Sharp Projektor Profesionalni EXTRA Povoljno

superbuy

Početnik
Poruka
2
f0rl.jpg

Slika je sa Neta kompresovana

Projektor Profesionalni Digitalni LCD SharpVision za projekciju do 5M na platno ,Focus se podesava na objektiv manuelno a objektiv je Sharp LCD 145-265mm ima sve moguce ulaze digitalne od S/Video Super,SCART,Video itd Projektor se zove SHARP XV-100ZM , samo mu lampa kosta 236 Funti a nova je lampa mozete videti cenu na dnu za njega lampa koliko kosta. http://www.projection-lamps.co.uk/p...PL-XV-100ZMBulb

Na internetu sam trazio,, imaju samo lampe za njega i krecu se od 300 evra pa nadalje a lampa je nova. Mozete pogledati 2000 i vise sati odnosno nema ogranicenja koliko sati.

Njegova duzina je oko 53cm a debljine 23cm, visine je oko 24cm.

Korisiti se u zamracenim prostorijama kao kada gledate Film u bioskopu jer se i sam koristi za naprimer privatni kino ili diskoteke,,nije onaj mali kao ovi sto se prodaju vec veliki za Bioskopsku projekciju ,kvalitet slike je solidan koliko sam mogao videti, on je tezak oko 14kg i ima ultra kulere koji hlade lampu i samim tim joj produzavaju zivotni vek zato je i namenjen za kino jer projekcije mozete pustati po 7 dana bez prestanka , na ovaj uredjaj u Nemackoj daju 3 godine garancije, uredjaj je polovan i odlicno ocuvan.

Na francuskom kelkoo sajtu sam ga pronasao i cena mu je 1200 EVRA ali polovan, predzadnji u listi skrolujte skroz dole ima cudan oblik i samo su prva 3 gore skuplja od njega dok svi ovi drugi su jeftiniji od njega mozete pogledati ovde.http://fr.kelkoo.be/b/a/ss_sharp_vi...ur_xv-z90e.html

Dok mi u Nemackoj kazu da je nemoguce naci ga za 1200 Evra i da je to prevara ili nema lampu ili mu je elektronika crkla, znaci to je cena na internetu bez placanja carine i poreza itd itd. Na eBay lokaciji ga nema za prodaju ako nekom znaci ta informacija ,zato sto se tesko dolazi do njega.

Specifikacije:
On ima 2 Ultra Coolera sa strana , koji se aktiviraju nakon 15 minuta i hlade lampu i samim tim joj produzavaju zivotni vek i ne samo to projektor ima automatski StandBy koji naprimer ukoliko je u prostoriji vruce i nakon 2-3 sata projekcije ako vidi da se previse zagrejala lampa, automatski ide na StandBy dok kuleri ne ohlade lampu za 10-15 minuta i odmah se mozes nastaviti sa projekcijom i samim tim automatski StandBy koji ima u sebi mu produzava zivotni vek.

Inace projektor je kao Tenk i daje solidne rezultate i u sobi za kucnu projekciju ,, sobzirom da kada udjete u bioskop i priblizite se platnu na 2 metra nevidite nista dok se ne odaljite , a na ovom projektoru kojeg sam ja testirao na zutom zidu i pustio film Matrix 3 na DVD-u i slika je bila dobra,, da napomenem da sam bio 2 metra od zida udaljen a da se preporucuje bar 5 metara biti udaljen od zida i vise.

E sada ono sto ce sve vas najvise zanimati a to je konekcija sa RACUNAROM:.
Projektor se povezuje sa racunarom za 1 minut isto kao sa TV-om ukoliko imate bolju graficku imacete bolji kvalitet snimka.Sa njim stizu kablovi za napajanje i Cabal S/-Scart ,, S ide u Graficku a SCART u Pojektor i za sekund se slika prebaci na zid i to je to cela filozofija za jedan jedini minut nema drajvera ovo ono itd itd vec samo se poveze S u graficku a SCART u projektor i to je cela filozofija.

Mozete gledati filmove, mozete prebaciti sa TV kartice sada kosarkaske utakmice na platno ili fudbalske,ako imate SkyStar karticu gledati satelitske kanale na zidu, sve ono sto vidite na monitoru mozete gledati na zidu,, kompatibian je sa svim grafickim karticama koje imaju TV-out i radi provereno sve !!! ima na sebi digitalna podesavanja za Color,Contrast, Brightest i projektor je LCD.

Objektiv je manuelni i fokus podesavate rukom

XV-100ZM PROJEKTOR FULL U KOMPLETU SA KABLOVIMA:
EXTRA ALI BAS EXTRA POVOLJNO GA PRODAJEM: SHARP
Svi zainteresovani neka me kontaktiraju iskljucivo na imail 1universum@gmail.com

Moguca je isporuka odmah u Beogradu:
Samo ozbiljnim kupcima odgovaram. Projektor je polovan malo koriscen i u odlicnom stanju.

HITNO CENA 690 EVRA (Moze kompezacija za Notebook,Digitalni Fotoaparat ili Kameru)

NA POKLON DOBIJATE SKYSTAR 2 KARTICU
SKYSTAR2.jpg
 

Back
Top