Crne vrane Srbije

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Ko su to crne vrane Srbije, ruku na srce svi politicari po malo (to im je alias u predizbornim kampanjama, to i price o medu i mleku njihove opcije)

Dakle ovo nije tema samo za RADIKALE, vec za bilo koju izjavu neke CRNE VRANE. Ko se uklapa u taj kalup sa nekom izjavom- nadam se da je kriterijum jasan.
Slobodno dodajte neke takve izjave , kojih se vi setite.A sada, evo zbirke takvog elitistickog crnila (biseri su ipak nesto drugo):


kraljica svih crnih vrana i bezobrazluka
Dejan Mihajlov DSS:

:twisted: "Djindjiceva majka je rekla jednom ministru da je Djindjica ubio neko od njegovih"
(kasnije je pojeo G** i priznao da je slagao i izmislio tu perverziju)

:twisted: Зато што ово грађани више не могу да издрже. Дошло је до напрезања, превеликог напрезања, долази до кидања и ви то добро знате. Очај је у народу, безнађе. Још мало па ће на Бранковом мосту семафоре да ставе, кад могу возила а кад могу скакачи с моста који хоће да се убију. Људи су у безнађу. Полиција 24 сата дневно дежура испод моста. Нека размишљају о томе. (Jimmy Shea Nikolic,SRS)

:twisted: Упозорења су озбиљна, верујем да нико од вас не би желео да се то деси ни комшијском ни његовом детету (Toma 002)

:twisted: Јер то признаје Влада Србије да не може да заштити децу па да их држимо код куће? Нека укину школе.Ајде нека преко интернета нека завршавају и основну и средњу и факултет. Да подигнемо зидове око кућа. Извол'те решетке. Да уведемо струју у ограду, да криминалци не би улазили у куће да убијају децу. Јер то решење? (Toma 003)

:twisted: Ајде да уведемо полицијски час за децу, а онда ћемо и за пензионере. И њих може неко да премлати ноћу (Toma 004)
 
CRNA VRANA DINKIC !!! POGLEDAJ STA SVE RADI SA ZEMLJOM !!! AJ NEKA NEKO KAZE NESTO STO JE DOBRO URADIO ??? NISTA LOGICNO !!! OLESIO CEO NAROD KADA VIDEO DA JE SVE ZIVO UZEO I DA NISTA VISE NEMOZE DA UZME, POKUPIO LOTO I NALOZIO PENZIONERE !!!
 
Inspector:
CRNA VRANA DINKIC !!! POGLEDAJ STA SVE RADI SA ZEMLJOM !!! AJ NEKA NEKO KAZE NESTO STO JE DOBRO URADIO ??? NISTA LOGICNO !!! OLESIO CEO NAROD KADA VIDEO DA JE SVE ZIVO UZEO I DA NISTA VISE NEMOZE DA UZME, POKUPIO LOTO I NALOZIO PENZIONERE !!!

Slazem se za Dinkica (i za g17- americki ljudi, pokopali su ds)
Ali tema nije misljenje o nekome, vec izjave i citati koje takve osobe kvalifikuju kao "CRNE VRANE"
:D
Primer: Nadji nesto njegovo za onih 500 dinara, ili slicno 8)
 
"Pojacajte bombardovanje i za 7 dana oni su gotovi"

Zoran Mindjic u "cestitki i pozdravima" srpskom narodu, izjavljeno za nemacku televiziju 1999. povodom "humanitarne akcije" NATO zlikovaca a koju svi izbegavaju da prokomentarisu, ali i da objave.
 
Kazanova:
"Pojacajte bombardovanje i za 7 dana oni su gotovi"

Zoran Mindjic u "cestitki i pozdravima" srpskom narodu, izjavljeno za nemacku televiziju 1999. povodom "humanitarne akcije" NATO zlikovaca a koju svi izbegavaju da prokomentarisu, ali i da objave.

Да познат ми је овај БИСЕР покојног премијера
Зорана Ђинђића :!:
 
eremita:
Kazanova:
"Pojacajte bombardovanje i za 7 dana oni su gotovi"

Zoran Mindjic u "cestitki i pozdravima" srpskom narodu, izjavljeno za nemacku televiziju 1999. povodom "humanitarne akcije" NATO zlikovaca a koju svi izbegavaju da prokomentarisu, ali i da objave.

Да познат ми је овај БИСЕР покојног премијера
Зорана Ђинђића :!:

To mu je najpatriotskija izjava!
 
Kazanova:
"Pojacajte bombardovanje i za 7 dana oni su gotovi"

Zoran Mindjic u "cestitki i pozdravima" srpskom narodu, izjavljeno za nemacku televiziju 1999. povodom "humanitarne akcije" NATO zlikovaca a koju svi izbegavaju da prokomentarisu, ali i da objave.



A ja kad u nekom od mojih prethodnih tema pricam sta je Djindjic izjavljivao pre i za vreme agresije ispada po nekima ovde da izmisljam....

...i ko posle sme da kaze da Djiki nije bio patriota...
 
Jel smo poceli o DINKICU !!! Ko sto rece ONAJ HUNTER ZA 500 dinara da izdas komsiju koji ti nije dao racun pa to je blam, ali postoje neki matorci koji se zesce loze na to !!! UOPSTE G17+ JE UZAS ZIVI !!! SRAMOTA !!! A ovo za dinkica nisam video dajte link !!!
 
Inspector:
Jel smo poceli o DINKICU !!! Ko sto rece ONAJ HUNTER ZA 500 dinara da izdas komsiju koji ti nije dao racun pa to je blam, ali postoje neki matorci koji se zesce loze na to !!! UOPSTE G17+ JE UZAS ZIVI !!! SRAMOTA !!! A ovo za dinkica nisam video dajte link !!!

Nema linka za Dinkica, nema potrebe svi znamo za cuvenih - 500 KINTI

:twisted: Dinkic: "A i gradjani da imaju dopunu kucnog budzeta" (vrlo slicno tome,nek neko ipravi ako tereba)

Samo to je vise igranje po narodnoj nesreci , nego zlo slucenje (sto znaci biti "CRNA VRANA") zarad politickih poena... :cry:
 
Andreavk:
...na TV Pink Dinkic upravo drzi monolog... sagovornik mu je neki tip koji samo ume da kaze "slazem se", publika tapse, slusaoci se javljaju da pitaju za kamatne stope a voditelj "vodi" emisiju... :D

Po cemu se razlikuje ta Pinkovska emisija od iste kada gostuju u rotaciji Vucic,Toma,Gordana-imam-Lazic ?
(opet voditeljka vodi emisiju nikuda, opet publika zdusno klapse kopitima, a dodatak- one sms poruke lice KO JAJE JAJETU...!!)
:roll: :twisted:
 
Sto se mene tice, ja sam tu izjavu Djindjica licno i video na TV-u i procitao u novinama....nisam nasao nijedan sajt o tome...pa zar mora sve sto se dogadjalo i desavalo ili sto je neko izjavio da bude na nekom sajtu.

Ma i vi znate da je Djiki to izjavio, nema ko u Srbiji to nije cuo... nego sad kao fol......dajte link-nikad nismo culi..aha....
 
urospo:
Sto se mene tice, ja sam tu izjavu Djindjica licno i video na TV-u i procitao u novinama....nisam nasao nijedan sajt o tome...pa zar mora sve sto se dogadjalo i desavalo ili sto je neko izjavio da bude na nekom sajtu.

Ma i vi znate da je Djiki to izjavio, nema ko u Srbiji to nije cuo... nego sad kao fol......dajte link-nikad nismo culi..aha....

Ja eto nisam cuo, a voleo bi da cujem. Znam da se to ponavlja do besvesti kod radikala (i nikog drugog), a nesto imam obicaj da im ne verujem, ne znam zasto...
:oops: Bilo kako bilo, sto radikali ne naprave akciju kapiraj-kopiraj 2 sa snimkom te izjave (ali ne neke secene, vec u kontejkstu-cele.. pa nek svako vidi svojim ocima, i sam proceni sta je u pitanju) :o

Uostalom ja slicno bas radim sa ovom temom, osvetljavam neko CRNILO koje ne treba da prodje ne primeceno...
:D
 
Ma nemoj da me zaebavas covece...pa onaj iz DS (jbg ne mogu da se setim sad kako se zove) je izjavljivao u odbrani Djindjica da on nije tako mislio i da je izvuceno iz konteksta i druge gluposti...pa sad treba da te ubedjujem dal je Djiki to rekao...pa to je isto ko kad bi te ubedjivao da je Srbija u Evropi(geografski) a ti kazes ne verujem, daj link i tako to...

Pa jel pustali 5 puta deo tog intervjua sa te nemacke televizije...pa ako bas hoces to da vidis idi u RTS pa im trazi-valjda jos imaju kopiju tog intervju...
 
Ja opet lepo kazem, ja dao link koji potvrdjuje citate, a reko da opet pitam:

Ja eto nisam cuo, a voleo bi da cujem. Znam da se to ponavlja do besvesti kod radikala (i nikog drugog), a nesto imam obicaj da im ne verujem, ne znam zasto...
Bilo kako bilo, sto radikali ne naprave akciju kapiraj-kopiraj 2 sa snimkom te izjave (ali ne neke secene, vec u kontejkstu-cele.. pa nek svako vidi svojim ocima, i sam proceni sta je u pitanju) :P :? :roll:

Uostalom ja slicno bas radim sa ovom temom, osvetljavam neko CRNILO koje ne treba da prodje ne primeceno...
 

Back
Top