Смувати?!!1

Чупи НС

Aktivan član
Poruka
1.001
Можда је већ било, али не могу да нађем.
Како вам се чини ова реч. Мени је одвратна. Ми смо једној тако дивној појави дали тако ружан назив. Па ово ми звучи као да нешто ктрадем, радим испод стола... Баш ми се не свиђа. А вама?
 
Pa..reč smuvati koriste tinejđeri i ne mora uvek da znači nešto divno...dvoje ljudi su se jednostavno sastali i postali par...
e sad koliko će to da traje, niko tačno ne zna.
_ _ _ _ _ _
ako ti se ne sviđa ova reč, koristi "sada smo zajedno" ili "mi smo par" itd.
 
LPhoklica:
Pa..reč smuvati koriste tinejđeri i ne mora uvek da znači nešto divno...dvoje ljudi su se jednostavno sastali i postali par...
e sad koliko će to da traje, niko tačno ne zna.
_ _ _ _ _ _
ako ti se ne sviđa ova reč, koristi "sada smo zajedno" ili "mi smo par" itd.

da, ovo posebno :wink: ne, zamisli kazes devojci: e, tako, sad smo mi par. i onda nastane ona cudna tisina :twisted:
 
Moon Child:
pa nema potrebe ni da joj kazes 'e tako,mi smo se sad smuvali' :roll: i onda cudna tisina.


Ovo me sad podsetilo na moju drugaricu od pre mozda nedelju dana.
POljubila se sa deckom,celo vece bili zajedno i s obziroom da su razmenili telefone i dogovorili se da se vide sutra nekako je logicno da su zajedno .
I sad prati on nju na bus i u jednom trenutku pita.....e smo mi smuvani?
Koma......
 
wild_child:
Moon Child:
pa nema potrebe ni da joj kazes 'e tako,mi smo se sad smuvali' :roll: i onda cudna tisina.


Ovo me sad podsetilo na moju drugaricu od pre mozda nedelju dana.
POljubila se sa deckom,celo vece bili zajedno i s obziroom da su razmenili telefone i dogovorili se da se vide sutra nekako je logicno da su zajedno .
I sad prati on nju na bus i u jednom trenutku pita.....e smo mi smuvani?
Koma......
Pa dobro, da proveri decko,. sto je sigurno... :D
koma
 
wild_child:
Moon Child:
pa nema potrebe ni da joj kazes 'e tako,mi smo se sad smuvali' :roll: i onda cudna tisina.


Ovo me sad podsetilo na moju drugaricu od pre mozda nedelju dana.
POljubila se sa deckom,celo vece bili zajedno i s obziroom da su razmenili telefone i dogovorili se da se vide sutra nekako je logicno da su zajedno .
I sad prati on nju na bus i u jednom trenutku pita.....e smo mi smuvani?
Koma......
Pa dobro, da proveri decko,. sto je sigurno... :D
:koma:
 
wild_child:
Ovo me sad podsetilo na moju drugaricu od pre mozda nedelju dana.
POljubila se sa deckom,celo vece bili zajedno i s obziroom da su razmenili telefone i dogovorili se da se vide sutra nekako je logicno da su zajedno .
I sad prati on nju na bus i u jednom trenutku pita.....e smo mi smuvani?
Koma......
M' da... jesmo li mi sad smuvani ili...?
Ko da je ono bila demo verzija!!! :shock: :roll:
 

Back
Top