Dali incidente sa Hrvatima treba nastaviti?

da ti nesta kazem!kako bi ti reagiro da ti j dođem u pola beograda i da ponesem sliku Ante Pavelića!nebi živ izašo jel tako,e pa onda i ja neću dražu mihajlovića u zagrebu ili bilo gdje u hrvatskoj!ima glupih srba ali i hrvata koji zive za picnjavu zato malo poštovanja i jedni i drugi smo ginuli u ratu zato to treba zaboravit!ajd bog
 
dalibor4:
da ti nesta kazem!kako bi ti reagiro da ti j dođem u pola beograda i da ponesem sliku Ante Pavelića!nebi živ izašo jel tako,e pa onda i ja neću dražu mihajlovića u zagrebu ili bilo gdje u hrvatskoj!ima glupih srba ali i hrvata koji zive za picnjavu zato malo poštovanja i jedni i drugi smo ginuli u ratu zato to treba zaboravit!ajd bog


ne bih "reagirao".... meni to ni najmanje ne smeta....

inace, bili ste isprovocirani zbog tri prsta... je l' zna neko od vas sta to znaci i kad i kako je "uslo u upotrebu" - to sa vama nema nikakve veze....

samo mi odgovori, zasto ste vi, Hrvati, toliko opsednuti nama?
zasto nas toliko mrzite?
ne kazem da nema Srba koji mrze Hrvate, ali mnogo, mnogo, manje nego sto je obrnuti slucaj...
 
Primeticete da na tekmama kod nas nije bilo navijaca sa nozevima na parketu.........
U ostalom ovaj poslednji rukometni mec je pokazao dosta toga......licemerje pre svega,
sve je planirano van parketa....pa je i utakmica "dobijena" tako.
Ma sramota za sport.
Vitestvo se dokazuje na terenu.......slozicete se

Pitanje za Dalibora - Da li se stidite takvog ponasanja Vasih navijaca ili to podrzavate?
To je pravo pitanje.

P.S. Ne secam se da se nekom cro novinaru nesto desilo u BG.......tipa bolnicki smestaj, frakture i slicno
Da ne spominjemo da je organizacija meceva u cro ocajna. Dokaz za to je broj pandura na tekmama u Srbiji a pogledaj u cro.
 
Giovanna:
Bas me briga za Hrvate,oduvek su bili i ostali komleksasi i pacenici.Nasi bi trebalo da prekinu svaki kontakt sa njima.Cast izuzecima!

Slazem se da bi trebalo prekinuti kontakt i odigravanje meceva u Hrvatskoj u bilo kom sportu osim u obaveznim evropskim takmicenjima

Oni su civilizacijski jos u kamenom dobu, a kulturno---hm...da li oni oupste znaju sta je kultura.Iskompleksirani su i bolesni i sa njima ne vredi zapocinjati bilo sta, pa ni u sportu.

Pa samo u Hrvatskoj i Iraku napadaju i lincuju novinare. Samo sam u Hrvatskoj video da policija ne pokusava da odrzava javni red i mir, vec samo cutke posmatra napade huligana na te novinare.


HRVATSKA JE U EVROPI KOLIKO I MADAGASKAR...
 
samo da ti kazem da nepodrzavam!ali nedavno je bilo na tv kako je decko iz zagreba dobio bocom uglavu zato sto je ima nasebi jaknu na kojoj je pisalo zagreb!samo malo,jeli to neki grijeh?i usput da znas ustase su davale prisegu sa 3 prsta u zraku,ali opet 90% hrvata je nekog izgubilo u ovom ratu,i to zato sto je branilo svoje i onda da mi to nesmeta!a tebi to nebi smetalo pa de budi pametan!jesam hrvat i ne mrzim srbe niti bilo koji hrvat,vec mrzim četnike ko što i mrzim ustaše sad shvati sta to znaci!
 
urospo:
Giovanna:
Bas me briga za Hrvate,oduvek su bili i ostali komleksasi i pacenici.Nasi bi trebalo da prekinu svaki kontakt sa njima.Cast izuzecima!

Slazem se da bi trebalo prekinuti kontakt i odigravanje meceva u Hrvatskoj u bilo kom sportu osim u obaveznim evropskim takmicenjima

Oni su civilizacijski jos u kamenom dobu, a kulturno---hm...da li oni oupste znaju sta je kultura.Iskompleksirani su i bolesni i sa njima ne vredi zapocinjati bilo sta, pa ni u sportu.

Pa samo u Hrvatskoj i Iraku napadaju i lincuju novinare. Samo sam u Hrvatskoj video da policija ne pokusava da odrzava javni red i mir, vec samo cutke posmatra napade huligana na te novinare.


HRVATSKA JE U EVROPI KOLIKO I MADAGASKAR...


samo malo da ti kazem nesta o civilizaciji ti mi nesta kazes, a civilizirano je bilo pobiti 50% Vukovara jel tako,ma nema veze,ili baciti 5000 granata na Vinkovce!kad shvatis sta pricas onda pocni pricat!i jos jedna stvar ja sam da se neprekinu odnosi nego da policija ili ti milicija malo bolje uvede sankcije za huligane,ajde sad pisi sta hoces
 
dalibor4:
da ti nesta kazem!kako bi ti reagiro da ti j dođem u pola beograda i da ponesem sliku Ante Pavelića!nebi živ izašo jel tako,e pa onda i ja neću dražu mihajlovića u zagrebu ili bilo gdje u hrvatskoj!ima glupih srba ali i hrvata koji zive za picnjavu zato malo poštovanja i jedni i drugi smo ginuli u ratu zato to treba zaboravit!ajd bog
Ђенерал Дража Михаиловић је ратни херој, а тај твој усташа ратни злочинац... И тек онда када се помирите са историјом и када излечите своје комплексе од нас можемо да наставимо да живимо нормално. А што се мене лично тиче сваког нормалног човека поштујем и назваћу га братом ма које он националности био... Али нормалан човек уме да размишља својом главом, схвата да ствари нису баш онакве каквим га уче у школи и не уме и не жели да мрзи... е тек кад сви постанемо такви онда можемо да се играмо спорта... И јел умеш ти уопште ово да прочиташ? Само питам онако....
 
dalibor4:
urospo:
Giovanna:
Bas me briga za Hrvate,oduvek su bili i ostali komleksasi i pacenici.Nasi bi trebalo da prekinu svaki kontakt sa njima.Cast izuzecima!

Slazem se da bi trebalo prekinuti kontakt i odigravanje meceva u Hrvatskoj u bilo kom sportu osim u obaveznim evropskim takmicenjima

Oni su civilizacijski jos u kamenom dobu, a kulturno---hm...da li oni oupste znaju sta je kultura.Iskompleksirani su i bolesni i sa njima ne vredi zapocinjati bilo sta, pa ni u sportu.

Pa samo u Hrvatskoj i Iraku napadaju i lincuju novinare. Samo sam u Hrvatskoj video da policija ne pokusava da odrzava javni red i mir, vec samo cutke posmatra napade huligana na te novinare.


HRVATSKA JE U EVROPI KOLIKO I MADAGASKAR...


samo malo da ti kazem nesta o civilizaciji ti mi nesta kazes, a civilizirano je bilo pobiti 50% Vukovara jel tako,ma nema veze,ili baciti 5000 granata na Vinkovce!kad shvatis sta pricas onda pocni pricat!i jos jedna stvar ja sam da se neprekinu odnosi nego da policija ili ti milicija malo bolje uvede sankcije za huligane,ajde sad pisi sta hoces


Kako mozes da uporedjujes rat i ratno stanje sa ovim sto je bilo na tim utakmicama.O ratu necu ovde da pisem i to je sasvim druga tema.

Znaci ja pricam o ponasanju policije u Hrvatskoj,zvanicnih drzavnih institucija, koje su se ponele totalno necivilizacijski i neprofesinonalno.Pa jel si video jos negde da huligani napadaju novinare i igrace protivnickog kluba, jel si video negde u svetu da policija ne zastiti napadnute novinare ili bilo koga ko je ugrozen..Jel si video negde da igraci (SPORTISTI) idu do dvorane ili stadiona policijskim maricama?To nema nigde.

I posle svega toga su hrvatski novinari dosli slobodno u Beograd i nikom nije falila dlaka sa glave, cak su se setali po beogradskim ulicama itd.Na prvoj rukometnoj utakmici su hrvatski navijaci dosli u Beograd i policija ih je zastitila maksimalno, nikom nista nije falilo.Tako se radi u civilizovanim zemljama.

Pa ti sad uporedi te dve situacije, onu iz Zageba i onu KOJA SE DESILA POSLE iz Beograda.
 
e znas sta stoko hrvatska,treba vam se najebati keve za ono u Zagrebu...kroz Beograd prolazi 100 automobila dnevno sa Zagrebackom registracijom i niko ih ne dira...a vi ...sta vi radite...sram vas bre bilo...vi da mi pricate o civilizaciji i slicno,ma vi ste 5 vekova iza nas...onako se ni Albanci ne bi ponasali da smo bili u sred Tirane!
 
Matija12:
e znas sta stoko hrvatska,treba vam se * keve za ono u Zagrebu...kroz Beograd prolazi 100 automobila dnevno sa Zagrebackom registracijom i niko ih ne dira...a vi ...sta vi radite...sram vas bre bilo...vi da mi pricate o civilizaciji i slicno,ma vi ste 5 vekova iza nas...onako se ni Albanci ne bi ponasali da smo bili u sred Tirane!

Ljudi, aman... Nisam neki fan futbala, ali ovo je forum za sport, a cije je osnovna namena da zblizava ljude...
Moderator bi ovo morao da pomeri na Politiku...

Nego ne znam, ima li ga..... :?: :wink:
 
Matija12:
e znas sta stoko hrvatska,treba vam se * keve za ono u Zagrebu...kroz Beograd prolazi 100 automobila dnevno sa Zagrebackom registracijom i niko ih ne dira...a vi ...sta vi radite...sram vas bre bilo...vi da mi pricate o civilizaciji i slicno,ma vi ste 5 vekova iza nas...onako se ni Albanci ne bi ponasali da smo bili u sred Tirane!

ajde frajeru dodi u hrvatsku i budi 3 dana u vinkovcima i gledaj tablice na autima!ovdje ljude boli ***** ko ima koje tablice i sta je !samo neka ne provocira!i to stoko sto mi kazes to je tvoja civilizacija!ma daj pogledaj se i pogledaj sta pises
 
Alo bre pa jesu veci Vinkovci ili Zagreb,jesu vam Vinkovci glavni grad...
Kazem da u Beogradu ni jednom jedinom HRVATU nece nikad faliti dlaka s`glave,niti ce ga ko provocirati,nece ga ni primetiti...a u Zagreb sa BG tablama...pa jeb....

Zajebi bre tu pricu o civilizaciji...kazem da ste mnooogo primitivni...divljaci...
Pa nisu novinari drzali Drazinu sliku,nisu ni 3 prsta dizali..i sta je bilo??? :x

Morem plovi jedna mala barka.

A u barci kralja Petra majka.

Morem plovi ne boji se mina.

Posla majka da potrazi sina.

Posla majka sina da potrazi,

Pa se javlja djeneralu Drazi.

Cica Drazo,gde je moje dete?

Cuvaju ga srpske bajonete!


S R B I J A
 
pa imas pravo,nisu novinari drzali sliku nego studenti,oni na kojima ce ostati srbija,oni koji ce ju jednog dana doci na vlast TVOJE srbije!ajde shvati to!a bio sam milijun puta u zagrebu i jel ti znas da tamo ima svega srba,cigana,muslimana i svakog za sakog boli *****,samo ga nediraj pa bio ti i crni vrag!ono utuvi si to u glavu!i jel si ti mozda bio u zg pa znas,jesi *****!ajd zivio
 
dalibor4:
da ti nesta kazem!kako bi ti reagiro da ti j dođem u pola beograda i da ponesem sliku Ante Pavelića!nebi živ izašo jel tako,e pa onda i ja neću dražu mihajlovića u zagrebu ili bilo gdje u hrvatskoj!ima glupih srba ali i hrvata koji zive za picnjavu zato malo poštovanja i jedni i drugi smo ginuli u ratu zato to treba zaboravit!ajd bog
Jeste,u pravu si...Pozdrav iz susednog Vukovara
 
Sasa_Huligan:
HRVATSKA JE KOMPLEKSIRANA NACIA POSTO SU UVEK BILI PI CKE A MI SRBI UVEK IMALI MUDA, NAMA NIJE ZANIMLJIVO DA VAS BIJEMO U BEOGRAD POSTO NAM JE MNOGO LAKO ZA 10 MINUTA RESENA SITUACIJA, MI VISE VOLIMO DA VAS BIJEMO KAD SMO U ZAGREBU NAS 100 PROTIV VAS 1000 I AKO DOBIJEMO BATINE ALI ZAPAMTI JEDAN SRBIN VREDI KAO 3 HRVATA!!!


Ma svaka cast batice...oni pricaju,samo pricaju...
a ustvari oni su velikim delom krivi za ovakve situacije...i ovakve ispade...
ma koji ce nam ,u sustini

:wink:
 
dalibor4:
samo malo ti si najobiciniji primitivac ako je tebi do picnjave!vjerujem da nemoras zbog toga dolazit u hr. to mozes i u srbiji!ali vjerujem da ljudi tu imaju mozga pa te izbjegavaju
Slusaj prijatelju iz raspale vase...prva stvar cetnici i ustase nisu isto i mozes da mrzis cetnike samo zato sto su Srbi ,kao i Drazu Mihajlovica koga je 1957. odlikovao predsednik raspale USA,Hari Truman,jer je spasao 500 americkih pilota.Medjutim nisu to objavili javno nego tek sada,da se ovde ne bi zamerili copavom zagorcu tada. Draza nema veze sa vama i citaj malo dalje od karikature od vase istorije. Ante Pavelic...jeste,blagosiljao papa ndh...ali budimo realni :shock: ,proglasen od strane SVIH saveznika za neprijatelja.Toliko o objektivnosti,da ne bih spominjao sta je ante radio Srbima i gde i zasto, a sta Draza hrvatima i gde i zasto...
Idemo dalje...Sta tebe ili bilo kog hrvata vredja bre ej? To sto niste Srbi? Boli me **** sta ces da nosis i gde,ti si hrvat,vekovni kompleks koji navija za po_rno dinamo,ili bilo koji vas klub,i uvek si dobrodosao na nasim stadionima :twisted: :twisted:
 

Back
Top