PPS PowerPoint

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Zeleo bih da PowerPoint presentaciju (PPS fajl) nekako prebacim u EXE, tako da ima sve sto je potrebno za prikazivanje, bez potrebe da korisnik uoppste ima instalisan Player za PPS..
Jel' ima tako nesto jednostavno. Nasao na netu gomilu slicnih stvari, ali su to uglavnom kompleksni programi koji osi toga i prave PPT, siju, peglaju, puse... Ne treba mi to, samo da ume da inkorporira player.
 
DabaMAN:
Najbolje da tu prezentaciju u powerpointu pretvoriš u flash fajl (swf), recimo pomoću programa iMediaConvert. Posle toga možeš jednostavno napraviti flash projektor (exe), direktno iz flash plejera.
Verovatno dobra stvar, ali mi se cini preskupo za ono sto meni treba :? Sto da kupoujem nesto sto cu koristiti jednom ili dva puta...
Ima li negde neka freeware alatka za ovo?
 
codemaker:
DabaMAN:
Najbolje da tu prezentaciju u powerpointu pretvoriš u flash fajl (swf), recimo pomoću programa iMediaConvert. Posle toga možeš jednostavno napraviti flash projektor (exe), direktno iz flash plejera.
Verovatno dobra stvar, ali mi se cini preskupo za ono sto meni treba :? Sto da kupoujem nesto sto cu koristiti jednom ili dva puta...
Ima li negde neka freeware alatka za ovo?
Da, slažem se, ali ja sam računao da postoji neki trial period korišćenja, pa da obaviš posao za to vreme.

A pogledaj malo ovde, sigurno ćeš naći nešto od alata koji će ti pomoći:
http://www.masternewmedia.org/2004/04/14/powerpoint_to_flash_conversion_tools.htm
 
Hvala na adresi. Posetio vec ranije, samo te trial verzije stavljaju vodeni zig preko :(
Je*ga, moracu da posaljem sa sve instalacionim viewerom , pa nek doinstalisu ako nemaju instalisan PP na sistemu, sta da radim...
 

Back
Top