kako

a koliko mladjim?To pitam onako,cisto informativno.
Za mene tu nema niceg strasnog(naravno da ne bude neka luda razlika).Ja 25,on 3-4 godine mladji(za ove godine maximum)-moze da prodje(ovo je teoretski,sad sam udata!).I moj je muz mladji od mene godinu dana.
 
nika079:
a koliko mladjim?To pitam onako,cisto informativno.
Za mene tu nema niceg strasnog(naravno da ne bude neka luda razlika).Ja 25,on 3-4 godine mladji(za ove godine maximum)-moze da prodje(ovo je teoretski,sad sam udata!).I moj je muz mladji od mene godinu dana.
U jos je veca razlika 6 godina a najveci problem mi je dali mi se cini ili stvarno nesto zeli.
Ja imam 25 ona 31 i mnogo dobro izgleda zbo cega cu poludeti
 
velikixx:
nika079:
a koliko mladjim?To pitam onako,cisto informativno.
Za mene tu nema niceg strasnog(naravno da ne bude neka luda razlika).Ja 25,on 3-4 godine mladji(za ove godine maximum)-moze da prodje(ovo je teoretski,sad sam udata!).I moj je muz mladji od mene godinu dana.
U jos je veca razlika 6 godina a najveci problem mi je dali mi se cini ili stvarno nesto zeli.
Ja imam 25 ona 31 i mnogo dobro izgleda zbo cega cu poludeti

Сасвим ОК разлика...опусти се! :wink:
 
velikixx:
vecavestica:
velikixx:
jeli neka deojka bila sa mladjim i na koji nacin ti je prisao.Ljudi frka mi je a tako bi je ....
da ti kazem javno ili na pp??
,odusevila si me jer mi odgovaras a i nije bas lako kuckati non stop moj mail je goran040503@yahoo.com pisi i znas ono sto sam te vec pitao bas bih voleo da znam a mozda mi i pomogne.Pa na kraju obavestavacu te kako mi ide
sada si me bacio u trilemu???
a sta si ti to mene vec pitao???
 
vecavestica:
velikixx:
vecavestica:
velikixx:
jeli neka deojka bila sa mladjim i na koji nacin ti je prisao.Ljudi frka mi je a tako bi je ....
da ti kazem javno ili na pp??
,odusevila si me jer mi odgovaras a i nije bas lako kuckati non stop moj mail je goran040503@yahoo.com pisi i znas ono sto sam te vec pitao bas bih voleo da znam a mozda mi i pomogne.Pa na kraju obavestavacu te kako mi ide
sada si me bacio u trilemu???
a sta si ti to mene vec pitao???
,
greska
 
velikixx:
nika079:
a koliko mladjim?To pitam onako,cisto informativno.
Za mene tu nema niceg strasnog(naravno da ne bude neka luda razlika).Ja 25,on 3-4 godine mladji(za ove godine maximum)-moze da prodje(ovo je teoretski,sad sam udata!).I moj je muz mladji od mene godinu dana.
U jos je veca razlika 6 godina a najveci problem mi je dali mi se cini ili stvarno nesto zeli.
Ja imam 25 ona 31 i mnogo dobro izgleda zbo cega cu poludeti
Samo napred djecko,pa njoj to imponuje mozda vise nego tebi.Zena u tim godinama se dobro kontrolise,bar bi trebala,sto ne znaci da joj je strast ili zalja manja :wink:
 

Back
Top