice u sportu "prikupljanje sto veceg broja postova" i nikada ne saljem poruke tipa "slazem se s tobom" kao reakciju na Kaprisin post mogu reci samo: "U potpunosti se slazem s tobom".

Ko kaze da forum treba da bude zivahniji?! Ziva je pricaonica. Ovdje ima preko 20 000 postova, a siguran sam da konstruktivnih postova nema vise od 1000. Bolje je da na svako pitanje procitam 3-4 pametna i korisna odgovora, nego da citam postove raznih primitivaca (eto rekao sam konacno ono sto mislim o nekim nezrelim posjetiocima ovog foruma zbog cijih postova nisam posjecivao forum nekoliko posljednjih mjeseci). Svakako odgovornost lezi i na urednicima koji sa ciljem "da se igra razvije" dopustaju prljave postove. I ko onda ozbiljan da pise kada zna da ce njegov post biti izgubljen u bujici bljutavih postova u kojim je (bez obzira na naslov teme) kljucna rijec - bejzbol palica.

Iako jaz medju posjetiocima ovog foruma nije generacijski, vec civilizacijski, prihvatam da se soba ozbiljnog sexa zove i "30+".
Ljubav i sex su veoma ozbiljne sfere zivota, pa smatram da ovaj forum treba biti nas pokusaj da se unaprijedi ljubavni i sexualni zivot; da ljudi podjele svoje probleme, nedoumice, mastanja, iskustva, znanja o naprednim sexualnim tehnikama...
Neko je, na tako davno, postovao kako neki ljudi ovaj forum shvataju previse oziljno i da niko razuman ne trazi sexualne savjete na internetu.
A gdje da ih trazi? Da li da djevojka pita mamu kako da ovlada tehnikom dubokog grla? Da li sin da pita tatu da li da se upusti u trojku sa svojom djevojkom i drugom...?

Ja sam taj koji ovaj forum shvata (pre)ozbiljno, i prije nego ga ponovno napustim, zelim podrzati pokusaje njegovog uozbiljavanja.


Pravi odgovor!!!
Nema potrebe ništa više dodavati...
SVAKA ČAST!!!
 
Zgubidan je odlicno rekao. I ja mislim da ovde ima previse primitivaca i neozbiljnih koji ovaj forum takodje tako i dozivljavaju. Covek vise ni ne moze iskreno da se pozali i podeli sa ostalima svoj problem jer uvek se nadje neko ko ce ga kasnije prozivati i vredjati ili omalovazavati ili sta vec...
Ovo naravno pricam iz licnog iskustva. Dozivela sam vec u par navrata da kad iznesem svoj problem, stav, misljenje uvek se nadje neko kome ce to biti vrlo zanimljivo ali u negativnom smislu pa ce sve to okrenuti ruglu. I kako onda da nas ne smori ovaj forum? Lepo je zgubidan rekao da postoje teme o kojima se ne moze razgovarati sa svojim roditeljima ili prijateljima, a vise ne moze ni tu. Sad ce se verovatno naci neko ko ce se opet smejati mojim recima i komentarisati kako ne bi trebalo da me bude briga sta tamo neki "pecinski covek" ima da kaze, ne kapirajuci da upravo tim komentarom postaje jedan od "njih".
Iskreno, ja se ustrucavam da pricam o sebi jer to ljudi zloupotrebljavaju. Lepo je Milojko na jednom topicu rekao da je pun problema ali nije hteo ni jedan da podeli sa forumasima. Hmmm, mozda znam i zasto :?
No, to je sve samo prazna prica. Malo je nas koji ovaj forum tako (pre)ozbiljno shvatamo i naravo i dalje ce biti vise onih kojima je dosadno u zivotu i nemaju pametnija posla nego da omalovazavaju druge, smeju se tudjim problemima a sebe i svoje probleme ne vide. Zalosno, no to je tako, jasno mi je....
 

Back
Top