Natasa Bekvalac

Yebozovna jeste... ali nije nešto zbog čega bi vredelo izgubiti život...
Veco, ti nisi najlepša riba u ovoj yebenoy državi...
nisi mi ni lepa... hm? ma da možeš da prođeš kad se čovek malo bolje zagleda... a znam i da si ti svesna te činjenice...
ali tvoja unutrašnja lepota toliko zrači... da...
bem ti... oždero sam se ko dupe...
nalepša si... ti!!!!

BUBIM TE U OKICE!!!! CMMMMMMMOK!!!!
 
komsinica, a?

jeste li je videli bez sminke?

meni ona, inace, izgleda kao da je od plastike....

bez sminke izgleda mnogo bolje.... tacnije lici na coveka...

ali o ukusima se ne raspravlja.....
 
jeca ns:
Ne daj bože da je vidiš na ulici bez šminke( mada se to nikom do sad nije dogodilo). Ma ima baš baš rošavo lice, fleke od solarijuma i deluje baš bajato i ofucano. Kamere čine čudo!
To je tačno, koža joj je katastrofa, ali ima lepe crte lica, valjda se na to misli kad se priča o lepoti. Može neko da ima savršenu kožu, pa da za njega nikad niko ne kaže da je lep, jer je nosat, zubat, ima krivo lice itd.
 
storm cloud:
jeca ns:
Ne daj bože da je vidiš na ulici bez šminke( mada se to nikom do sad nije dogodilo). Ma ima baš baš rošavo lice, fleke od solarijuma i deluje baš bajato i ofucano. Kamere čine čudo!
To je tačno, koža joj je katastrofa, ali ima lepe crte lica, valjda se na to misli kad se priča o lepoti. Može neko da ima savršenu kožu, pa da za njega nikad niko ne kaže da je lep, jer je nosat, zubat, ima krivo lice itd.

Video sam je jednom prilikom ispred Spensa , izlazila je iz auta ....bila je bez sminke ( katastrofa ) , da nisam znao sta vozi ne bih je prepoznao ! Onda sam se okrenuo da odmerim ostalo , i to drugo je ok. Ali FACA . . . !
 

Back
Top