STA ZNACI POSTENA *****

  • Začetnik teme PROLAZNIK
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoj tako g-rock... Zamisli samo kako bi bilo lijepo da ti tako cista i nedirnuta dodje u ruke...
Hej, pa niko ne moze da upre prstom i kaze - ja sam je j_eb'o... A tek kakav bi j_ebac bio u njenim ocima... Nema s kim da te uporedi... Ma, gleda u tebe, kao u boga, a tebi ego raste li, raste... :wink:
 
pa kosmo to je zato sto pravis gresku u pristupu:
***** spava sa svima,
a kucka nece samo samnom

ti samo treba da nadjes kurvu 8)[/quote]

ali, bila je rec o zenidbi a ne "spavanju"
a i razvedeni muskarci sa detetom nisu bas popularni :( u poslednje vreme ... :roll:
 
kosmopolit:
pa kosmo to je zato sto pravis gresku u pristupu:
***** spava sa svima,
a kucka nece samo samnom

ti samo treba da nadjes kurvu 8)

ali, bila je rec o zenidbi a ne "spavanju"
a i razvedeni muskarci sa detetom nisu bas popularni :( u poslednje vreme ... :roll:[/quote]

Kozmo, to te je neko slagao....Stavise, dok nisam upoznao Pcelicu, razmisljao sam da napravim par komada, cisto da mi skoci rejting....

A sada ozbiljno - svako od nas nosi neki prtljag, neko vidljiv, a neko nevidljiv, tvoj prtljag je VIDLJIV i LEP prtljag, dok je onaj nevidljivi uglavnom RUZAN, stoga se ne daj pokolebati....
 
Kozmo, to te je neko slagao....Stavise, dok nisam upoznao Pcelicu, razmisljao sam da napravim par komada, cisto da mi skoci rejting....

A sada ozbiljno - svako od nas nosi neki prtljag, neko vidljiv, a neko nevidljiv, tvoj prtljag je VIDLJIV i LEP prtljag, dok je onaj nevidljivi uglavnom RUZAN, stoga se ne daj pokolebati....[/quote]

peace Lorde :D i hvala :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top