kuda na more

Dobro je da je covek i na karti pokazao raegiju koju treba obilaziti u siroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookom luku!!!!!!!!!!!!!
 
sifer.jpg
http://www.visit-montenegro.com/
 
Glasam za Krit.Prelepo ostrvo.Mala mesta, priroda prelepa, puno cveca, plaze super (npr.Elefonisi, Preveli..(ako se dobro secam imena),kafici,obaveznotreba posetiti njihove ortodoksne kafane sa zivom njihovom narodnom muzikom, stnja kroz kanjon, manastiri...svasta nesto lepo.
 
elleni1980:
codemaker:
elleni1980:
I ZA DECU I ZA ODRASLE DEFINITIVO ALI DEFINITIVNO KRIT!!
PUN POGODAK!!
E SAD SAMO VALJA ODLUCITI U KOJE MESTO...
E za Krit si potpuno u pravu. Marta sam bio i na Kritu, dogovarao izradu nekih kopjutrskih programa. Nisam nesto mogao da se setam ali stvarno verdi vbideti! :) Jedne godine su me vodali po celo ostvru, na jugu bre rastu banane! :) Stvarno mislim da nema lepseg mesta na kom sam ikada bio... Tamo bih mogao ostati celog zivota.
jao bre,i ja bih takodje mogla da provedem ceo zivot na kritu!!
joooj,ja bre nesto nisam :? nemam pojma...ali ja bi,i hocu jednog dana,kada ostarim, na krfu! :P
 
Paros je divno ostrvo,ima prekrasne,duge pescane plaze,voda je plitka i cista, dusu dala za decu.
Parikia, glavni grad je zivahan i lep.Autobuski prevoz na ostrvu je odlican.Preporucujem mesto Piso Livadi.
 
zoranpetrovic84:
jel'ima negde u kassiopiju da se izadje?jel'ima mladih?koje su cene po kaficima?ja bi preko dzolija...moj ortak radi za njih,ide da sljaka i imace non-stop kola...
hvala
poz


pa kasiopi ima dve ulice sa kaficima. Nije neki ekstra provod, ali nije uopste lose. Ima par ok mesta. Sve zavisi od drustva, meni je bilo super. A ako imate kola, e onda nema brige... krf je malo ostrvo, mozete da birate gde cete u provod.
Sto se cena tice: cocacola 1.5, pivo 2, kokteli 4e
 
genio_ms:
malta krajem maja je super ali je voda hladna

A sta je super? Jel moze malo vise opisa. Sta treba videti, jel ima nekih izleta, kakvo je vreme, jel' ima bazena ako vec ne moze u moru da se kupa, kako ste provodili vreme?
Hvala unapred, za koji dan je dan odluke :)), a bas mi se ide na Maltu........
 

Back
Top