Pristup preko Bluetooth-a

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
Kada hocu da pristupim nekom telefonu preko bluetooth-a uvek mi trazi neki passkey ili tako nesto. Da li postoji aplikacija za mobilni telefon koja bi "razbijala" kodove i omogucavala mi da pristupim tom telefonu.

Da li mogu nepoznatom telefonu da pustim poruku preko bluetooth-a?! i kako se to radi za T610

Arigato!
 
Tommy_V:
Kada hocu da pristupim nekom telefonu preko bluetooth-a uvek mi trazi neki passkey ili tako nesto. Da li postoji aplikacija za mobilni telefon koja bi "razbijala" kodove i omogucavala mi da pristupim tom telefonu.

Da li mogu nepoznatom telefonu da pustim poruku preko bluetooth-a?! i kako se to radi za T610

Arigato!

verovatno nepostoji , osim ako nisu izmislili opet neku symbian aplikaciju.
 
Milojko Vasic:
E pa sad. Baš si neki haker. Pa da možeš da pristupiš svim mobilnim telefonima u sobi, autobusu, bioskopu ... Da ti ne bude malo mnogo ?

Jok, brate ne može. Zato je to i napravljeno.

Pa ne bi ja svim - samo nekim :)

* !@$@&%#^%#@$!~#$! bezobraznici jedni, sta ima da misle na neciju privatnost - hocu da znam sve!

ma mora da moze - sto posto CIA ili FBI ima tako nesto - kladim se u vanilicu.
 
BMaster23:
Postoji program za symbian, ali znaci smao da mozete da posaljete poruku nekom bez autorizacije. Okacicu ga na moj sajt www.symbian-mobile.co.sr pa skidajte. Tamo cu okaciti i tutorial kako se to radi, mada ne garantujem da ce svima da radi! :cry: :wink:
Ja sam se bas juce prvi put pozabavio BlueTooth-om, naime, kupio sam USB2.0 BT adapter i instalirao sve sto treba. E, onda oni traze passkey, da ONI, i komp i telefon. Posle par neuspelih pokusaja sa nekim brojevima koji nisu izricito oznaceni da su pass-ovi, prosto ukucam neki proizvoljan broj (1234) i na kompu i na phone-u. Iiii, to je to. Veza se uspostavila. Ispada da passkey nije fixan, moze da bude proizvoljan broj (alfanumericka vrednost?) ali da mora biti isti i na kompu i na telefonu. Ako nisam u pravu, ispravite me.
 
Tommy_V:
Kada hocu da pristupim nekom telefonu preko bluetooth-a uvek mi trazi neki passkey ili tako nesto. Da li postoji aplikacija za mobilni telefon koja bi "razbijala" kodove i omogucavala mi da pristupim tom telefonu.

Da li mogu nepoznatom telefonu da pustim poruku preko bluetooth-a?! i kako se to radi za T610

Arigato!
Pa ako pristupas negde on ce da ti trazi kod a verovatno ce taj kod trebati da upise taj drugi covek i taj kod isti pises ti, ako ne taj kod je uglavnom 1234,1111,0000 pa probaj
 

Back
Top