........
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: ........

Podrazumevano ........

Zamolila bih vas da mi odgovorite na neka pitanja...
    Da li se pilule za dan posle uzimaju iskljuchivo uz saglasnost ginekologa ili mozemo samoinicijativno da kupimo u apoteci i ako moze onda koje??? Hvala vam unapred...

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Боље питај на Здрављу, добићеш стручнији одговор.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Re: ........

Citat Original postavio samo da pitam...
    Zamolila bih vas da mi odgovorite na neka pitanja...
    Da li se pilule za dan posle uzimaju iskljuchivo uz saglasnost ginekologa ili mozemo samoinicijativno da kupimo u apoteci i ako moze onda koje??? Hvala vam unapred...
    POSTINOR 2.Moze i u privatnim apotekama bez recepta.Piju se u odredjenom razmaku.Imas u putstvo i ne brini.Ako ih ne koristis cesto, nece biti nikakvih problema.Prva sledeca menstruacija ce ti biti malo obilnija i tamnije boje ali to je upobicajeno.Preparat je hormonski i sprecava nidiranje jajne celije ako je oplodjena.Potrudi se da ih ne koristis vise od dva puta godisnje.

Podrazumevano

hvala ti puno. Nikada nisam koristila, a vecheras ovaj...pa rekoh sutra da kupim za svaki sluchaj...MA u svakom sluchaju hvala ti puno.

Podrazumevano

hvala ti puno. Nikada nisam koristila, a vecheras ovaj...pa rekoh sutra da kupim za svaki sluchaj...MA u svakom sluchaju hvala ti puno.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Citat Original postavio samo da pitam...
    Ako je to bilo veceras sutra UJUTRU ODMAH KUPI I POPIJ PRVU OD DVE TABLETE.

Podrazumevano

hocu hvala ti, zato bash i pitam...josh da nadjem apoteku koja radi i koja ih ima...Hvala josh jednom...Odoh ja...Pozdrav

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •