POMOC!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: POMOC!!!!!!

Zainteresovan član Gregor Samsa (avatar)
    Učlanjen
    10.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano POMOC!!!!!!

Imam nekoliko problema koji bih veoma voleo da ih reshim ali ne znam kako.Naime kupio sam komp, pre godinu dana i tada medju prvim diskovima koje sam dobio bio je jedan sa jednim simpatichnim virusom.On me je smarao jedno sedam meseci, dok najzad nisam bio primoran da formatiram komp.Od tada sam zaista (barem ja tako mislim)bio upucen u svu mogucu zashtitu koma od svih mogucih trojanaca, virusa, ad-aware i dr.
    Taman kada je sve radilo cakum-pakum i kada sam vec pocheo da glorifikujem svoj uspeh, pojavilo se nekoliko problema koji nemaju veze (u to sam siguran) sa prethodnim sluchajevima ali dovoljno je da me dovedu do opshteg ludila a to su:
    1.Windows media player.Naime skinuo sam sa neta 10 i stavio je na komp (poshto imam dial-up vezu zamisli te koliko sam se smorio).Nekoliko dana je bilo sve ok, dok nije pochelo pri njegovom startovanju pocheo da mi izbacuje WMP nije instaliran kako treba, da li zelite da ga skinete sa neta.Ok ja to uradim, ali nishta.Instaliram devetku, nishta.Pokusham roll back proces, koji mi navodno tvrdi da je roll back uspesno izveden, ali opet onaj mi izadje onaj glupavi prozor.Uninstall preko svih mogucih fora i trikova ali nishta.Preko add\remove pri deinstalaciji 10, tvrdi da 10-ka ne moze da se skine zato shto postoje fajlovi koji su vazni za komp.Mislim, shta da radim?Nije da ja neshto koristim 10-ku ali opet.....
    2.Ovaj problem je vezan za start-up programa.Tu mi je jedan problem koji mi ide toliko na nerve da je to....Imam anti-virus, Zone i mnogih drugih stvari koji se staruju sa os-om.Ok to dugo traje i ako je to cena nekoj zashtiti nema veze.Ali pored ovih paljenja explorer mi pali program files (dva puta).Uzeo sam zbog ovoga program koji regulishe ove stvari, ali iako mi je jedan put uspeshno izvrshio zadatak, ali sada jok (ne jugoslovenski olimpijski komitet).
    Ovo nisu neki problemi koji mogu da zeznu komp, ali ja volim da budem pendantan i ove stvari me dovedoshe do ludila.Ako znate, pomozite mi , unapred hvala.

Aktivan član virked (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: POMOC!!!!!!

Citat Original postavio Gregor Samsa
    2.Ovaj problem je vezan za start-up programa.Tu mi je jedan problem koji mi ide toliko na nerve da je to....Imam anti-virus, Zone i mnogih drugih stvari koji se staruju sa os-om.Ok to dugo traje i ako je to cena nekoj zashtiti nema veze.Ali pored ovih paljenja explorer mi pali program files (dva puta).Uzeo sam zbog ovoga program koji regulishe ove stvari, ali iako mi je jedan put uspeshno izvrshio zadatak, ali sada jok (ne jugoslovenski olimpijski komitet).
    Ovo nisu neki problemi koji mogu da zeznu komp, ali ja volim da budem pendantan i ove stvari me dovedoshe do ludila.Ako znate, pomozite mi , unapred hvala.
    Run>msconfig>startup
    Iskljuci sve sto ti je sumnjivo,pogotovo one programe koji nemaju imena.Naravno ostavi antivirus,firewall....

Zainteresovan član Gregor Samsa (avatar)
    Učlanjen
    10.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio virked
    Citat Original postavio Gregor Samsa
    Run>msconfig>startup
    Iskljuci sve sto ti je sumnjivo,pogotovo one programe koji nemaju imena.Naravno ostavi antivirus,firewall....
    Hvala, mada probao sam ranije i to.Ali ne pali.

Obećava
    Učlanjen
    11.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Ja koristim WM10 ali sam mu zadao da nisam nakacen
    na internet i nemam nikakvih problema.

ovo sam procitao na nekom drugom forumu pa mozda ti nesto pomogne:

Novi sigurnosni problemi
    1. Zakrpa za WMP 10 neutralizira propust koji napadacu omogucuje prjevaru korisnika koji umjesto downloada DRM downloaduje zlonamjerni kod.

2.Propust u MSN messengeru - kod iskorištava propust koji se odnosi na prikaz PNG fajlova. Uspješno izvođenje napada omogućuje napadaču da izvođenje zlonamjernog koda na žrtvinom računalu ( Zakrpa MS05-009)

3.Symantec Brightmail - http:\\secunia.com\advisores\14179

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10
  3. pomoc pomoc yahoo mail i krstarica pricaonica
    Autor copex u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2004., 23:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku