Cedisti, cedisti...

Glas Sauronov

Primećen član
Poruka
674
Je li, koji je sledeci POSTENI POLICAJAC koga cete braniti?
Svi smo mi Lukic, a sada svi smo mi Obradovic :lol: :lol: :lol: :roll:

Protest

Članovi samozvane Liberalno-demokratske frakcije i Građanskog saveza Srbije protestovali su ispred Palate pravde.

Na protestu je zatraženo puštanje na slobodu bivšeg načelnika beogradske policije Milana Obradovića. Među nekoliko desetina učesnika protesta bili su Čedomir Jovanović, Nataša Mićić, Žarko Korać, Branislav Lečić, Nenad Milić, Zoran Janjušević i Nemanja Kolesar.

Jovanović je tokom protesta lepio plakate sa Obradovićevom izjavom iz marta 2003. "Pobedićemo mafiju".
 
Glas Sauronov:
Je li, koji je sledeci POSTENI POLICAJAC koga cete braniti?
Svi smo mi Lukic, a sada svi smo mi Obradovic :lol: :lol: :lol: :roll:

Protest

Članovi samozvane Liberalno-demokratske frakcije i Građanskog saveza Srbije protestovali su ispred Palate pravde.

Na protestu je zatraženo puštanje na slobodu bivšeg načelnika beogradske policije Milana Obradovića. Među nekoliko desetina učesnika protesta bili su Čedomir Jovanović, Nataša Mićić, Žarko Korać, Branislav Lečić, Nenad Milić, Zoran Janjušević i Nemanja Kolesar.

Jovanović je tokom protesta lepio plakate sa Obradovićevom izjavom iz marta 2003. "Pobedićemo mafiju".
sve sami posteni, moj do ....mosta
 
urospo:
Headhunter:
commodore:
...sta fali nasem "cuvenom postenju" sem sto se ti ocito, iskenjas na isto...?

Evo i ja da se pridruzim kenjanju na dss "postenje"... (Comi, to ti je politicko misljenje, zar ne i sto da ne?) :wink:

U reči DSS si stavio jedno slovo "S" višak

Ih, promasio si onda politicku scenu, zna se ko je ovde STA NAJ (koju sliku o sebi forsira):

Srs su najPATRIOTE
Dss su najPosteniji
Ds su najEvropskiji
Pss su najBogatiji
G17+ su najAmerickiji
Ns su najJaci

Pa sad ti vidi gde sam gore pogresio, hmh, ili si ti obojen pa na svoju vodenicu vuces,sta li?
:oops:
 
Headhunter:
urospo:
Headhunter:
commodore:
...sta fali nasem "cuvenom postenju" sem sto se ti ocito, iskenjas na isto...?

Evo i ja da se pridruzim kenjanju na dss "postenje"... (Comi, to ti je politicko misljenje, zar ne i sto da ne?) :wink:

U reči DSS si stavio jedno slovo "S" višak

Ih, promasio si onda politicku scenu, zna se ko je ovde STA NAJ (koju sliku o sebi forsira):

Srs su najPATRIOTE
Dss su najPosteniji
Ds su najEvropskiji
Pss su najBogatiji
G17+ su najAmerickiji
Ns su najJaci

Pa sad ti vidi gde sam gore pogresio, hmh, ili si ti obojen pa na svoju vodenicu vuces,sta li?
:oops:

Ma fora batice....s`a ti je!...ono....to je bilo jace od mene...inspiracija za tu foru u trenutku.....
 
Headhunter:
Glas Sauronov:
Članovi samozvane Liberalno-demokratske frakcije i Građanskog saveza Srbije protestovali su ispred Palate pravde...

Izvini a zar nije i Srpska Radikalna Stranka, takodje samozvana. Tj. zar nisu sve partije samozvane? (Ds,Dss,Spo,Pss,Sps,..............)

Koji si ti biser...
:oops:

HAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHA

"Koji je B92 biser" - tako treba da glasi tvoja sentenca.

Prekopirao sam vest sa B92

BURRRRNNNNNN!!!!!!!!
 
Kazanova:
Kol'ko sam ja zakljucio punoglavac, ti vise volis nasmrkane i nafiksane (dramske) "umetnike", koji su munuli neku paru i tako "zavrsili" faks i cija su dela prevazisla i samoga Sekspira.

Sad trebam da odgovorim svim pacenicima koji su se zalepili na moj odgovor ko MUVE NA G**NO ?

Cedom ste opsednuti vi, i vama slicni - a to zato sto se palite na novinske clanke i partijska saopstenja (ajde da preskocim koje su to novine i koje partije,druga tema)
Da nema tih pamfleta anti-Ceda tipa, vi bi ste sada bili opsednuti Hagom, Jevrejima, Tadicem,pederima ili cime se vec drugo opsedate (call for exorcist!)

P.S. da nisam za Cedu, da kazem da sam jos za vreme Djikija (za njega jesam bio, i duvaj ga Kazanova sa tvojom bolesnom izjavom "ruka mu se pozlatila"-za snajperistu)- bio zgadjen kako je covek zavrsio fax pre svih rokova...
Dakle za Cedu nisam - ALI DA SE KO VI IMBECILI PALIM NA MAFIJASE I PRICE KOJI ONI POTURAJU IZA ZATVORA ... "SRBIJA JE ZEMLJA NEOGRANICENIH MOGUCNOSTI" - ZAISTA! :x
 
Glas Sauronov:
Je li, koji je sledeci POSTENI POLICAJAC koga cete braniti?
Svi smo mi Lukic, a sada svi smo mi Obradovic :lol: :lol: :lol: :roll:

Protest

Članovi samozvane Liberalno-demokratske frakcije i Građanskog saveza Srbije protestovali su ispred Palate pravde.

Na protestu je zatraženo puštanje na slobodu bivšeg načelnika beogradske policije Milana Obradovića. Među nekoliko desetina učesnika protesta bili su Čedomir Jovanović, Nataša Mićić, Žarko Korać, Branislav Lečić, Nenad Milić, Zoran Janjušević i Nemanja Kolesar.

Jovanović je tokom protesta lepio plakate sa Obradovićevom izjavom iz marta 2003. "Pobedićemo mafiju".




I pobedili su. Vidis da vise nema kriminala :roll: , zar ne?
 
Headhunter:
Kazanova:
Kol'ko sam ja zakljucio punoglavac, ti vise volis nasmrkane i nafiksane (dramske) "umetnike", koji su munuli neku paru i tako "zavrsili" faks i cija su dela prevazisla i samoga Sekspira.

Sad trebam da odgovorim svim pacenicima koji su se zalepili na moj odgovor ko MUVE NA G**NO ?


Neko bi se uvredio kada bi ga neko nazvao muvom zunzarom, ali u ovom primeru, lepse mi stoji ovaj epitet nego tebi tvoj. Znaci ja mogu u svakom slucaju da te zaobidjem, da odletim u drugom pravcu, pa neka neke druge muve slecu na tebe.

Znam da ti sigurno nisi za Cedu mandova, ali izgleda da te je taj mandov nategao kada pricas (pises) kao on.

P.S.

Nesto te nije bilo, pa sam pomislio, da stvarno nisi odgledao ponovo snimak "atentata" ali usporeno, zaustavljajuci svaku scenu da bi se uverio u neke stvari o kojima sam ti pisao... Uplasio sam se da nisi razbio glavu udarajuci o zid i pri tome ubedjujuci sebe da sve to nije istina sto ti mi kazemo.

Ne, nisi ti lud, vec tebe prave na ludog bas tvoji. Njima trbaju takvi punoglavci (napunjene glave) da idu od sajta do sajta i prenose razna s.ranja koje u dokolicama smisljaju.

Vala da ti nemas nista vise da kazes, osim sto paranoicno pratis radikale (ni to ne pratis, ti to ne mozes da ukapiras, vec kako ti protumace tvoji "intelektualci") i onda tudjom glavom, recima kazujes i razmisljas.

Nije te bilo, pa mi je i ovaj forum dosadan. Kad si ti tu, mnogo je lepse.

Bratsi pozdrav - Dogodine u Velikoj Srbiji!

Casticu te u kafani Velika Srbija u Karlovcu picem.
 
Kazanova:
Headhunter:
Kazanova:
Kol'ko sam ja zakljucio punoglavac, ti vise volis nasmrkane i nafiksane (dramske) "umetnike", koji su munuli neku paru i tako "zavrsili" faks i cija su dela prevazisla i samoga Sekspira.

Sad trebam da odgovorim svim pacenicima koji su se zalepili na moj odgovor ko MUVE NA G**NO ?


Headhunter-e, заиста није у реду
Крадеш ми ауторско право, па зна
се ко су на овом форуму АНГЛОСАКСОНСКЕ ПОДГУЗНЕ МУВЕ
 

Back
Top