Додик чувар Српске

kumanovo

Domaćin
Poruka
3.096
Промоција књиге "Додик чувар Српске", како гласи македонски превод назива, одржана је синоћ у Хотелу "Александар Палас", а о књизи су говорили преводилац Гордана Јовић-Стојковска, аутор Милан Љепојевић, те Миладин Драгичевић, савјетник предсједника Републике Српске Милорада Додика, и шеф Клуба осталих у Вијећу народа Републике Српске Франц Сошња.

Гордана Јовић-Стојковска рекла је да је и сама током превођења књиге сазнала много о приликама у Републици Српској и БиХ, улози дијела међународне заједнице на челу са Канцеларијом високог представника, невладиним организацијама, јавним медијима, бошњачким политичким странкама и улози Милорада Додика у одбрани Дејтонског мировног споразума.
Миладин Драгичевић и Франц Сошња говорили су о политичким приликама у Републици Српској и БиХ о чему аргументовано говори и књига Милана Љепојевић, као и о улози и значају Милорада Додика у одбрани Дејтонског споразума и саме Републике Српске која је тим споразумом загарантована.
Издавач књиге "Додик чувар Српске" је Библиотека преводи, а рецензенти су Иван Стоиљковић и Милорад Шкиљевић.



http://www.glassrpske.com/drustvo/v...-izdanje-knjige-Dodik-cuvar-Srpske/70167.html
 
Šta misliš da to Tvornica duhana Rovinj prilijepi to remek djelo na šteke Ronhila .. dal to sad ide preko Dodika ?

Иде, иде све преко Републике Српске, и дрога и оружје и терористи и украдени аутомобили и нулкеарни материјал и шта хоћеш?

Можеш само да патиш и трунеш од зависти.
 
Ranije su učenici govorili da je Krleža praaavo težak pisac.
Za Mileta Ronhila će slično govoriti da ima jedno 115kg i da je prrraaavo težak.
240520111.jpg
 
Што је неко даље од РС то је више изложен пропаганди и више воли Додика , СДС Додик = Тадић ,запад га као не воли ,а уредно га задужује ,а РС жирант , како су се односили са правим патриотама из СДС све посмијењали ,а оставили лопове . Међутим СДС се враћа
 
Шта рећи за Људе који су прекршили УСТАВ И ВОЉУ народа и УКИНУЛИ ВОЈСКУ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ , увели СИПУ бх полицију , да хапси борце , смањују се пензије борцима док СНСД послушници паразитирају на РС .
СДС
 
Иде, иде све преко Републике Српске, и дрога и оружје и терористи и украдени аутомобили и нулкеарни материјал и шта хоћеш?

Можеш само да патиш и трунеш од зависти.

Zaboravio si da napišeš da imate i višak pasa :
' "Imamo informacije da nam pse dovoze iz drugih mjesta. Znači, pojedinci stavljaju pse u kamion i onda ih dovoze u Banjaluku. To je posebno primjetno na prostoru kod pijace", rekao je Davidović.'
http://www.nezavisne.com/novosti/gr...ovoze-kamionima-iz-drugih-gradova-129237.html
 
Fala , ne bih, zadrži ti robu . .

Fato, jesi li se to malo opametila ?
Mora da ti je muz Mujo ispricao onomad kako je...

Šetaju Mujo i Haso po selu i naiđu na *****. Mujo će Hasi:
- Haso, bil ti pojeo ovo ***** za 1000 eura?
Misli Haso:
- Jeste gadno, ali malo se potrpim i poslije mi ostane 1000 eura u džepu. Pristajem!
Pojede Haso *****, uzme 1000 eura od Muje i nastave hodati. Opet Haso misli:
- Za 1000 eura i nije bilo tako gadno, samo je problem da će Mujo razglasiti po cijelom selu da sam pojeo ***** i svi će me zezati do kraja života.
Misli i Mujo:
- E jesam glup! Ovaj se malo potrpio dok je pojeo ***** i sada ima mojih 1000 eura. Hodajući tako naiđu na drugo ***** i Haso će:
- Mujo, a bil ti pojeo ovo ***** za 1000 euro?
- Bih!
I tako Mujo pojede ***** i Haso mu dadne 1000 eura. Nastave hodati, kad će Haso:
- E moj Mujo što smo blesavi: obojca smo pojeli po *****, a niko ništa nije zaradio.
- Nema veze Haso, važno je da se pare okreću!


Ko je bolji kupac gluposti od vas ? Ratujete 4 godine, prezivite genocid i uzmete 24%. :hahaha:
 

Back
Top