Manijak u PK

Milos87

Početnik
Poruka
31
Meni ja drugarica pre koji dan rekla da u Pariskim Komunama (zivi tamo) ima jedan decko ili manijak koji non stop preplasuje nevine devojke pokazuje im svoj polni organ i izvinite za izraz svrshava pored njih kada prolaze i tako 3-4 puta u 7 dana.To vec radi 1 godinu.Kako mozemo da resimo taj slucaj ??? Jel ima neko iz Parsikih Komuna, pa da mo pomogne da ga uvatimo ili sta vec da uradimo da prestane to da radi???Da i zaboravio sam da ih vata za guzu ili kako vec ocete da kazem , koda oce da ih siluje ali boji se , itd... Dajte pomozite sta da radimo ?
 
Kazi drugarici da nadje decka, malo krupnijeg pa sa njim da se sheta... :)

Shalim se, skupite se ekipa, vas par i uzmite jedne papagajke pa ga potrazite. Cudi me da niko ne reaguje, u PK je uvek bilo puno "mangupa".
Proslo leto je jedan tako dosao na Podbaru i poceo da napada klinke od 12-13 god. Uglavnom, nije se dugo zadrzao,mozda 15 minuta, pa je morao brzo da ode da namesta zube i vilicu. :) Bas je slucajnost da je brat od devojcice koju je ovaj napao, trenirao boks, pa nije bilo potrebe da ostali intervenisu.
 
underwater:
ako ga ne mozes pobediti, pridruzi mu se...
p.s. mozda ti onda nece trebati one prostitutke 8)

Super savet! Vas dvojica, mozda pozoves i jos neku ekipu, idete ulicom, "ona" stvar u ruci i maltretirate ribe...brate, raj :lol: :lol: :lol:

U tom slucaju, posto ste organizivani, mogli bi ste da se prosirite na jos neke delove grada :lol:

Samo nemojte da dolazite na liman,velika konkurencija, pojesce vas 8)
 
E vidis, nije to samo pitanje PK! Vozaj se futoskim busom pa ce stomak na svakih 10m da ti se okrene!
Naravno, na takve stvari niko ne reaguje, a previse su uzele maha!
 
HEMI 426:
Samo nemojte da dolazite na liman,velika konkurencija, pojesce vas 8)
Bruka! Da nije tragicno bilo bi vise nego smesno. Ali, na Limanu nema ko da vija manijake! Onaj deo cistih gleda svoja posla, a smrc-bod deo nije u stanju ni sopstvene roditelje da prepozna! :roll:

Sto se tice Karlovaca, prosle godine je nestalo nekoliko ljudi u kratkom vremenskom periodu. Bas ima svega... :shock:
 
Evo ti prikaz tipicne limanske svakodnevnice, onog dela koji mogu da vidim sa prozora...

Prvi suncani dani (pre par dana), setaju se keve sa kolicima, babe koje hoce da uhvate jos koji zracak sunca i narkomani kojima vise nije hladno da otpadaju napolju. Slucajno sam bacio pogled na teren ispred zgrade i vidim tipa i ribu kako motaju jedan dobar dzok sedeci na klupi, bez frke ili sakrivanja a pored njih, na 2 metra keva uci klinca da hoda i jos njene dve "koleginice" guraju kolica. Onda su ga "pripalili" i uzivali bez prolema, a miris sam skontao cak i u kuhinju!!!

Liman je divljina ali je zakon i ja ga obozavam a ovo pisem cisto kao opis "situacije" nikako kao neko zgrazavanje nad "rastucim stepenom narkomanije". To jeste velik problem, ali bi bilo malo licemerno od mene da se pravim dobar. Mislim, ja sam tipicno limansko dete, doduse nisam se bas nesto drogirao nikada ali sam gurao kola u dunav, malo krao,tukao se, mangupisao se i tako to.... :lol:

a kad bi me covek video, pomislio bi, kako fin i pristojan mladic.... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Imam licnog telohranitelja ali ne nosim crni okvir... niti sam crna... au... kriza identiteta :lol: :lol: :lol:


Hm, a da Krvolok ne radi i u GSP-u? Mozda na izdavanju markica za pokaznu?!
index2.htm
 
nsbee:
Imam licnog telohranitelja ali ne nosim crni okvir... niti sam crna... au... kriza identiteta :lol: :lol: :lol:


Hm, a da Krvolok ne radi i u GSP-u? Mozda na izdavanju markica za pokaznu?!
index2.htm

Ma nemoguće... :shock:
To bi za jednog VETERANA ratova i proverenog kadra osposobljenog za pražnjenje pepeljara kockarima kao i magistra završnih radova u građevinarstvu bio isuviše jednostavan posao. A i tu bi često bio u kontaktu sa ljudima, što bi loše uticalo na njega.
:idea:
Nema ga danas, gazda stoji sa štopericom i klasifikuje radne operacija zidanja i malterisanja.
Krenula sezona... :lol:
 
DOKONI UM:
Ma nemoguće... :shock:
To bi za jednog VETERANA ratova i proverenog kadra osposobljenog za pražnjenje pepeljara kockarima kao i magistra završnih radova u građevinarstvu bio isuviše jednostavan posao. A i tu bi često bio u kontaktu sa ljudima, što bi loše uticalo na njega.
:idea:
Nema ga danas, gazda stoji sa štopericom i klasifikuje radne operacija zidanja i malterisanja.
Krenula sezona... :lol:

Britko i duhovito !!! K'o REVIJALNI konferansije !!!
 
Mogu samo da pretpostavljam posto nisam skoro bio tamo.
Samo me cudi kako tamo opstaje, a da ga jos niko nije izmlatio? Omeksao i Satelit izgleda ...

wild_child:
Gwydion:
Khm, ako je onaj na kojeg mislim onda znam ko je :)

wild_child:
Imamo i mi na satelitu jednog....pa ...to je domace sve :D :lol:


ko ko ko :lol:

Pre jedno 2 nedelje me tako isprepadao......aj sto drka iza garaze,to mi ne smeta al kad je za vreme akcije krenuo ka meni e onda sam vedc razmislila sta kuda i kako :lol:
 
Gwydion:
Mogu samo da pretpostavljam posto nisam skoro bio tamo.
Samo me cudi kako tamo opstaje, a da ga jos niko nije izmlatio? Omeksao i Satelit izgleda ...

wild_child:
Gwydion:
Khm, ako je onaj na kojeg mislim onda znam ko je :)

wild_child:
Imamo i mi na satelitu jednog....pa ...to je domace sve :D :lol:


ko ko ko :lol:

Pre jedno 2 nedelje me tako isprepadao......aj sto drka iza garaze,to mi ne smeta al kad je za vreme akcije krenuo ka meni e onda sam vedc razmislila sta kuda i kako :lol:


da znas da jeste.Pre se stalno pricalo o bandama sa satelita a sada je bash onako penzionersko naselje :lol:
Nego ko je taj frajer i koliko je opasan :wink:
 
Tja, majku mu. ne valja ako je omeksao... ja znam sam ostarije satelicane. To podrazumeva i samo starije manijake :)
Navracacu ovih dana tamo pa cu videti sta pricaju neki moji poznanici.

wild_child:
Gwydion:
Mogu samo da pretpostavljam posto nisam skoro bio tamo.
Samo me cudi kako tamo opstaje, a da ga jos niko nije izmlatio? Omeksao i Satelit izgleda ...

wild_child:
Gwydion:
Khm, ako je onaj na kojeg mislim onda znam ko je :)

wild_child:
Imamo i mi na satelitu jednog....pa ...to je domace sve :D :lol:


ko ko ko :lol:

Pre jedno 2 nedelje me tako isprepadao......aj sto drka iza garaze,to mi ne smeta al kad je za vreme akcije krenuo ka meni e onda sam vedc razmislila sta kuda i kako :lol:


da znas da jeste.Pre se stalno pricalo o bandama sa satelita a sada je bash onako penzionersko naselje :lol:
Nego ko je taj frajer i koliko je opasan :wink:
 

Back
Top