momci ajmo sada iskreno

devojcica_20:
Pa veruj mi da cak nije pravo ni pitanje zasto je ona nevina do 22... pravo pitanje je da li je u pravu sto ceka nekog ko ce da je voli a ne samo je*e. :? Pardon....malo sam ogorcena :evil:

pa lepo ti kazem - procitaj moju temu, ne radi se o yebanju :shock: da prostis... ili ti samo o tome mozes da mislis??? :twisted:
 
22 godine nevina???
Ne vidim sta tu ima cudno. Znam devojke(gle devojke) od 32 i 36 godina koje su nevine. Nisu ruzne naprotiv ova od 36 izgleda ko da ima 20 i tipovi otkidaju kad je vide. Jednostavno kad sam je pitao zasto nisi kaze sve neki kreteni ni jedan pravi.
Mada kaze da joj je frka ne zbog nevinosti vec zbog godina a hoce da ima decu.
Valjda je poenta da sto smo stariji to nam je sex manje bitan za dokazivanje pa samim tim i one koje su prevalile 25-26 godina teze imaju mogucnost da nalete na neozbiljnog muskarca koji misli na sex u prvih 24 sata "veze".

v.
 
pirat_w:
22 godine nevina???
Ne vidim sta tu ima cudno. Znam devojke(gle devojke) od 32 i 36 godina koje su nevine. Nisu ruzne naprotiv ova od 36 izgleda ko da ima 20 i tipovi otkidaju kad je vide. Jednostavno kad sam je pitao zasto nisi kaze sve neki kreteni ni jedan pravi.
Mada kaze da joj je frka ne zbog nevinosti vec zbog godina a hoce da ima decu.
Valjda je poenta da sto smo stariji to nam je sex manje bitan za dokazivanje pa samim tim i one koje su prevalile 25-26 godina teze imaju mogucnost da nalete na neozbiljnog muskarca koji misli na sex u prvih 24 sata "veze".

v.

e pirate bas si gusa(n)r a ha ha ha ha ha ha Sta kazes - 36 i nevina?!? I jos je to kao ne zanima a ha ha ha ha ha E, internet ti je dostupan, medicina, statistika, bolesti koje iz nevinosti u 36 proizilaze (uglavnom psihijatrijska literatura) strasno... i ti joj verujes da ce tesko da se odluci na seks hehehehe I jos bi i decu da ima, a jos nije skinula mrak a ha ha ha ha Bas ste vi deco duhoviti :lol: :lol: :lol: :lol: Boli me stomak od smeha i lup-tupa na ovom forumu hahahahaha
 
pirat_w:
... Znam devojke(gle devojke) od 32 i 36 godina koje su nevine. Nisu ruzne naprotiv ova od 36 izgleda ko da ima 20 i tipovi otkidaju kad je vide. Jednostavno kad sam je pitao zasto nisi kaze sve neki kreteni ni jedan pravi.
Mada kaze da joj je frka ne zbog nevinosti vec zbog godina a hoce da ima decu.
Valjda je poenta da sto smo stariji to nam je sex manje bitan za dokazivanje pa samim tim i one koje su prevalile 25-26 godina teze imaju mogucnost da nalete na neozbiljnog muskarca koji misli na sex u prvih 24 sata "veze".
.

A sex sluzi za dokazivanje?! :shock:
 
zeleno:
Nevina devojka u 22 godini?Nije ruzna,nije glupa ni smotana jednostavno tako ispalo. Zasto se momci plase toga ili zasto beze?
E ovako..., ovo sam primetio kod 99% prijatelja koje poznajem.
Muskarac je sa zenskom "uglanom" zbog sexa. I to sto pre to bolje. Po mogucosti isto vece. Cak ih ima dosta koji bi samo sex bez obaveza. Muskarcima se ne da cekati da se devojka smiluje.
E sad kad cujes da devojka ima 22 godina i da je nevina..., njihovo razmisljanje je da ce je sad morat vodit za ruku godinu ili dve (moze i mesec-dva, uglavnom malo duzi vremenski period), da bi ona spavala s njim. E to se njima ne da. Jos ako je s njom nekoliko meseci pa ona raskine s njim a nije mu dala..., to je za njega gubljenje vremena.
E toja drugarica je za muskarce gubljenje vremena i velika obaveza. Tuzno ali istinito!
 
Bas tako, ko bi da dangubi sa nekom, dok se ona smisli i trazi mak na konac...? Pa ako joj se jos i ne ugodi u bilo kojem trenutku... svi su isti.

Volimo mi nevine, ali kada smo u pubertetu... a kasnije, javljaju se razne sumnje.
 
Pa sex valjda u godinama kad se obicno gubi nevinost(recimo 15-18 godina) uglavnom sluzi muskarcima za dokazivanje.
Mislim ako mi neko kaze da nije cuo muske price stila joj sto sam ***** ovu ili ***** sam sve ribe u razredu...... Bas me interesuje da li ce i jedna devojka ovde da kaze da ja zelim da budem predmet tih prica ili da ja zelim da budem necija recka na zidu.
Sta tu ima cudno ako je presla preko 20 i dalje je nevina.
to Guda:
Ako su ti tacne godine 28+ kako ti pise u info.
Reci mi jesi primetio kako brzo prolazi vreme izmedju 20 i 30 godine zivota.
Vidis devojka o kojoj pricam ima vec 17 godina radnog staza i nazalost zivi sa roditeljima jos uvek jer sa platom od 15.000 tesko da moze da kupi stan.
Posto je lepa uglavnom je salecu tipovi koji imaju u glavi da se cim su sami skinu izvade kitu i kazu ocu da te karam.
Uopste me ne cudi sto je i dalje nevina.


v.
 
zeleno:
Nevina devojka u 22 godini?Nije ruzna,nije glupa ni smotana jednostavno tako ispalo. Zasto se momci plase toga ili zasto beze?
Znam čega se plaše ako im ta nevina kaže da će i ostati nevina. :wink:
Sve ostalo je stvar njihovog zdravog razuma, osećanja, dobrog vaspitanja, normalnosti... a to je zaista tako individualno.
Hm, najbolje je da ta nevina ne kaže da je nevina! :wink: Naravno, sve u zavisnosti od njenih zamisli. :)
 
S_K_V_O:
pirat_w:
... Znam devojke(gle devojke) od 32 i 36 godina koje su nevine. Nisu ruzne naprotiv ova od 36 izgleda ko da ima 20 i tipovi otkidaju kad je vide. Jednostavno kad sam je pitao zasto nisi kaze sve neki kreteni ni jedan pravi.
Mada kaze da joj je frka ne zbog nevinosti vec zbog godina a hoce da ima decu.
Valjda je poenta da sto smo stariji to nam je sex manje bitan za dokazivanje pa samim tim i one koje su prevalile 25-26 godina teze imaju mogucnost da nalete na neozbiljnog muskarca koji misli na sex u prvih 24 sata "veze".
.

A sex sluzi za dokazivanje?! :shock:

Genijalan komentar SKVO :lol: :lol: :lol:
 
zeleno:
Nije ruzna,nije glupa ni smotana
Ovaj deo mi nije jasan. Ne zbog toga kakva je ko osoba ili kako izgleda, već da li mislite da su samo lepi, pametni i sposobni predodređeni da imaju seksualne odnose? Primetio sam da se i na drugim temama u vezi nevinosti ističu socijalni kvaliteti osobe o kojoj se govori.
Ili možda da je manje lepa ne bi imala tih problema (za feministkinje: muškarci bi se lakše odlučivali da im priđu; za šoviniste: ne bi toliko dizala nos), da jeste glupa ne bi mučila glavu praznom filozofijom, da je smotana možda bi nekom delovala kao lakša prilika?
 

Back
Top