Karcinomi
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Karcinomi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Karcinomi

Da li je pojava karcinoma vezana za godine zivota, tj. da li osoba izmedju 20-25 godina moze da oboli od neke vrste karcinoma recimo vezano za ginekologiju?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ja bih volela da kazem da se to ne desava ali postoje naravno slucajevi.
    Sta te tacno interesuje?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Trenutno cekam red na pregled kod ginekologa,jer se zakazuje pa se ceka. Osecam peckanje u predelu levog jajnika i ponekad mi se desi da me zigne ceo donji stomak i to kao da mi neko zabode noz u stomak.I uz sve to me koci desna noga,neznam da li to ima neke veze sa ginekoloskim problemom. Pre par dana mi je umrla komsinica od karcinoma na jajniku, pa mi se samo to mota po glavi.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Citat Original postavio cojka
    Trenutno cekam red na pregled kod ginekologa,jer se zakazuje pa se ceka. Osecam peckanje u predelu levog jajnika i ponekad mi se desi da me zigne ceo donji stomak i to kao da mi neko zabode noz u stomak.I uz sve to me koci desna noga,neznam da li to ima neke veze sa ginekoloskim problemom. Pre par dana mi je umrla komsinica od karcinoma na jajniku, pa mi se samo to mota po glavi.
    A jesi ti bila kod lekara pre nego sto si krenula kod ginekologa? Svasta moze da daje bolove i porobadanja, slepo crevo, upala besike, kamen u bubregu.....nemoj da ti se motaju gluposti po glavi, svakako je verovatnoca da imas rak (bilo cega?) potpuno neznatna da ne kazem ravna nuli. Opusti se i sacekaj mirno pregled.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Isprepada me...e sledeci put kad postavljate takva pitanja malo pojasnite sta vas interesuje da se ja ne slogiram ispred kompa.
    Sto kaze Wdw idi lepo kod lekara i sacekaj ginekoloski pregled, moze biti u pitanju od upale slepog creva do upale jajnika ali karcinom nije sigurno.
    Uzivaj.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Hvala na odgovoru, puno mi znaci. Jos uvek sam pod stresom zbog komsinice, pa mi se svasta mota po glavi. A sada idem mirno u krevet na spavanje, divni ste nemam reci, eh kad bi nam svi lekari bili kao vi, gde bi nam bio kraj.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Zahvalni za lepe reci - malo i nas neko da hvali!

Samo opusteno i bez stresa!

Pozdrav!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •