Prljava kampanja medija pod kontrolom SNS

Мргуд

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.154
Danas je list ALO objavio tako besomučno lažnu vest o hapšenju Biljane Srbljanović, da to čak ni tradicionalno antildpovski Kurir nije hteo da proprati...

ALO:Dramsku spisateljicu Biljanu Srbljanović policija je uhvatila dok je kupovala kokain od poznatog beogradskog dilera M. Stanojčića, poznatog kao Šone, saznaje „Alo!“!

Kurir:Mediji tvrde da je protiv nje beogradska policija podnela krivičnu prijavu zbog sumnje da je izvršila krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

ALO:Nedostupna

Juče smo pokušali da dobijemo komentar od Biljane Srbljanović, ali je ona do zaključenja ovog izdanja „Alo!“ bila nedostupna na broj telefona poznat redakciji „Alo!“.

Kurir:“Jao, vidi. Pa to počeli izbori!", napisala je Srbljanovićeva i zamolila da joj se stavi bolja slika.
 
145800.jpg


Puls: Kompozitor Miša Mijatović je, za razliku od Uroševića, znao da će pesma biti upotrebljena u filmu, jer je sa sinom i ćerkom pokojne Radmile Todorović Babić, koja je napisala tekst, prodao Žolijevoj autorska prava.



- Rečeno nam je da je film ljubavne tematike i dali smo im pesmu za 1.000 evra. Potpisali smo i ugovor za procenat od prodaje i emitovanja. Tada nismo znali kakav je to film, ali sad, iz ove perspektive, ne bih je dao ni za kakve pare! Ipak, ne osećam se prevarenim, jer nismo tražili scenario, poverovali smo da je priča ljubavna. Uostalom, nemamo mi ništa s tim, naša je samo pesma!
 
Molim moderatore da ne prebacuju na Hroniku i ne spajaju sa temom o Biljani, jer ovde nije tema sam navodni događaj oko hapšenja Biljane Srbljanović, nego javna glasila pod kontrolom pojedinih stranaka, koja sprovode prljavu kampanju.

Hvala.

Ако је тај Ало под контролом СНС - ондаК буди сигуран да је објављена вест тачна тј. да је 1.децембра 2011 дотична сподоба у'апшена, јер они имају везе у МУП-у...
 
Ако је тај Ало под контролом СНС - ондаК буди сигуран да је објављена вест тачна тј. да је 1.децембра 2011 дотична сподоба у'апшена, јер они имају везе у МУП-у...

Мито ... АЛО нема везе у МУП-у ... осим што им хапсе новинаре редовно због кршења основних слобода кретања грађана ;)
 
Mrgude imaš problem sa snovima. Po čemu je važno da li je uhapšena ili ne. Važno je da li je uhvaćena sa prahom i što je takva osoba zamalo postala gradonačelnik Bgd. zahvaljujući koaliciji LDP i žutih. Koliko li ih ima u tom LDP takvih to samo Bog zna. ALO je novina žutih i to znamo i ti i ja a povremeno uznemiravanje novinara se radi zbog žutog spina pa da mi pomislimo kako su progonjeni - a ono žutilo.
 
Mrgude imaš problem sa snovima. Po čemu je važno da li je uhapšena ili ne. Važno je da li je uhvaćena sa prahom i što je takva osoba zamalo postala gradonačelnik Bgd. zahvaljujući koaliciji LDP i žutih. Koliko li ih ima u tom LDP takvih to samo Bog zna. ALO je novina žutih i to znamo i ti i ja a povremeno uznemiravanje novinara se radi zbog žutog spina pa da mi pomislimo kako su progonjeni - a ono žutilo.

Pa upravo to je neistina.
 
Ако је тај Ало под контролом СНС - ондаК буди сигуран да је објављена вест тачна тј. да је 1.децембра 2011 дотична сподоба у'апшена, јер они имају везе у МУП-у...

Alo ti izdaje ista firma kao i Blic ,dakle Švabe ,tj. Švajcarac , a podržavaju DS i SNS prema potrebi .
http://www.ringieraxelspringer.rs/
 

Back
Top